Recent content by fijau

+
  1. F

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Kiedyś się tak utarło i już zostało, ale czasem myślę, że cały pomysł ze zdobywaniem doświadczenia to banał. Jedyne sensowne rozwiązanie to takie jak w Morrowindzie, gdzie współczynniki i umiejętności same ci rosną, gdy ich używasz. Natomiast rozdzielanie punktów na np. umiejętność perswazji za...
  2. F

    Ile razy twój Geralt zginął?

    Na poziomie trudnym to dosyć łatwo zginąć. Wystarczy, że pod wpływem entuzjazmu po ostatnio pokonanym potworze wskoczysz między 3 inne i zanim się obejrzysz już nie masz połowy życia. A zanim dopijesz do końca flakonik z dekoktem, już nie masz w ogóle życia :) Ta gra uczy, że trzeba powoli, bo i...
  3. F

    Stan sakiewki

    Dziecko, to ty pewnie na niskim poziomie grałeś i młóciłeś kasę skąd się da. No i pytanie - po co? Czekaj, wszystko się zgadza! To na tobie CDP zarobił te dwa miliony z Wiedźmina! Po prostu to co zarobisz w grze oni kradną! A wszystko dlatego, że nie masz dobrego firewalla :)
  4. F

    Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

    Zdaje się, że błędy z wylogowaniem i zmianami języka dotyczyły głównie przeglądarki Firefox. Ktoś pisał, że na IE wszystko działa prawidłowo.
  5. F

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Z tego co pamiętam to na wycieku z konferencji w Rosji Geralt wchodzi do jakichś budynków. A w konferencji z Warszawy widać jak się ładuje wnętrze pomieszczenia gdy Geralt biegnie w stronę rynku. Po prostu w oddali na wprost są otwarte drzwi do jednego z domów i widać, jak stopniowo widzimy...
  6. F

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Sam jestem raczej neutralny. Nie dlatego, że nie czuję się przywiązany do swojego kraju, ale dlatego bo rozumiem doskonale, że identyczne uczucie mają inne narodowości. Wszyscy jesteśmy pod tym względem podobni. I niestety gdy patrzymy na historię Polski z punktu widzenia innych narodowości, to...
  7. F

    Stan sakiewki

    Hahahaha, nie wyrobię normalnie :) Te wszystkie teksty typu: "tylko 15k" :) Ja grałem na poziomie trudnym i powiem, że przez większość gry byłem raczej biedny. Co prawda cały czas starałem się mieć ten 1k w zapasie, ale jak widziałem zbroję do kupienia za 5k, albo przekucie miecza, na które też...
  8. F

    Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

    W liście tematów mamy ich nazwy po lewej stronie, a po prawo ikonki z dodatkowymi informacjami. Lepiej, gdyby te informacje były po lewej stronie, przy nazwie tematu.
  9. F

    Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

    Z tych rzeczy, które wymieniłeś właściwie tylko problemy z obsługą strony przez pewne przeglądarki to prawdziwe błędy. Pozostałe wady, to wady z twojego subiektywnego punktu widzenia. I choć większość osób może ich też nie lubić, to nie można mówić, że są to błędy, czy dowody braku...
  10. F

    Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

    I po co tak od razu ludzi obrażać? Jak dla mnie forum wygląda na wykonane profesjonalnie i z pomysłem, chociaż większości ten pomysł niestety nie przypadł do gustu. Jest jeszcze kwestia błędów, jak z tą zmianą języka. Ale przecież to wyszło w praniu i za niedługo zostanie naprawione.Ludzie...
  11. F

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Czy ktoś może mi powiedzieć kim jest ta pani na tle tego forum, ta obok Geralta? Bo jakoś sobie nie przypominam tej postaci z pierwszej części. No chyba, że ominął mnie jakiś wątek...
  12. F

    Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

    Moje sugestie:1. Jaśniej! To jest forum o Białym Wilku, a nie o Czarnym Żbiku :)2. Więcej tekstu na ekranie. Nie wiem jak to zrobiliście, ale teraz faktycznie czuję się jakbym miał malutki monitor. Czy to przez szerokość pola z tekstem w postach?3. Przyciskowi "Read more" mówimy stanowcze nie...
  13. F

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Ja czekam na De Łiczer MMO, w którym będzie rzut izometryczny i w ogóle :)
  14. F

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Najlepszy MP dla Wiedźmina o jakim potrafię pomyśleć to taki Counter Strike w realiach wiedźmińsikch. Wyobraźcie sobie: zdeterminowane elfie komando dostało się do pałacu i wzięło zakładników z królewskiego dworu. Do interwencji wkracza grupa doskonale wyszkolonych ludzi króla. Czyli taki typowy...
  15. F

    Outra - domysły , rozważania

    No właśnie, czy jesteś pewien? Bo ja już zapomniałem. A teraz jak spojrzysz na screeny z dwójki, to widać wyraźnie, że Geralt ma normalne źrenice. W sumie to może nie powinniśmy się kierować tymi oczami, bo może devi to jeszcze zmienią.
Top Bottom