Recent content by Domkaa94

+
  1. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nic spektakularnego czym mogłabym się naprawdę zachwycić, niestety. Filippa rzeczywiście chyba miała najciekawsze stroje i fryzury i widać w jej przypadku że ta kobieta od kostiumów chociaż trochę się postarała, ale jak już mówiłam nic spektakularnego. Szkoda że do Wieśka nie zatrudnili kogoś...
  2. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Obejrzalam troche tego 3 sezonu i nawet nie wiem jak to skomentować. Pierwsze słowo jakie mi sie nasuwa to NUDY, oraz znowu jest bardzo zauważalne to że oni nie potrafią sie okreslic jeśli chodzi o to dla kogo jest ten serial w ogole robiony. Z jednej strony nieskutecznie starają sie wpleść...
  3. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie wiem, ta scena walki z nowego klipu to trochę taki bałagan jak dla mnie... A to że Ciri walczy jakby miała z 20 lat doświadczenia jest śmieszne... Ona jest dopiero na początku swojej drogi a już bierze na siebie 4 chłopa i ich pokonuje bez większego wysiłku :/ kolejna netflixowa Mary Sue :/
  4. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ja nie miałam żadnych oczekiwań względem tego trailera, a i tak się zawiodłam… No dobra, może liczyłam na to że chociaż na Thanedd się postarają, ale jak zawsze okazało się, że nic nie potrafią zrobić dobrze. Niby nie wiemy jeszcze jak sam bal będzie przebiegał ale już dochodzą słuchy, że ma to...
  5. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    No, tutaj wystarczy spojrzeć na Filippe: Nawet o takie detale zadbali jak ta ozdoba w kształcie ptaka na włosach (z wiadomych powodów), a tymczasem Yen, ich główna postać wygląda jak jakaś uboga krewna :D nie kumam tego. Dobrze że internet lekko zapłoną tym co zrobili z Yennefer jeśli chodzi o...
  6. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Trailer niestety nie wzbudził we mnie prawie żadnych emocji XD jedynie lekko poczułam ekscytację gdy zobaczyłam jedną z moich ulubionych scen z Czasu Pogardy gdy Ciri jest ścigana przez Dziki Gon, z tym że moim ulubionym momentem z tej sceny w książkach jest to że przybywa jej na ratunek Yen i...
  7. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Heh, nigdy wcześniej nie widziałam tego wywiadu, no ale facet się nie pomylił :D Oczywiście Cavill to najlepsze co spotkało tego netflixowego wiedźmina ale mimo wszystko w 1 sezonie był drewniakiem z jedną miną, który w zachowaniu i mowie z książkowym Geraltem miał niewiele wspólnego (dopiero w...
  8. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Zdecydowanie. Jak ja czytam ich posty to mam wrażenie, że oni żyją pod jakimś kamieniem i nie zdają sobie sprawy z tego że praktycznie cały fandom ich nie znosi. Tutaj nowy tweet jednego ze scenarzystów. Aż strach pomyśleć jaką postać tym razem doszczętnie zniszczą. Chyba Regis w wersji...
  9. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    No, niestety. Ciąg dalszy kaleczenia materiału źródłowego... Niby nadzieje na to że do 4 sezonu nie dojdzie można nadal mieć, bo samo to że piszą sobie scenariusz nic nie znaczy patrząc na to jaki Netflix jest nieprzewidywalny i potrafi anulować seriale w najmniej oczekiwanym momencie ale mam...
  10. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nowe zdjęcie ekipy witchflixa podczas burzy mózgów ( :D ) prawdopodobnie do 4 sezonu serialu...Tomek nie załapał się na zdjęcie, bo akurat robił wszystkim kawę ;)
  11. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie wiem czy kogoś jeszcze ten serial interesuje, ale wyszedł nowy wywiad z ludźmi odpowiedzialnymi za efekty specjalne i oczywiście to co mówią potwierdza tylko to że 3 sezon nie będzie lepszy od 2. Wywiad „Jesteśmy w trakcie dostarczania ostatnich kilku odcinków [sezonu 3 - przyp. red], co...
  12. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nowy dzień, nowy fakap wiedźmina od netflixa
  13. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Bagiński o Blood Origin: Chyba wreszcie nie boi się zasugerować że nie jest fanem tego co zrobili, przynajmniej ja tak to odbieram.
  14. Domkaa94

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ja mówiłam jakiś czas temu że obejrzę to BO dla śmiechu, ale chyba nie dam rady. Wczoraj odpaliłam pierwszy odcinek i wyłączyłam po kilkunastu minutach. W między czasie widziałam zdjęcie netflixowego pierwszego wiedźmina (wygląda jak Hulk xDDD) i przeczytałam kilka tak absurdalnych spoilerów że...
Top Bottom