Recent content by Denny91

+
  1. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Witam, Obecnie posiadam taki sprzęt: Abit ip 35 pro Core 2 Duo E6750 2,66 GHz MSI GeForce gtx 460 Cyclone 1GB 4 GB RAM DDR2 Zastanawiam się czy nie kupić procka Core 2 Quad Q9400 2,66 GHz i nie dokupić 4 GB RAM w celu pogrania w Wiedźmina 3. Czy ktokolwiek z Was grał na podobnym sprzęcie? Jeśli...
  2. D

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Mam pytanie do osób, które od nowa zainstalowały grę. Czy po automatycznym update przez launcher podmienialiście jakieś pliki?
  3. D

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Fakt nie istnieje. Tak samo jak jak nie istnieje Geralt czy Zoltan. To są wymysły Pana Andrzeja Sapkowskiego. Nie widzę jednak nic złego w tym, że w grze o wiedźminie walki przypominają te z książek. Jeśli chodzi o uniki. Niekoniecznie trzeba przypisywać każdy unik pod inny klawisz. W tym...
  4. D

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ja również chciałbym wyrazić pobożne życzenia na temat Wiedźmina 3. Możliwe, że większość z moich sugestii się powtórzy (albo nawet wszystkie), bo nie przeczytałem wszystkich postów w tym temacie. Wybaczcie :). Po pierwsze i jak dla mnie najważniejsze walka. W Wiedźminie 2 była ona bardziej...
  5. D

    Parowanie

    Ja również chciałbym, żeby REDzi przywrócili stary system parowania. Mam nadzieję, że 17 kwietnia w patchu zostanie to zmienione, albo chociaż będzie możliwość wyboru między jedną opcją, a drugą. Szkoda, że zmieniono coś co było dobre na coś, co nijak się sprawdza. Nie ułatwia to gry tym którzy...
Top Bottom