Recent content by kickowski

+
  1. K

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Ponoć w niemieckiej i włoskiej wersji jest tak samo. Więc raczej nie jest to przypadek. Ponoć Tom Hardy ma załapać sie na mały epizod. Coś a la Daniel Craig w Przebudzeniu Mocy https://naekranie.pl/aktualnosci/tom-hardy-na-zdjeciu-ze-star-wars-the-last-jedi-fani-spekuluja-1672230
  2. K

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Jezuuu jakie to jest wpadające w głowe... Tak w nawiazaniu do twórczości Percivala :)
  3. K

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    To chyba jakiś bug. Też sie z tym męczyłem. Dopiero użycie Kartacza pomogło :)
  4. K

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

    O ile z początku przygody z W3 kreciłem nosem na Gwinta to z czasem spodobał mi sie. I jestem jak najbardziej na tak :) Coś czuje że przy zdobywaniu kart włączy mi się syndrom pokemonów - czyli złap je wszystkie ;) Mam tylko nadzieje że te mikropłatności nie zmienią Free-2-play w Pay-2-win...
  5. K

    Krew i Wino -- Oficjalny Zwiastun dodatku!

    Cieszy powrót barghestów :) No i kurczaki... Pan Frycz brzmi intrygująco... Tak dostojnie. Cóż, już za tydzień przekonamy się jak to wszystko będzie wyglądało w praktyce. Ale póki co, wskoczyłem do hajp-trainu i czekam z niecierpliwością :D
  6. K

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Soundtrack jest naprawdę rewelacyjny. Większość kawałków szybko wpada w ucho. Ale bezapelacyjnie jak dla mnie wygrywa "Aen Siedhe" Jest w nim jakaś taka nostalgia i smutek że przy każdym przesłuchaniu mam wręcz ciary :)
  7. K

    E3 2014

    Widać że John stanowczo ożywia się przy płci pięknej ;) Swoją drogą muszę powiedzieć, że Redzi co impreze to mają coraz fajniejsze te koszulki. Aż szkoda że nie dają się urobić forumowiczom by urochomić sklep z gadżetami z gry. Do dziś mam koszulkę z jedynki z gram.pl i traktuje ją jak...
  8. K

    E3 2014

    Wrażenia redaktorów Polygamii po pokazie Wiedźmina. Brzmi to zachęcająco http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,16137756,Nie_zawsze_da_sie_wybrac_mniejsze_zlo__Widzielismy.html?bo=1 Geralt będzie musiał wybierać mniejsze zło. Albo szukanie Ciri za wszelką cene, albo ratowanie innych ludzi. Oj...
  9. K

    E3 2014

    Swoją drogą to podzamcze robi wrażenie.. chociaż może troszke tam zbyt czysto i sterylnie... A dobrze wychwyciłem że bedzie można kupować nielegalną kontrabande typu miecze, zbroje itp na targu rybnym, w momencie jak się sypnie groszem?
  10. K

    E3 2014

    No ciekawe, ciekawe. Co też sprawiło ,że Sigismund postanowił się ujawnić... ? Widze tu opcje do retrospekcji z Thanedd i rozprawy z Geraltem... a Novigard robi duże wrażenie :)
  11. K

    Pobierz motyw muzyczny ze zwiastunu "Miecz Przeznaczenia"!

    Serdeczne dzięki... chodzi za mną ta melodia od paru dni... :) Tak Sargon jak i Hunt or be hunted są genialne.. ale razem tworzą mieszanke wybuchową :)
  12. K

    Wiedźmin i wspomnienia z nim związane - Konkurs

    Wiedźmin pierwszy, był pierwszą grą, którą nabyłem w tym samym dniu w którym kupiłem za własną wypłatę komputer. Gre kupiłem w ciemno, nawet nie sprawdzając czy mi pójdzie. Pamiętam, że włączyłem ją tylko na chwile, po czym zarwałem noc, bo nie mogłem się oderwać od walki z przerazą i...
  13. K

    Kącik nostalgii

    Eee tam Maluch to auto jak marzenie. To był mój pierwszy samochód. Niezawodny w każdym terenie o każdej porze roku. Remont silnika mogła zrobić każda osoba mająca jakiekolwiek pojęcie o mechanice ;) Pojemny był jak mało co. Nieważne czy to 8 osób czy foszty dębowe czy kilka worków cementu...
  14. K

    Odwiedź nasze stoisko na targach gamescom 2013 i odbierz darmową koszulkę!

    Skromna i stylowa ta koszulka. Szkoda, że trzeba obejść się smakiem :) Ale pod pomysłem wiedźmińskiego sklepiku podpisuję się obiema ręcami ;)
  15. K

    Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

    Przeczytany gdzieś dziś komentarz wyraża w stu procentach moje zdanie... "Jaram się jak Cintra..." ;) Cinematic robi ogromne wrażenie. Mam nadzieje, że Redzi udostępnią nam kiedyś muzykę z trailera :) Będzie do kolekcji ;)
Top Bottom