Recent content by Fantazjel

+
  1. Fantazjel

    Vampire: the Masquerade

    Pre-alfa... czyli ile kamieni milowych przed nimi? Beta, potem szlifowanie i golden. A i tak czuję, że zapaleni fani będą dekadę łatać i poprawiać tytuł.
  2. Fantazjel

    Anime i manga

    Bleh, 3D
  3. Fantazjel

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    DCU to mess, *** to jest wszystko
  4. Fantazjel

    Anime i manga

    Miyazaki, człowiek wiecznego cyklu przejścia na emeryturę i powrotów z arcydziełem. Postawmy sprawę jasno, on będzie rysował do śmierci.
  5. Fantazjel

    Jak Fantazjelo bawił się w Jaskra.

    Hej. Zebrałem kilka swoich mikroopowiadań weird fiction z lat 2017-2023 i, nie mając co z nimi zrobić, umieściłem je na wattpadzie. Jakby ktoś chciał sobie zobaczyć pogmatwane próby swobodnych narracyjnych ekspresji to zostawiam link. Jest czasem nostalgicznie, nieco smutno i depresyjnie...
  6. Fantazjel

    Psychodance sketches by Fanta

    [THIS FIRE] You run out of "it is what it is". Please, insert escape. 1679580941 Archiwum
  7. Fantazjel

    Jak Fantazjelo bawił się w Jaskra.

    Dziękuję ci dobry człowieku za wszelkie miłe słowo! Mam nadzieję, że chodziło ci o to, że nie jestem za bardzo pretensjonalny, a że zalążki profesjonalizmu jednak we mnie dostrzegasz ;). Również pozdrawiam gorąco i zapraszam.
  8. Fantazjel

    Jak Fantazjelo bawił się w Jaskra.

    Tak, Dokładnie. Kącik niespełnionego, pretensjonalnego poety. Kiedyś był w sekcji twórczość własna fanów, ale po odświeżeniu forum pewnie wylądował sobie gdzieś indziej. Nic z Gwintem, możesz scrollować dalej.
  9. Fantazjel

    Jak Fantazjelo bawił się w Jaskra.

    31.1.23 INSTRUKCJA BRAKU SERCA Schowaj swe serce Nie pokazuj nikomu Wyrwij je z klatki I wyrzuć je z domu Niech nigdy nie wraca Obróci się w kamień Ty w proch namiętności Romantyzm w nic zamień Niech nikt nie dotyka Czułego języka Więc usta swe zamknij I z żyć ich poznikaj. I spal wszystkie...
  10. Fantazjel

    Jak Fantazjelo bawił się w Jaskra.

    20.3.22 "Kolejny wiersz o miłości" opowiedz mi siebie lekko niech twoja brew tańczy nad powieką w geście uwodzeń, szeptów zagadką częstujesz mnie kolejną którą spijam z twoich oczu jak nektar ale masz piękne policzki gdy spędzimy czas nad rzeką Słońce świeci jasno, jest ciepło chciałbym...
  11. Fantazjel

    Anime i manga

    Czekam na każdy film Hosody.
  12. Fantazjel

    Jak Fantazjelo bawił się w Jaskra.

    24.12.21 'Dreptanie' Wypełniony paranormalną dopaminą dopełniam snu moc, jestem przyczyną zastałego stanu rzeczy zastygłego w wyobrażeniu mocy moich urojeń człowieczych
  13. Fantazjel

    Anime i manga

    Mamoru Hosoda <3
  14. Fantazjel

    Anime i manga

    Był filmem wyprzedzającym swoje czasy, ale to wciąż 20 lat różnicy w branży, która co 5 lat zalicza technologiczny skok jakościowy. A do Blade Runner jest mocną marką. Mogli iść ścieżką wytyczoną przez Blackout.
Top Bottom