Recent content by brendix

+
  1. brendix

    Poznajcie datę Homecomingu!

    Serce me krwawi na ta okoliczność :LOL: Gdyby nie marudy to nadal łupali byśmy kamieniem kości żeby szpik wysysać w jaskiniach:cool: Ja marudzę, ktoś czyta że faktycznie co z nimi zrobić i bęc ! Pomysł i rozwiązanie. Czekam ...(y) Pozdrawiam i bez odbioru.
  2. brendix

    Poznajcie datę Homecomingu!

    I co ja mam z tymi beczkami zrobić ?? Mogę oddać dla początkujących graczy jako podarunek jeśli taka opcja będzie. Mam wszystkie karty w pigułę beczek i skrawków więc nie wiem co mam z taka ilością dobroci robić. Można by było w Turniejach konsolowych za sponsorować z 30 beczek dla zwycięzcy ale...
  3. brendix

    Poznajcie datę Homecomingu!

    Raczej Microsoftu. Powiedz mi przyjacielu czy jestem jakiś gorszy?? Nie mam pretensji tylko wyrażam opinię że konsolowcy zawsze na przegranej pozycji. Na PC wszystko szybciej, lepiej, dokładniej, z dodatkami itp. Po prostu.
  4. brendix

    Pytania do twórców GWINTA

    @Burza46 1. Panie Pawle jak zamierzacie rozwiązać rozgrywki rankingowe PC vs Konsole po 23 października?:cool: 2. Jaki problem techniczny stoi na przeszkodzie w połączeniu kont PC i Konsol? 3. Będąc w dobrej restauracji kelner podaje dania główne zawsze w tym samym czasie, nigdy wcześniej,nigdy...
  5. brendix

    Poznajcie datę Homecomingu!

    Jak zwykle. Konsolowcy po piórach bo TAK. Szkoda gadać. Może jak zobaczę statystyki ilości graczy PC vs Konsole zmienię zdanie, że jesteśmy traktowani jak niepotrzebne zło konieczne. Prezentacja mi się podoba i czekam na HC.
  6. brendix

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Wiesz jak jest. Kupując Ferrari lub Lambo (czyt.Gwint:sneaky:) zawsze się znajdzie ktoś kto go oklei złota folią za 100k dolców. Nie chodzi o pay to play tylko bling bling. Murica lubi kupować takie rzeczy i możesz mi wierzyć nie zrobicie krzywdy graczom którzy maja takie rzeczy w poważaniu, bo...
  7. brendix

    Pytania do twórców GWINTA

    Czyli tak jak sie spodziewałem. Dzięki za odpowiedź. PS. Tak ode mnie mogę tylko wyrazić zdumienie że nie chcecie wykorzystać szansy która daje przypisanie kart płatniczych do kont Microsoft LIVE i chęci rywalizowania graczy ze sobą, nawet za własną kasę :cool: Dodam tylko że grając w World of...
  8. brendix

    Pytania do twórców GWINTA

    Pytania z X ONE. Czy będzie możliwość czatu lub komunikacji z oponentem (Nie mówię o kołowych pogadankach)? Czy będzie można tworzyć własne "klany" z literkami z przodu przed nickiem? Ciągnie to za sobą kolejne pytanie... Punktacja "klanowa", statystyki, najlepsi gracze itp... Czy będzie można...
  9. brendix

    Zbierz wszystkie legendarne karty!

    Pojawia się pytanie. Mam wszystkie karty dostępne w Gwincie i większość premium. Posiadam chyba z 30 beczek i czort wie ile orenów, skrawków z 10k. Jaką propozycję interesującą macie dla takich graczy ?? Wymiana beczek za Pył? Wymiana beczek na skrawki lusterek do Areny ? Ktoś pomyślał o...
  10. brendix

    Pytania do twórców GWINTA

    Pytanie odnośnie XONE. Czy macie w planach traktowanie graczy na konsolach podobnie jak na PC ?? Skąd pytanie ? Otóż jako gracz konsolowy czyje się lekko mówiąc "olewany" przez Was. Statystyk gracza brak. Na stronie po zalogowaniu jest tylko konto GOG. Po co niby mi to potrzebne? Wolałbym się...
  11. brendix

    Pytania do twórców GWINTA

    Pytanie : Czy będą serwery testowe dla Xbox ? Czy Gracze konsolowi otrzymają "ulepszacze" rozgrywki np. Gwent UP i inne trackery ? (wiem że to nie produkt CDPR, ale czy jest opcja wstawienia tego bezposrednio w grę) Czy ktoś sprawdzał jak wpływają one na rozgrywkę XBOX vs PC ??
  12. brendix

    Najnowsza Aktualizacja

    Nie kojarzę żeby był "Włącznik" kart premium na X. Moge się mylić ale animacja z tego co zauważyłem nie działa w "garażu" tylko poświata przechodzi przez karty premium. Animacje tam nie działają. W rozgrywce u mnie działa normalnie.
  13. brendix

    Rozpoczął się Sezon Mahakamski!

    Nie nie, nie przeszkadzasz. Absolutnie.Moja schizofrenia juz dawno z pod kontroli się wymknęła :eredinfacepalm: Zadałem kilka drobnych pytań. Argumentacja? Do czego ? Do pytań mam używać argumentacji ? To sa pytania retoryczne.(Pytanie retoryczne – figura stylistyczna i retoryczna; pytanie...
  14. brendix

    Rozpoczął się Sezon Mahakamski!

    Ilu z was ma powyżej 20 rangi w poprzednim sezonie ?? Lub 21 ?? Nie doszedłeś nigdy ? To nie komentuj zmian które cię jak narazie nie dotyczą. 4500 za dużo 4200 za mało. Sezon za długi, za krótki, tylko nołlajfy mogą zrobić... A co przeszkadza zaniżenie MMR osobom które są w top 100 ?? NIC...
  15. brendix

    Wkrótce koniec sezonu!

    Gwint jeszcze nie wyszedł z Bety a Wy już snujecie plany co będzie za kilka lat i jak gra upada ? Osobiście posiadam ~85% kart i raczej mało mnie to rusza czy będzie reset.(Gdzieś jest napisane że nie będzie po open resetu jak po zamkniętej) Moim celem jest wbicie kiedyś 21 rangi dla własnej...
Top Bottom