Recent content by kleszcz

+
  1. K

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    w zupelnosci zgadzam sie z 3xM.... kupowanie elixirow na potege troche psulo realizm gier.... myslalo sie 300 przeciwnikow..phi mam caly zapas eliksirow.... jak sami je bedziemy robic bedzie duzo lepiej
  2. K

    Książka a gra

    nie moze byc przed wydarzeniami w sadze bo z tego co wiem w grze na samym poczatku Kaer Morhen upada.. a podczas sagi dobrze sie mialo
  3. K

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    ale skoro on jest tak lekki jak mowi tib to chyba nie ma az takiej roznicy dlugosc jego rekojesci... przeciez waga wszystko negujechyba (?)
  4. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    przy takich sprawach trzeba wierzyc w cuda... a te niestety nie zdarzaja sie zbyt czesto
  5. K

    System walki w grze Wiedźmin

    ale i tak najczesciej wiecej XP jest za zabijanie stworow w hurtowych ilosciach
  6. K

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    to moze zanim szli do kowala do jeszcze podawali wymiary rak?? zastanow sie troszke
  7. K

    Książka a gra

    przeciez z tgo co wiem nie musimy isc sladem szlachetnego Geralta z Rivii... mozemy zupełnie do końca Stac sie rzeźnikiem z Blaviken (wiem ze to ta sama osoba... chodzi mi o podkreslenie dwoistosci postaci)
  8. K

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    wcale dwoma dlonmi nie trzbe obejmowac calej rekojesci... rekojesc jest dluzsza by zapewnic wieksza dowolnosc wali... a nie ze tylko mozna ja trzymac tak i inaczej sie nie da
  9. K

    System walki w grze Wiedźmin

    skoro nik tyle nie pisze moze ktorys z tworcow ujawni nam moze chociaz ze dwa rodzaje kombosow??
  10. K

    Bestiariusz

    wlasne jestem w trakcie czytania... jestem gdzies kolo 120 strony:D zamowilem sobie z neta:P
  11. K

    Bestiariusz

    chyba do tego momentu nie doszedlem..... ale za wilkolakami jestem... bardzo lubie te tematy... choc sami pewnie nei bedziemy mogli sie takowym stac bo to byly by juz przesada
  12. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    a czy to az takie istotne czy te ciala beda szybko znikac czy wogole?? dla mnie to moga nawet tanczyc
  13. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    i to jest zdrowe podejscie.... ja wole mozille i na niej forum chodzi bez zarzutow
  14. K

    Książka a gra

    ej z ta malpa to nie bylo tak mi chodzilo o wiwerne a w nastepnym poscie ktos przeinaczyl na malpe
  15. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    pewnie jak zwylke super sysetm winda wszystko psuje.... ehh co to za czasy
Top Bottom