Głosy w grze Wiedźmin

+
Geno , widocznie mam wiadomości z epoki przedlodowcowej ..w każdym razie byłem na kilku stronach poświęconych wiedźminowi i to co wiem napisałem
 
skelleg said:
Geno , widocznie mam wiadomości z epoki przedlodowcowej ..w każdym razie byłem na kilku stronach poświęconych wiedźminowi i to co wiem napisałem
Sczerze mówiąć to czytasz chyba co drugi wyraz bo np. w witcheropedii pod hasłem dlaczego wybraliście geralta czy coś w tym stylu jest wyjaśnienie Fallena.....na stronie głównej zapewne też.
 
Najpierw w CDA pisalo ze wybrali innego wiedzmina zeby sie nieograniczac a potem ze wybrali Geralta poniewaz jest jedną z najbardziej charyzmatychnych postaci czy cuś takiego.
 
Michalun said:
ale wszystkie tematy co do głosow głownych bohaterow zostały(a i tak nic z nich nie wynikło) omuwione więc zajmują się resztą
Jak narazie to najbardziej wałkowanym tematem jest ten, kto będzie narratorem, a nie głównymi postaciami, a z tego i tak nic nie wynika, bo prawie wszyscy są zgodni: Fronczewski rządzi!!!-->heavenNa początku miał być jakiś nieznany bliżej młody wiedźmin, ale póżniej CDPR zmienił na Geralta bo tylko on ma niepowtarzalną charyzmę i chęć poprowadzenia nim jest większa niż jakimś nieznanym typkiem. Mówiąc prościej cele marketingowe...
 
Dla mnie takze powiniem byc Fronczewski narratorem. Świetnie sie spisał w grze "Świątynia pierwotnego zła"
 
A czy narrator wogóle będzie? Jak tak to Fronczewski albo Henryk Talar . Lepszy jest od Fronczewskiego. Świetnie się spisał w Icewind Dale .A co myślicie o Zamachowskim? Można by go obsadzić w roli Jaskra i narratorra. A narracje prowadzić w formie ballad śpiewanych?
 
Khorn said:
A czy narrator wogóle będzie? Jak tak to Fronczewski albo Henryk Talar . Lepszy jest od Fronczewskiego. Świetnie się spisał w Icewind Dale .A co myślicie o Zamachowskim? Można by go obsadzić w roli Jaskra i narratorra. A narracje prowadzić w formie ballad śpiewanych?
Bardzo dobry pomysł gożej z wcieleniem go w życie :D
 
Hmm, Zamachowski może umie recytować ballady, ale żeby być Jaskrem trzeba jeszcze mieć coś takiego śmiesznego w sobie... Jak dla mnie Zamachowski tego nie ma. a tak wogóle to render Jaskra jest dla mnie troche niepasujący...
 
Te Jaskra docinki jak czytalem ksiązke to sie ciągle smialem a w wykonaniu Sztura to by było mistrzostwo
 
No to chyba forum obsadziło kolejną rolęMamy już narratora i Jaskra Pozostają tylko Geralt i Ciri...
 
A moze Borys Szyc podłozy głos od Geralta. Nie wiem jak to uzasadnic ale lubie tego aktora.
 
Tak, Sztur jest dobry, chyba będę miał trudności z utrzymaniem się na krześle, jak się okaże, że to on podłożył głos dla postaci Jaskra, tak się będę śmiał.
 
A więc Fallen apelujemy aby Sztur podłozył głos pod Jaskra (chyba ze juz nato wpadliscie)
 
szczerze to Fallen nie ma w tej gestii wiele do powiedzenia odpowiedzalni za to są dziwiękowcy(a co do gwiazd kina to jesli by chceli obsadzic wszystkie postaci takowymi to koszty produkcji gry wzrosły by niebotycznie według mnie obsadzą moze 1-2 gwiazdy a reszta postaci była by obsadzona aktorami parającymi się podkładaniem głosow ) jesli się ze mną nie zgadzaci procze nie zlinczujcie mnie
 
Czy ja wiem.... przecież jakk CDP polonizuke gry to w nich tez gwiazdy występuja a mysle ze do wlasniej gry nie poskąpia kasy Swoją droga ciekawy jaki jest budżet gry
 
Michalun said:
szczerze to Fallen nie ma w tej gestii wiele do powiedzenia odpowiedzalni za to są dziwiękowcy(a co do gwiazd kina to jesli by chceli obsadzic wszystkie postaci takowymi to koszty produkcji gry wzrosły by niebotycznie według mnie obsadzą moze 1-2 gwiazdy a reszta postaci była by obsadzona aktorami parającymi się podkładaniem głosow ) jesli się ze mną nie zgadzaci procze nie zlinczujcie mnie
Jak dla mnie to sławnymi osobistosciami można obsadzić te dwie role(narratora i Jaskra), a rolę Geralta powinien zagrać jakiś nieznany aktor. Moim zdaniem Borys Szyc ma troche "za młody głlos" w końcu jeśli ma gra być po sadze to Geralt będzie miał sporo zim za sobą....
 
Pharo said:
Bardzo dobry pomysł gożej z wcieleniem go w życie :D
Nie rozumiem tylko dlaczego taki pomysł, jak ty to określiłeś miałby sprawić CDPR problem ...w końcu narrator zarobi....a my zyskamy
 
Top Bottom