Recent content by cosmos77777

+
  1. cosmos77777

    Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store!

    Coś czuję, że będzie na gwiazdkę 202X w X wstawić cyferkę z puli 3-6 XD
  2. cosmos77777

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Chopie co za odklejony koment żeś spłodził???!!! Po pierwsze primo, jak pisze używając klawiatury głosowej to interpunkcja nie istnieje. Przeszkadz Ci nie czytaj. Po drugie primo sam masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem... więc nie czytaj to nie będziesz się męczył. Wyraźnie opisał, że użył...
  3. cosmos77777

    PS5 Problem z instalacją gry - nie działa druga płyta CD.

    I dlatego posiadając nośnik/i do gry w razie problemu z instalacją powinna pobierać się wersja cyfrowa a do jej uruchomienia wystarczy 1 płyta w napędzie, który wystarczy aby płytę rozpoznał. Ale takie rozwiązanie jest zbyt trudne do ogarnięcia dla tęgich głów w Sony i innych platformach XD Na...
  4. cosmos77777

    PS4 i wymiana hdd na ssd specjalnie dla Cyberpunka ma sens?

    Wymiana na SSD systemowego HDD nie ma wcale sensu w PS4 ale za to gra z SSD po USB3 owszem. Taki Cyberrek77 dopiero z SSD działa tak jak powinien. Dlatego ta gra nie powinna wcale na PS4 wyjść bo na HDD w dodatku wolnym 5400 jest tragedia z ciągłym doczytywaniem obiektów. W zamkniętych...
  5. cosmos77777

    Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store!

    Mamy koniec 2021 roku i ani widu ani słychy o wersji na PS5... a zapowiadana była w pierwszym kwartale 2021 jeszcze przed premierą Cyberka777. Dlatego też kupiłem preorder Cyberka77 digital bo udało mi się dostać premierowe PS5 i liczyłem na szybkie ogranie już w jakości z PC... Tymczasem Wersja...
  6. cosmos77777

    Hotfix 1.22

    Dostaliśmy na premierę early acess no to nie ma się co dziwić, że działa ta gra jak chce... Oddałem cyfrę na PS4/ PS5 i za połowę nabyłem BOX z blaszanym pudełkiem po części by się przekonać jak ta gra wyglądałą na premierę a nie po 2 patchach przed premierą. I Panie to dopiero był CRAP...
  7. cosmos77777

    Aktualizacja 1.2

    Na razie to zauważyłem brak fajnego speedglitcha (ten z kataną dający ok 500 mil na godzinę), który był że tak powiem często bardzo przydatny. Miasto wieje jeszcze większą pustką... Za to w grę już nie idzie pograć z dedykowanego zewnętrznego dysku 4TB Game Drive podpiętego przez USB 3.0 pod...
  8. cosmos77777

    Cyberpunk 2077 mimo zwrotu pozostał na moim koncie. Czy mogę kupić grę raz jeszcze (na to samo konto)?

    A właśnie dostałeś po zgłoszeniu chęci zwrotu za grę jakąś wiadomość od SONY w tym temacie i odnośnie akceptacji bądź nie?
  9. cosmos77777

    Cyberpunk 2077 mimo zwrotu pozostał na moim koncie. Czy mogę kupić grę raz jeszcze (na to samo konto)?

    Ja mam tak z COD III Cold War. Była możliwość kupna wersji międzygeneracyjnej na PS5 za 40zł. Ale to trzeba było mieć pełną wersję na PS4. W tym czasie była jakaś akcja z free weekendem i dlatego to przeszło. Po miesiącu dostałem zwrot tych 40zł i gra przestała działać na konsoli PS5 łączącej...
  10. cosmos77777

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    We stand Diwided? Ktoś kojarzy tę smart spluwę? Co się napociłem by jazdobyć w kulturalny sposób poprzez wygranie w turnieju. Z kilkanaście podejść. a to kilka razy rewolwer się nie pokazał, a to kilka razy wyleciałem w kosmos po dotknięciu beczki na ostatnim etapie. A to jak dobrze mi poszło...
  11. cosmos77777

    30fps+ dziwny dźwięk karty graficznej

    Całkowicie przyznaję Panu rację. Jeśli ktoś ma instalację gazową pod napięciem... cóż lepiej w takim razie nie kombinować w niepewnych warunkach mieszkaniowych bo istnieje ryzyko, że ktoś coś sobie podłączy lub jakieś przebicie. Jeśli masz swój dom, kaloryfer nie kopie to jednak warto taki...
  12. cosmos77777

    30fps+ dziwny dźwięk karty graficznej

    Szkoda, że nie potrafisz zrozumieć tego co przeczytałeś. Napisałem, że uziemić należy ten dodatkowy ekran łapiący promieniowanie emitowane przez PC a nie sam komputer...
  13. cosmos77777

    30fps+ dziwny dźwięk karty graficznej

    Siemano. Na początek jak zgłaszasz jakiś problem z PC to warto podać co tam w środku masz bo po samych podzespołach już można dużo się dowiedzieć. AIDA to dobre narzędzie i poda Ci nawet nr seryjny i producenta modułów RAM :D Możliwe, że masz kartę graficzną z tych piszczących i żadna wymiana...
  14. cosmos77777

    PS4 i PS5 automatyczne pobieranie łatek.

    Witam, mam taki problem z konsolami SONY. Pomimo odznaczenia wszelkich automatycznych aktualizacji oprogramowania konsoli i gier, na PS4 PRO i PS5 konsola sama pobiera najnowsze łatki do gier. Z racji posiadania cyfrowej wersji nie będę miał możliwości powrotu do wersji 1.06 Cyberpunkatak jak...
  15. cosmos77777

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Za czasów pierwszych multimedialnych konsol z lat 95-2001 PC należało zmieniać nawet co 6-10 miesięcy by móc pograć w nowe gry. Pomagało jedynie mocne OC CPU i czasem GPU choć karty graficzne potrafiły całkowicie siadać przy nowej grze. DirectXy szalały. Prowda tyż prowda i cyber prowda :D Te...
Top Bottom