Recent content by aquasplash.633

+
  1. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    jak w temacie ogladajac wywiad angryjoe typ na wstepie mowi ze material z E3 cd projekt chce pokazac na targach gamescon 2013 i tu pytanie czy ten material gameplay? bedzie zaprezentowany publiczny cy tak jak na E3 za zamknietymi drzwiami dla dzienikarzy po tym jak niedawno redzi udostepnili ten...
  2. A

    Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

    a to co oni pokaza na tym gamesconie ? ten sam material co na E3 teraz public
  3. A

    Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

    to jest ten material co dzisiaj mial zostac pokazany o 20:00 ??
  4. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    czy na gamescon pojawi sie pierwszy gameplay ?
  5. A

    Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

    jak w temacie zniknela mi ikonka nvidi na pasku zadan wie ktos jak ja przywrocic? Scaliłam z istniejącym tematem. Proszę, przed założeniem nowego wątku skorzystać z wyszukiwarki forumowej, albo zwyczajnie rozejrzeć się po forum. zi3lona
  6. A

    NASA computer for Witcher 3 ?

    NASA computer for Witcher 3 ? i see first ,,gameplay,, ok a few scene in game this looks deliciously and i little worry about PC requirements
  7. A

    The Witcher 3: Wild Hunt - Debut Gameplay Hide Message

    The Witcher 3: Wild Hunt - Debut Gameplay Hide Message hiden message? im sure for 90% somewhere on first ,,gameplay,, cd projekt hide some message check ~~ 1:43 ~~ 1:45 what is this ? http://www.youtube.com/watch?v=TZ_G6XiHoUA
  8. A

    E3 2013 pierwszy gameplay ?

    E3 2013 pierwszy gameplay ? jak w temacie jakies info przecieki na temat pierwszej prezentacji nowego wiedzmina na tegorocznch targach ?
  9. A

    Art style and direction for TW3?

    something like alpha gameplay from 2009? http://www.youtube.com/watch?v=JciyoGmnGyo
  10. A

    'Wiedźmin' - cRPG wszechczasów? - dyskusja

    aktualizacja nalozenie oleju przeciw upiora wypicie puszczyka jaskolki nic nie daje abigel pada jak mucha mnie otacza X tych psow padam po x sekundach super gra !!
  11. A

    Studenci z wizytą w CD Projekt RED

    moderzy ktorzy przeskoczyli dalej hmm ?jak mowicie o mederach warto wspomniec o tych co zrobili mod do warcraft3 ,,defence of aliance,, czy jakos tak i tak narodzil sie nowy gatunek gier ,,moba,, ktory teraz jest najpularniejszym gatunkiem DOTA2 na stemie po XXX> tys graczy ze o tym LOL nie...
  12. A

    'Wiedźmin' - cRPG wszechczasów? - dyskusja

    po pierwsze nie jestem jedynym przypadkiem osoby ,,ktora nie potrafi grac w ta gre,, wlasnei przegladam podobne tematy w neci i takich osob jak ja sa tysiace i to nie jest winna graczy ,,ktorzy nei potrafia grac w W1,, jak ty to wytlumaczyles tylko tworcow na samym youtube setki materialow
  13. A

    'Wiedźmin' - cRPG wszechczasów? - dyskusja

    rpg wszechczasow ta gra jest jenda z najgorszych gier wszechczasow w kategori RPG mam nadzieje ze W3 NIE BEDZIE MIAL NIC WSPOLNEGO Z PIERWSZA CZESCIA ktora jest tak zbugowana ze nie mozna pokonac 1 boosa jezeli nei przydzielilo sie punktow doswiadczenai tak jakby to ,,zrobili i chcieli tworcy...
  14. A

    wiedzmin 1 najgorsza gra w histori

    wiedzmin 1 najgorsza gra w histori jak w temacie poziom frustraci siegnal w tym momencie u mnei maksymalny poziom nigdy wczesniej nie gralem w widzmian 1 teraz sprobowalem i niesamowicie zaluje tego przeciez to jest takie gowno ze w glowie sie nie miesci czy w tym cd projekt red pracuaj takie...
  15. A

    Next gen consoles PS4 and Xbox?

    what are console phii ? same PC but put on small box better buy new hardware than this little calculator
Top Bottom