Recent content by heaven

+
  1. H

    Gry na konsole

    Podobno M$ nie jest zadowolony ze sprzedazy swojego "dziecka"
  2. H

    Wasze opinie i pytania na temat głównego bohatera gry!

    Całe życie Geralta to jeden wielki młyniec.
  3. H

    Głosy w grze Wiedźmin

    Czy ja wiem.... przecież jakk CDP polonizuke gry to w nich tez gwiazdy występuja a mysle ze do wlasniej gry nie poskąpia kasy Swoją droga ciekawy jaki jest budżet gry
  4. H

    Głosy w grze Wiedźmin

    A więc Fallen apelujemy aby Sztur podłozył głos pod Jaskra (chyba ze juz nato wpadliscie)
  5. H

    Głosy w grze Wiedźmin

    A moze Borys Szyc podłozy głos od Geralta. Nie wiem jak to uzasadnic ale lubie tego aktora.
  6. H

    Gry na konsole

    Wiem wiem pomylilem sie co do gry.
  7. H

    Głosy w grze Wiedźmin

    Te Jaskra docinki jak czytalem ksiązke to sie ciągle smialem a w wykonaniu Sztura to by było mistrzostwo
  8. H

    Głosy w grze Wiedźmin

    A moze Sztur podłozy głos pod Jaskra:D
  9. H

    Gry na konsole

    Jeżeli tak to zwracam honor niewiedzialem Ale ciekawe co zrobią w Tekkenie oprucz nowej postaci/grafy i ciosów zeby urozmaicic rozgrywke.
  10. H

    Gry komputerowe

    No ja tez nie moge tego znalesc moze cos ci sie pomyliło Argon. Też mam wersje z DVD.
  11. H

    Gry komputerowe

    Ja grałemw WoWA i co dziwne nie zrobił na mnie wielkiego wrazenia znaczy gra jest spoko ale zeby odrazu przy niej umierac moze jakbym zagral na oryginalnym serwie to bym zmienil zdanie.
  12. H

    Gry na konsole

    ALe 13 częsci!!!! Te Japońce to naprawde jakies nienormalne zeby w to tak grac i grac zero nowych pomysłów tylko zrobią jedną gre jak dobrze sie sprzedaje to ją juz będa ciągnąłć przez kilkadziesiąt częsci chyba ze firma zbankrutuje.
  13. H

    Miejsca, lokacje itd.

    Może jakaś mini gierka
  14. H

    Gry komputerowe

    A slyszeliscie o grze Derk Messian w swiecie might&magic? Jak dla mnie szykuje sie pogromca Oblivion
  15. H

    Gry na konsole

    Ja tak samo jak Fallen nie trawie wogule seri FF i woglule nielubie japońskich gier i owiele bardziej wole np. Oblivion od FF. A zresztą na PS3 wyjdą same kontynuacje (FF13 po co to az tak długo ciagnąłć?) Tekken 6 to bedzie lipa wszystko to samo tylko grafa lepsza:|
Top Bottom