Recent content by Anger_Ash

+
  1. Anger_Ash

    Aktualizacja 1.2 – lista zmian

    Dobra robota Redzi (y)
  2. Anger_Ash

    Zbugowany kontrakt: "Zrobisz rozróbę w celi 99"

    Sprawdzałem już z różną odległością do Lauren - nawet z boku byłem :oops::oops::oops::oops: Wszystkich też utłukłem :ok::ok::ok: Ewidentnie coś się u mnie wykrzaczyło - może Hotfix 1.05 Kończyłeś ten kontrakt przed Hotfixem 1.05?
  3. Anger_Ash

    Zbugowany kontrakt: "Zrobisz rozróbę w celi 99"

    Cześć, Brak opcji dialogowych podczas próby zakończenia kontraktu jak w tytule. Po podejściu do Lauren nie ma opcji dialogowych. Ktoś może miał podobny problem i jest na to rozwiązanie?
  4. Anger_Ash

    Zaktualizowane wymagania sprzętowe

    ..z tego co pisały internety i profile Cyberpunka to jest zaimplementowany bench w grze 1606142833 1606142858 Generalnie jeżeli nie ma podanych danych o FPS przy wymaganiach to raczej pewne, że są to wymagani dla 30 klatek. Mocno się zdziwię jak będzie inaczej ale na to liczę :)
  5. Anger_Ash

    Ustawienia przeznaczone dla twórców treści: "Wyłącz muzykę chronioną prawem autorskim"

    @Vattier Jak rozumiem jest to predefiniowana lista przez Twórców gry i nie będziemy musieli wybierać i zgadywać, który utwór jest chroniony a który możemy udostępniać w naszych streamach czy nagraniach? Sorry wolę doprecyzować :)
Top Bottom