Recent content by Fal1con

+
  1. F

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    1. Opis zadania Ceremonia - w przypadku dobrego zakończenia i tak pojawia się informacja o śmierci sióstr. 2. Opis Geralta w dzienniku postaci - brak opisu...
  2. F

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    1. Przy craftowaniu arcymistrzowskiego setu wilka poprzednie części nie zostają 'zużyte' - mistrzowski set pozostaje w ekwipunku. 2. Po zakończeniu fabuły: Idziemy do Oriany i pytamy o ukrytego - pomagamy jej i dostajemy klucz -> następnie spotykamy się z Regisem na przystani i decydujemy się...
  3. F

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Krew i Wino [Recenzja] [Problemy] [Przemyślenia] [Podziękowania] [BEZ SPOILERÓW] 1.Proszę o nieprzenoszenie wątku. 2.Brak tu spoilerów. 3.Recenzja nie jest sponsorowana :D 4.Temat będzie aktualizowany. Witam! na wstępie chciałbym bardzo podziękować i pogratulować całej ekipie 'CD PROJECT...
  4. F

    Issue of the "NEW" new game plus

    LEL ! i finish a game on lvl 53. I started a new game plus and the only thing i see is that some gear statistics are squished. There is no problem to kill enemies <if u know how to play> i using also "upgrade enemies level" option, so the 'ghuls' in the start zone are on 56 lvl' there is no...
  5. F

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    jaki poziom w ng+ wbiłeś?
  6. F

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego set bonus <3> i <6> ? u wilka są takie "usless" już nie można było zmienić np. na odwary żeby nie dawały zatrucia ale były max. 3 jednocześnie <wiem bardziej pasuje do mantikory> set gryfa z perkami z drzewka znaków daje solidnego "kopa" ale oleje ??? czy...
  7. F

    Wiedźmin 3: alchemia

    skąd brać "Wzbogaconą rude dwimerytu" albo sztabki <poza kupowaniem u Zdravko ?> <<enriched Dimeritium Ingot>> ???????
  8. F

    Zbugowane kamienie runiczne Czernobog.

    W 1.11 działało tylko trzeba dobyć miecza...
  9. F

    Krew i wino - brak polskich dialogów

    ok mogę grać spokojnie :D PS: mały bug miałem save z postacią 41 lvl i 4/2000 expa po zalogoaniu się dziś mam 42 ;p PS2: zadanie z uwolnieniem kowala z portu 2 szanpsów już działa poprawnie <tzn. znacznik "ludzie w opałach" znika po uwolnieniu go> PS3: obozowisko bandytów na zachodzie już znika...
  10. F

    Krew i wino - brak polskich dialogów

    <zdurniałem> pobrałem ten plik z dysku gogle 1.2 GB czyli polskie dialogi i teraz pytanie czy te dialogi to wszystkie polskie dialogi do gry ???? pytam bo w gog luncherze widze takie coś -> Polish Lang Pack part 1/3 1MB 2 - 2GB 3 - 356 MB... PS: dialogi Polski dziłają po wrzuceniu tego pliku...
  11. F

    Wiedźmin 3 - Gra na 100 % i bugi

    Podbijam temat <aktualizacja o 2 nowe bugi>
  12. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Faktem autentycznym ???
  13. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Coś tyg albo 2 temu było info - chyba od redów że są przychylni stworzeniu edycji GOTY czy coś takiego, widziałem chyba taki news na Gry-Online.
  14. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Dokładnie tak ---------- Zaktualizowano 13:14 ---------- LEL przygnębiający klimat Velen <impas wojsk stojących po różnych stronach rzeki - beznadzieja ludzi których wojna 'dotkneła' na tych terenach / Groźne "Krzywuchowe Moczary" / Azyl i zapomnienie w terenach "Kaer Morhen" / ITP ITD / nie...
  15. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Po milach przebytych przez bagna i inne mroczne zakamarki Velen będzie miłą odmianą ujrzeć nietknięty wojenną pożogą świat <Toussaint> Kolory są ok
Top Bottom