Recent content by Ackuss

+
  1. A

    Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczona na 24 lutego, rusza przedsprzedaż.

    Ciekawi mnie jaki będzie medalion bo w zwiastunie pokazany jest jako masywny i porządnie wykonany kawałek metalu wyglądający podobnie jak medalion w grze, a następnie w końcowej wizualizacji jest już płaski niczym ten z mrocznej edycji wiedźmina 2. I czemu zamawiając kolekcjonerkę w Polsce nie...
  2. A

    GI: Muzyka Wiedźmina 3

    Oj przydałoby się aby taki vader czy rootwater nagrał przy okazji premiery wiezmina 3 jakiś kawałek ispirowany grą. Przy premierze dwojki jakos to niespecjalnie wyszło .
  3. A

    GI: Muzyka Wiedźmina 3

    Mam nadzieje, że muzyka w trzeciej częsic przyjniej jeżeli chodzi o klimatycznoś stanie na poziomie tej z jedynki bo o ile co do rozgrwki i otwarości świata nie mam jakiś wiekszych obaw tak o samą scieżki dzwiękowej trochę się martwie . Miejmy jednak nadzieje, że Pan Gene Rozenberg stanie na...
  4. A

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    @up Moim zdaniem pomysł do składania zamówień z wyprzedzeniem byłby trochę nie fair w stosunku do osób które swoją kolekcjonerke nabyły w inny spsób niekoniecznie poprzez sklep gram.pl. A co z osobami np. takimi jak ja które nie mają tego zakupu przypisanego do konta bo zakupiły grę w opcji bez...
  5. A

    Wiedźmin 3: platformy

    Na ps3 to raczej nie sądzę że wiedzmina 2 wydadzą, ale na ps4 kto wie może cd projekt najmniej jakiś ludzi do konwersji drugiej części przygód Geralta na nową konole sony. A, jeśli nie to przydałoby się tu coś takiego jak w przypadku mass effecta 2 na ps3 ludzie dostali darmowy dodatek mass...
  6. A

    Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (PC) - Łatka 3.3 już dostępna!

    Bardzo fajnie, że wydaliscie te dwie modyfikacje nawet ostatnio zastanawiałem się czy wydacie je w formie patch’a dla ludzi, którzy nie posiadają wersji steamowej, a tu prosze taka niespodzianka. Generalnie ja i tak narazie nie skorzystam bo właśnie niedawno kupiłem wersję na steam. Mam tylko...
  7. A

    Zgadnij kto to - quiz

    Tak jest to Pedobear
  8. A

    Zgadnij kto to - quiz

    8 pkt - zi3lona 7 pkt - ser-ek, 6 pkt - bassiunia 4 pkt - Nighty, RedpwerPl 3 pkt - бели мачор, 2 pkt - Keth, undomiel9, Narsereg 1 pkt - SpawN!q, Niko, Vojtas, Sylvin, Vatt'ghern, Ackus Nie miałem pomysłu więc napisze tak. Jest to pewien misio, który lubi bardzo dzieci.
  9. A

    Zgadnij kto to - quiz

    voldemort?
  10. A

    5 urodziny gry Wiedźmin

    Życzenia troszeczkę spóźnione, ale wszystkiego najlepszego !!!
  11. A

    Konferencja CD Projekt RED i GOG.com już 18 października. Start transmisji o 20:00

    Na pewno tego nie przegapię i 18 października o 20:00 grzecznie przed komputerem będę siedzieć i oglądać.
  12. A

    Wiedźmin 2 zdobywcą 6 nagród podczas gali European Games Award!

    Nie pozostaje mi nic innego jak tylko Wam pogratulować.
  13. A

    CD Projekt RED na tegorocznych targach Gamescom

    Właśnie na to czekałem od ponad roku i już nie mogę się doczekać aż te narzędzia wpadną w moje łapska.
  14. A

    Blog CD Projekt RED wystartował!

    Super, że otworzyliście bloga teraz można będzie dowiedzieć się ciekawych informacji na temat waszych produkcji jednak szkoda, że nie ma go rodzimym języku, ale mi to oczywiście nie przeszkadza.
Top Bottom