Recent content by geraltzegar

+
  1. G

    Tajemnicze Postaci-ankieta

    A no tak. Zapomniałem, że miał taką gadke i w ogóle nie myślałem, że może to być JEGO Rodzina. Dzięki Faramir ;)
  2. G

    [WAZNE] REDzi pytaja społeczność.

    Ulubiony bohater:Raymond MarlooveUlubiona wstawka filmowa (cutscena):Ta po której Geralt umiera, bo powiedział Raymondovi vel.Azarovi, że wie kim jest.Ulubiony cytat:"Nie pier... Magister!"Ulubione zadanie (quest):Tajemnice WyzimyUlubiony potwór:StrzygaUlubiona lokacja:Wyzima HandlowaUlubiony...
  3. G

    CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

    Ja wybiorę zakon (Na jakiś czas odebrano mi kompa, więc nie moge dalej przechodzić gry :P) Według mnie Zakon jest mniejszym złem, po prostu jest prowadzony przez złego człowieka i tyle ;P
  4. G

    Raymond - pytania, bugi (uwaga na spoilery!)

    Hmm jak myślicie o co chodziło Wiedźminowi Ciekawe może być z tym związany jakiś nie zrobiony quest. czekam na interpretacje ;D :P
  5. G

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Ja najchętniej kupiłbym sobie EK, ale w EMPIKu była tylko platytyna. A teraz chyba już specjalni nie będę kupować Kolekcjonerskiej na allegro.pl, bo zbieram kase teraz na EK Ag of Conan 8)
  6. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Bardzo lubię Gorillaz, Chemical Brothers, Green Day, Black Eyed Peas, Linkin Park, Calvin'a Harris, Linkin Park, The Ting Tings, Michael'a Jackson, MGMT i mój ulubiony DAFT PUNK! ;D
  7. G

    Tajemnicze Postaci-ankieta

    Dla mnie najbardziej tajemniczą postacią jest Raymond. W nim ciekawi mnie jak został zabity, o co chodziło z jego rodziną(między innymi - Geralt - Pomścimy twoją rodzinę!)
  8. G

    zgubiona owieczka - bug?

    Sorry, że odkopuje temat ale mam pewien problem. Po uwolnieniu ceglarzy w jaskini jest zagubiony chłopiec z zadania "Zagubiona Owieczka". Gdy przyszedłem do Vaski mam opcje do wybrania w rozmowie, że "uwolniłem ceglarzy" oraz "odnalazłem zagubionego chłopca". Wybrałem pierwsze "uwolniłem...
  9. G

    Sąd na Abigail - winna, czy niewinna - oceń sam. Zawiera oczywisty SPOILER!!!

    Ja za pierwszym razem nie dałem jej spalić, ale jak będe przechodzić kolejny raz gre, to dam ją spalić :evil: Muhahahahaha
  10. G

    Babunia od Shani

    Hmm a ja mam za to jakby, "szczęsliwego" buga. Podczas imprezy u Shani kiedy Carmen wysłała mnie po pamiętnik, Babci już nie było! ??? I wcale nie używałem do niej przed imprezą tego znanego zdania "Zdychaj Babo!" . Po prostu jej nie ma o_O A i przy wyborze opiekunki dla Alvina wybrałem Triss...
  11. G

    dziwna rodzinka

    Ciekawe, może jak ich się pochlasta to wtedy znajdzie się np. wiedźmińskie tajemnice :P A tak na poważnie to musze sprawdzić to, co będzie jak ich pochlastam :D
  12. G

    Dziecko niespodzianka

    Oooooooooooo Mój pierwszy post na forum ;D Mi się wydaje że dziecko niespodzianka może być związane z następną częscią Wiedźmina :)
Top Bottom