Recent content by addar

+
  1. A

    kursor myszki porusza sie samoistnie

    Hej mam taki problem, wystąpował on wczesniej ale w nowym paczu stał sie nie do wytrzymania. Gram na Pc . Mam podłączoną klawiature myszkę i pad do ps5. Kursor myszki w menu porusza sie samoistnie do góry i w prawo, także w grze kamera sama bez dotykania "przesówa sie " do prawej i w górę...
  2. A

    REDstreams summary and recap

    full dual sense supp on PC yey <3
  3. A

    Saga Baldur's Gate

    Pragnę zakomunikować że po 5 lvlu gra się otwiera. Dostajemy nowe spelle, klasy walczące drugi atak a mój bard odzyskiwanie inspiracji przy krótkim odpoczynku.Jeden minus z głowy. Wyłączyłem też kosci karmiczne ale teraz mi nawet nie przeszkadzaja bo mam nowe zabawki
  4. A

    Saga Baldur's Gate

    Gram od premiery. Mam na koncie ok 35 h. Już dawno nie ogrywałem tak dobrej, wciągającej i kompletnej gry. Nigdy nie sadziłem że będzie możliwym ( że ktoś sie na to rzuci i zainwestuje) stworzenie klasycznego skomplikowanego crpg z wartością produkcyjną współczesnego "AAA". Larian dokonało...
  5. A

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    HEJTUJMY WITCHFLIXA ILE WLEZIE ale... nie bądzmy zaślepieni a raczej zagłuszeni. Piosenka jest całkiem przyjemna, i jest polski :)
  6. A

    Phantom Liberty Tour announced

    what a let down, hype killer TY for nothing
  7. A

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    :smart::sad::cry::mad::shrug:
  8. A

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Czyli widzę że moje sztywne i płaskie trawki jak wczoraj włączyłem to mały pikuś był. Boje się co dziś odkryje. Trochę lipa że kolejny raz wydali grę w takim stanie. To już cyberek na premierę lepiej na pc wyglądał
  9. A

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Hej mega się cieszę z update-u, ale mam chyba jakiś wizualny bug a dotyczy on trawy a dokładnie pewnego jej rodzaju . Z jakiegoś powodu tekstura jednego rodzaju kepki jest płaska i sztywna co śmiesznie wyglada i razi w trakcie eksploracji- takie paski kijki śmiesznie kolysajace się na...
  10. A

    7. rocznica Wiedźmina 3: Dziki Gon

    Cudna grafika. Moja nowa blokada telefonu. Dajta pany wyższe rozdziału na tapety na monitory
  11. A

    POLL! What are you doing while waiting for the DEV to fix the 1.5 patch PC crash issue?

    Since 2020 my game crash 0 times so jokes on you :)
  12. A

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dla mnie zawsze ten brak uczuć tyczył się głównie zawodu . Tzn. wiedźmini nie odczuwali lęku przed bestiami, nie mogli też mieć skrupułów względem zleceniodawców, tego wymagał ich zawód- i to im zapewniły mutacje. . Nie oznacza to że byli wypranymi z emocji wszelakiej cyborgami. Tak sobie to...
  13. A

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    a czy wiecie ze w naturze obce gatunki tez sie rozmnazają ? i mają nawet płodne potomstwo? nie widze nie ścusłości za bardzo
  14. A

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ja traktuję wiedźmina jak hobby i jak filatelista zbieram znaczki. Wszystkie - nawet te brzydkie. Nie oznacza to że inny kolekcjoner nie może zbierać tylko tych ładnych :)
  15. A

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    odnośnie dekoltu triss- ja zawsze wychodziłem z założenia że poparzenia , o ile w ogóle były a nie stanowiły traume psychiczną, musiały być natury magicznej dlatego nie dało ich sie magicznie usunąc a w serialu triss dostaje pochodnią po cycu przez jakiegoś randoma co jest równie głupie...
Top Bottom