Krew i wino - brak polskich dialogów

+
Witam, mam ten sam problem co wszyscy wyżej. Z tym, że u mnie jest problem natury takiej, że galaxy nie działa u mnie poprawnie, mam problem z aktualizacjami z DLC i wogle wiesza się i to na 2 komupterach mam to samo. Więc nauczony doświadczeniem sciągam wszsytko ręcznie z GOGA. Powiedzcie mi jak rozwiązać ten problem z dialogami sciągając dodatek ręcznie ze strony ? Pozdrawiam.

A i ten plik do pobrania z dysku gogle mam niedostępny.
 
@Ratownik10
Witaj w klubie mi też Galaxy nie działa na dostępna instalka na gog.com jest właśnie wybrakowana bo nie zawiera plików z dubbingiem dotyczy to ponoć wszystkich języków oprócz angielskiego więc na razie nie mam sensu nic ściągać i trzeba czekać na poprawiony instalator dodatku
 
Witam, mam ten sam problem co wszyscy wyżej. Z tym, że u mnie jest problem natury takiej, że galaxy nie działa u mnie poprawnie, mam problem z aktualizacjami z DLC i wogle wiesza się i to na 2 komupterach mam to samo. Więc nauczony doświadczeniem sciągam wszsytko ręcznie z GOGA. Powiedzcie mi jak rozwiązać ten problem z dialogami sciągając dodatek ręcznie ze strony ? Pozdrawiam.

A i ten plik do pobrania z dysku gogle mam niedostępny.
Tam zawsze pisze niedostepny ale nizej masz strzałke pobierz, wchodzi nastepna strona, tam klikasz pobierz mimo wszystko i pobierasz. Dodatek mozesz spokojnie sciagnac, potem wrzucasz plik tam gdzie trzeba (wyjasnione na wczesniejszych stronach) i to wszystko. Mozesz tez poczekac na poprawiony instalator ale gdy masz juz na dysku dodatek pobrany to nie ma sensu sciagac go ponownie
 
U mnie po wrzuceniu tego pliku postacie mają głos pl ale tylko w rozmowach gdzie mogę sterować geraltem, w cutscenkach postacie ruszają ustami ale nadal nie ma dźwięku, co teraz?

Edit:
Problem rozwiązany ;D musiałem zmienić dźwięk w windowsie z 5.1 na stereo.
 
Last edited:
Jak coś to na stronce gog.com pojawiły się już Mulit-language packi do pobrania ;)
 

Attachments

  • Przechwytywanie.PNG
    Przechwytywanie.PNG
    11.9 KB · Views: 88
Tylko i wyłącznie wchodzi w grę stronka gog.com i używanie starego ale najlepszego w tym przypadku GoG Downloadera 3.6.0 ja przy moim obecnie słabiutkim łączu korzystam tylko z tego i jest w miarę git o ile GOG Team nie miesza w serwerach (ale to się rzadko zdarza)

Zainstalowałem sobie tego gog downloader'a 3.6.0 ale nie wiem jak dodac linki plikow do niego, jakies pomysly? Zalogowac sie zalogowalem. Ale nie ma tam w opcjach nic co by odnosilo sie do gier ktore mam. Ty tak sciagasz CAŁĄ grę czy pojedyncze pliki.?
Moze win 8.1 jest przeszkodą.
 
Zainstalowałem sobie tego gog downloader'a 3.6.0 ale nie wiem jak dodac linki plikow do niego, jakies pomysly? Zalogowac sie zalogowalem. Ale nie ma tam w opcjach nic co by odnosilo sie do gier ktore mam. Ty tak sciagasz CAŁĄ grę czy pojedyncze pliki.?
Moze win 8.1 jest przeszkodą.
Na stronce gog.com gdy wejdziesz sobie w Wiedźmina 3 potem przycisk MORE i GOG DOWNLOADER LINKS pojawi ci się stronka z linkami do downloadera wybierasz link klikasz ustawiasz by były uruchamiane przez GOG Downloader i programik zaczyna ściągać, proste i chyba najpewniejsze choć czasem słabo ciągnie

PS: Ten multi-language pack to tylko te dodatkowe pliki z brakującymi dubbingami czy kompletny nowy instalator dodatku (tzn. czy pobieramy tylko te 7 GB czy jeszcze osobno jest do pobrania 7 GB instalatora dodatku udostępnionego wcześniej), pytam bo mój egzemplarz pudełkowy czeka do odebrania a brakuje czsu by go odebrać
 
Last edited:
Na stronce gog.com gdy wejdziesz sobie w Wiedźmina 3 potem przycis MORE i GOG DOWNLOADER LINKS pojawi ci się stronka z linkami do downloadera wybierasz link klikasz ustawiasz by były uruchamiane przez GOG Downloader i programik zaczyna ściągać, proste i chyba najpewniejsze choć czasem słabo ciągnie

PS: Ten multi-language pack to tylko te dodatkowe pliki z brakującymi dubbingami czy kompletny nowy instalator dodatku (tzn. czy pobieramy tylko te 7 GB czy jeszcze osobno jest do pobrania 7 GB instalatora dodatku udostępnionego wcześniej), pytam bo mój egzemplarz pudełkowy czeka do odebrania a brakuje czsu by go odebrać

Rzeczywiscie jest taka zakładka.
Problem w tym ze w środku nie ma linków do konkretnych plików (np z serca z kamienia) tylko sa linki do gry (windows instaler) do patch'y i do wersji jezykowych. Nie ma mowy o osobnych plikach np z dodatkow i to tyczy sie zarowno serc z kamienia jak i krwi i wina. Całej gry jeszcze raz pobierac nie bede...
Chociaz są osobne linki do plikow tego dodatku na Mac OX
 
<zdurniałem>

pobrałem ten plik z dysku gogle 1.2 GB czyli polskie dialogi i teraz pytanie czy te dialogi to wszystkie polskie dialogi do gry ????
pytam bo w gog luncherze widze takie coś -> Polish Lang Pack part 1/3 1MB 2 - 2GB 3 - 356 MB...

PS: dialogi Polski dziłają po wrzuceniu tego pliku z dysku gogle <sprawdzone podczas rozmowy z rycerzami w tej wsi> tylko nie wiem czy to wszystkie bo jest sporta różnica miedzy plikiem z dysku gogle a z launchera - i nie chce żeby mnie spotkała zabawa w mimów w ważnym momencie gry.
 
Last edited:
Rzeczywiscie jest taka zakładka.
Problem w tym ze w środku nie ma linków do konkretnych plików (np z serca z kamienia) tylko sa linki do gry (windows instaler) do patch'y i do wersji jezykowych. Nie ma mowy o osobnych plikach np z dodatkow i to tyczy sie zarowno serc z kamienia jak i krwi i wina. Całej gry jeszcze raz pobierac nie bede...
Chociaz są osobne linki do plikow tego dodatku na Mac OX
Jeśli wczytasz się dokładnie to na dole tych lików w dziale Mac OX znajdują się pliki Windows Installer (jest to taka głupotka GOGa) i to są faktyczne instalatory dodatków na winde natomiast jeśli chodzi o pojedyncze pliki do gry to nigdzie tak nie ściągniesz a wybierając link do podstawki czy dodatku GOG Downloader i tak pobiera party jakie są wyróżnione gdy otworzysz kartę Wiedźmina z biblioteki

---------- Zaktualizowano 14:26 ----------

<zdurniałem>

pobrałem ten plik z dysku gogle 1.2 GB czyli polskie dialogi i teraz pytanie czy te dialogi to wszystkie polskie dialogi do gry ????
pytam bo w gog luncherze widze takie coś -> Polish Lang Pack part 1/3 1MB 2 - 2GB 3 - 356 MB...

PS: dialogi Polski dziłają po wrzuceniu tego pliku z dysku gogle <sprawdzone podczas rozmowy z rycerzami w tej wsi> tylko nie wiem czy to wszystkie bo jest sporta różnica miedzy plikiem z dysku gogle a z launchera - i nie chce żeby mnie spotkała zabawa w mimów w ważnym momencie gry.

Te pliki o których piszesz to pliki językowe do podstawki jeśli instalowałbyś z instalatora pobranego gog.com a nie do dodatku
 
Jeśli wczytasz się dokładnie to na dole tych lików w dziale Mac OX znajdują się pliki Windows Installer (jest to taka głupotka GOGa) i to są faktyczne instalatory dodatków na winde natomiast jeśli chodzi o pojedyncze pliki do gry to nigdzie tak nie ściągniesz a wybierając link do podstawki czy dodatku GOG Downloader i tak pobiera party jakie są wyróżnione gdy otworzysz kartę Wiedźmina z biblioteki

---------- Zaktualizowano 14:26 ----------



Te pliki o których piszesz to pliki językowe do podstawki jeśli instalowałbyś z instalatora pobranego gog.com a nie do dodatku


ok mogę grać spokojnie :D

PS: mały bug miałem save z postacią 41 lvl i 4/2000 expa po zalogoaniu się dziś mam 42 ;p
PS2: zadanie z uwolnieniem kowala z portu 2 szanpsów już działa poprawnie <tzn. znacznik "ludzie w opałach" znika po uwolnieniu go>
PS3: obozowisko bandytów na zachodzie już znika poprawnie - "znacznik po oczyszczeniu i zrabowaniu <skrzynki do obrabowania wreszcie się pojawiły :D
 
Last edited:
@Burza46 Wy to powinniście od dawna prowadzić livesupport a nie ściemniać ludzi jakimiś emailami. Produkcji bugów w takiej ilości to świat chyba jeszcze na oczy nie widział... Nowa nagroda na tablicę : Most buggy product ever gwarantowana

---------- Zaktualizowano 17:25 ----------

@Burza46 Wy to powinniście od dawna prowadzić livesupport a nie ściemniać ludzi jakimiś emailami. Produkcji bugów w takiej ilości to świat chyba jeszcze na oczy nie widział... Nowa nagroda na tablicę : Most buggy product ever gwarantowana
 
Top Bottom