Recent content by Gs11

+
  1. G

    [TOOL] Sound Editing Tools for The Witcher 3

    Does someone know any turtorial from scratch how to add new song instead replacing existing vanilla ones? at best video turtorial I used this, but this is only showcase how to replace song, not adding to existed onces
  2. G

    Weird jump after death above 60 FPS

    Weird jump after death above 60 FPS Any solution for jump glitch, when Geralt dies and jump after that with FPS above 60? Something goes wrong with ragdoll in this situation. immersion broken ;/
  3. G

    Gra powyżej 60 klatek, problemy z fizyką, gdy Geralt ginie.

    Gra powyżej 60 klatek, problemy z fizyką, gdy Geralt ginie. Geralt skacze do góry jak szmaciana lalka po śmierci. Ewidentnie bug związany z fizyką gry. Próbowałem różnych ustawień, zarówno z v-sync i bez, w różnych limitach klatek,reinstalacja gry, zawsze powyżej 60 klatek postać wariuje gdy...
  4. G

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    @szypek26 dzieki za odp. , bardzo mi to pomoglo jeszcze jedna sprawa, z tego co przeczytalem ,jesli dobrze mysle statystyka przy mieczach "penetracja pancerza" redukuje procentowa ochrone zbroji przeciwnika? np. mam miecz z penetracja pancerza 16%, przeciwnik zbroje procentowa ochrona...
  5. G

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    no wlasnie zauwazylem juz po przeczytaniu ,ze to opcja przy instalacji to zmienia. instrukcje oczywiscie czytalem, czytalem tabele i statystyki, tylko wlasnie chcialbym wiedziec co dokladnie oznacza penetracja pancerza (%) czy procentowa ochrona, jak to odniesc do obrazen zadawanych przez...
  6. G

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Mam wersje rozszerzona, zaktualizowana do patcha 1.5, razem z wgranym FCR. -nie widac paska z lewej strony, mianowice ikonek do miecza mikstur itp., pozostale mape i inne widac z drugiej strony, probowalem klawisz interfejsu ale wtedy znika mi wszystko, gram na windows 7 - drugie pytanie, czy...
Top Bottom