Recent content by Andrzejiniesta

+
  1. A

    CYBERPUNK 2077 - Aktorzy dubbingowi, głosy i postacie

    Ja jestem szczerze zadowolony. Bałem się że "stracę" Keanu Reevesa jeśli zagram z polskim audio ale Pan Żebrowski moim zdaniem zrobił arcydzieło z Silverhanda. Ogólnie wszystkie postaci mi się podobały jeśli chodzi o wykonanie a głos Panam to bajka :cry:
  2. A

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ojj pełna zgoda. Również mam swoje zastrzeżenia do gry, ale po 60h rozgrywki nadal nie mogę się doczekać powrotu z pracy, ogarnięcia tego co mam ogarnąć i wejścia do Night City. To z gitarami to widziałem, że uderzają we właściwe struny, ogólnie często zatrzymuje się żeby posłuchać dialogu...
  3. A

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Nie no, absolutnie bym nie powiedział że w TES czy Falloutach AI zwykłych NPC jest lepiej zaprogramowana. Jeśli chodzi o system ścigania to w AC jest tak że jak Cie wykryją na niedozwolonym terenie to Cię atakują. Nadal nie widzę nic ponad CP. Przepraszam, ale jak ktoś mi mówi o wycinaniu...
  4. A

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Tak sobie to wszystko przemyślałem i dochodzę do wniosku, że dużo osób porównuję CP tylko do GTA V czy do RDR 2, czyli do dwóch największych hitów Rockstara. I teraz pytanie, czy GTA czy RDR to jest absolutny standard w branży jeśli chodzi o AI i wszystko inne? Dlaczego nie porównuję się CP do...
  5. A

    Gdzie te nagrody za zakończenie gry!

    Dokładnie to samo mam. Gra mnie cofnęła, zabrała wszystko co zdobyłem w ostatnich misjach + doświadczenie również. Nagród w ekwipunku brak.
  6. A

    Pochwal się swoim V

    Panie władzo, przysięgam że ja ich takich już znalazłem!
  7. A

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Odnośnie zakończenia, mam pewne pytanie jak i lekkie słowa krytyki.
  8. A

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Wrodzy netrunnerzy Cię hakują. Jeśli toczysz walkę i pojawia się taki pomarańczowy półksiężyc na środku ekranu, wskazujący kierunek wrogiego netrunner, to leć do niego i go załatw. Przed samym podpaleniem masz chwilę żeby im przeszkodzić.
  9. A

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Trochę wstrzymałem się z oceną gry bo zauważyłem, że wiele mechanik w grze wymaga wyskillowania/czasu, żeby móc poczuć ile frajdy sprawiają. Odrazu mówię, że grę raczej jeśli już to będę porównywał do Wieśka 3 niż GTA, bo to ma o wiele więcej sensu ale napisze dlaczego na koniec. Więc moja...
  10. A

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Hotfix mocno poprawił płynność podczas jazdy autem po mieście, naprawdę mocno! brawo Redzi oby tak dalej - na RTX 2070 S + Ryzen 5 2600. Gra jak narazie przestała crashować i się wypłaszczać odkąd włączyłem opcje pliku .exe"uruchom jako administrator". Albo mi się wydaje albo również mniej...
  11. A

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Jestem po 11h gry. 3/4 rozgrywki to pójście na żywioł i 1/4 to skradanie. Skończyłem prolog i mam wrażenie że zrobiłem z jedną czy dwie misję poboczne, czuje jakbym przed chwilą dopiero odpalił grę i przeszedł samouczek. Trochę dziwnie teraz mi się czyta recenzje, że wątek główny jest na 20h...
  12. A

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Widzę, że brak "chodu" na klawiaturze + myszce to nie tylko u nas poruszany wątek. Na anglojęzycznej części forum, powstał odrębny temat o tym. Wielu ludziom to psuje immersje, nie tylko mi. Proszę CDPR, dodajcie to jak najszybciej :)
  13. A

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Prawdopodobnie na padzie działa, na klawiaturze niestety nie ma takiej opcji.
  14. A

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Pod shiftem jest szybki bieg, bez shifta jest zwykły bieg. Nie ma możliwości chodu.
  15. A

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Dokładnie to samo! dziwnie to wygląda jak tylko biegać możesz, i idziesz sobie z Jackiem tzn. on idzie a Ty biegniesz i co jakiś czas musisz stawać żeby Cie dogonił. Odbiera klimatu :( Poza tym jest miodzio!
Top Bottom