Recent content by I_w_a_N

+
  1. I_w_a_N

    Premiera REDkita do gry Wiedźmin 3 już 21 maja!

    PC nie ma "generacji" :beer:...
  2. I_w_a_N

    Gry komputerowe

    Gra dla historii oraz postaci bardzo fajna, ale sam gameplay (zwłaszcza walka) była raczej mocno przeciętna. Przynajmniej moim zdaniem.
  3. I_w_a_N

    Gry komputerowe

    W majowy wieczór ukończyłem Indikę (tak, to jedna z tych produkcji "na jeden wieczór" - u mnie około 4 godzin rozgrywki). Co mogę powiedzieć o samej grze? Indika to bardziej przeżycie i swego rodzaju doświadczenie niż rozgrywka (czy rozrywka). Wiem, że tak zwykło się określać, tak zwane...
  4. I_w_a_N

    Gry na konsole

    Po kilku ładnych godzinkach w Stellar Blade i muszę powiedzieć, że już przywykłem do tego specyficznego sterowania w trakcie walki (opóźnienia). Dostrzegam jednak pewne wady w konstrukcji "otwartych" poziomów (pustkowie koło XIAON) - są to swego rodzaju labirynty, gdzie prowadzi pewne ścieżka...
  5. I_w_a_N

    Gry komputerowe

    Teraz może to również znaczyć, że w tym FullHD gracze będą musieli włączyć pewne "wspomagacze" typu DLSS, czy FSR (chociaż akurat tutaj GTX 1070 się nie łapie...) . Szkoda, że nie ma takiej pełnej rozpiski - podającej rozdzielczość oraz detale i targetowany fps.
  6. I_w_a_N

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Takie coś miłe dla uch znalezione na YT:
  7. I_w_a_N

    Gry na konsole

    Nie wchodźmy w ten rejon rozmowy (moderacja już się upomina) - ale rzucę tylko, iż Stellar Blade było numerem 1 pre-orderów na PS5, więc sądzę, że owa "promocja", w formie kontrowersji związanej z cenzurą, nie była im potrzebna. Czemu się tak stało, to już dopowiedz sobie sam, patrząc na...
  8. I_w_a_N

    Seriale

    Też skończyłem oglądać Fallout. Generalnie nie chciałem pisać o tym na gorąco - wolałem ochłonąć. Od razu powiem, że w gry nie grałem (bardziej pogrywałem w starsze odsłony 2D), więc z lore nie jestem zupełnie obeznany (aczkolwiek podstawy kojarzę). Zacznę od tego, że twórcą udało się...
  9. I_w_a_N

    Gry na konsole

    Ok. Wracając do dyskusji o samej grze czy wiecie, że obecnie Stellar Blade ma najwyższą ocenę (wśród ocen użytkowników Metacitic) z gier na PS5? Jej wynik to 9.3 , co stanowi też najwyższy wynik tegoroczny (w ocenach użytkowników) na wszystkich platformach. P.S. Cyberpunk 2077: Ultimate...
  10. I_w_a_N

    Gry komputerowe

    Podali wymagania do Hellblade 2 (zapewne minimalne): System operacyjny: Windows 11 Procesor: Intel i5-8400 | AMD Ryzen 5 2600 Pamięć: 16 GB RAM Karta graficzna: Nvidia GTX 1070 | AMD RX 5700 | Intel Arc A580 Miejsce na dysku: 70 GB dostępnej przestrzeni Dysk: SSD 1714541127 Ciekawe czy tyczy...
  11. I_w_a_N

    Gry na konsole

    Z nadchodzącego Fable: 1714413125 Zapewniam cię, że ta "pani" też jest z cutscenki, albo nawet lepiej z materiału promocyjnego, który jest prerenderowany i prezentuje to do czego dążą twórcy :smart: ... czyli tak zwany "target footage" . Tutaj wszystko raczej powinno wyglądać tip-top...
  12. I_w_a_N

    Gry na konsole

    Nie wiem czy słyszałeś kiedyś o takiej "mało znanej" serii gier jak Tomb Raider? Główna bohaterka - Lara Croft - wyglądała jak wyidealizowana postać młodej kobiety (czasem nawet występuje ubrana w bardziej obcisłe ciuszki), a mimo to gra się sprzedała i cała marka została nawet serią (od ponad...
  13. I_w_a_N

    Gry na konsole

    Wolę takie "ulepszenia" niż te, które robi zachód. Po co oni w ogóle zatrudniają ludzi jako wzór (modeli) do postaci, skoro i tak ostateczna wersja w grze nie praktycznie w ogóle niepodobna do oryginału? Jak spojrzysz na figurę Shin Jae-eun przynajmniej widzisz jakieś podobieństwo z EVE...
  14. I_w_a_N

    Gry na konsole

    Wiesz, w całej "aferze" tak naprawdę chodzi o pewną zasadę, czy raczej jej złamanie przez Sony. Gra miała "swój styl" i tak też była promowane - zarówno w demie jak i przez twórców. Dodatkowo zostaliśmy zapewnieni (tuż przed premierą), że gra nie będzie cenzurowana w żadnym z krajów (co...
  15. I_w_a_N

    Gry na konsole

    Twarz to akurat wystylizowana i idąca w stronę jakiegoś anime, ale figura to skan koreańskiej modelki Shin Jae-eun. Tak więc nie jest to fantazja twórców i sztucznie wyidealizowane ciało - chociaż sama postać w grze człowiekiem nie jest (a sama gra to dzieło fikcji oraz artystyczna wizja)...
Top Bottom