Recent content by kat-jon

+
  1. K

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.3 RC

    Finalna wersja jest świetna gratuluję Flash.
  2. K

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Wyrzuć miecz z ekwipunku i zbierz go ponownie powinno pomóc.
  3. K

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Kiedy wersja w pełni kompatybilna z FCR 1.1?
  4. K

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Hmmm a nie dałoby się zrobić tak żeby w instalatorze można było wybrać czy poza Geraltem pochwy na miecze mają mieć jeszcze tylko ważne dla fabuły postaci?Np. Azar, Magister, Jakub, Welerad, Foltest, Berengar i pozostali Wiedźmini.
  5. K

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.3 RC

    Wszystko super tylko nie mogę tego pobrać...
  6. K

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Skoro została udostępniona finalna wersja FCR to oznacza że Flashowi zostały udostępnione oryginalne skrypty mpc z gry.Czy w związku z tym zostanie wprowadzona także nowa wersja Scabbard Moda w której pochwy na miecze będą przypisane do każdej postaci?Bo do tej pory zdarzało się że któryś mpc...
  7. K

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Tyle że ta walka odbywała się poza granicami Świata Wiedźmina wiec i broń nie pochodziła z tego świata.
  8. K

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Katany mimo wszystko nie pasują do uniwersum świata Wiedźmińskiego.No można by stworzyć historyjkę że zostały przywiezione w czasie dalekiej wyprawy z jakiegoś kraju znajdującego się za Zerrikanią ale to strasznie naciągane tym bardziej ze (jeśli dobrze pamiętam) nikt nie zbadał nawet dokładnie...
  9. K

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Długo pracowaliście nad wersja 1.01 i jak mniemam wszystko co było możliwe do poprawienia w stosunku do wersji 1.0 zostało poprawione więc to już ostatnia wersja tego moda?Czy może wyjdzie jeszcze jedna wersja zgodna z FCR 1.0.1.6?
  10. K

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.3 RC

    Jak tam idą prace nad FCR 1.0.1.6?
  11. K

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Mam nadzieje że nowa, poprawiona wersja wyjdzie w najbliższym czasie.
  12. K

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Wesołych świąt wszystkim :)
  13. K

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Kiedy zamieścicie nową wersję?
  14. K

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Zauważyłem także iż w czasie walki z magistrem w III akcie ten nie ma pochwy na miecz.
  15. K

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Zamieniałem miejscami Wiedźmiński miecz stalowy z mieczem zakonu, Harvall z Gwalhirem, oraz D'yaebl z Ard'aenye.
Top Bottom