Recent content by Kugger

+
  1. K

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Witam, piszę, z zapytaniem, czy znają Państwo łatwe sposoby na zwiększanie obrażeń u znanego miecza z jedynki. Dosyć często zdarza grać mi się na przysłowiową ,,pałę", więc równie często otrzymuje obrażenia (w sensie moja postać). Za wszelką pomoc, dziękuję.
  2. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    I_w_a_N *po linii najmniejszego oporu ;)
  3. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    A jak sprawa wygląda, pytam naszych mających już kontakt z dodatkiem, oświetlenia w naszym ,,domu", bo jakikolwiek gameplay oglądałem, to wydawało mi się tam strasznie ciemno i czy będzie się dało zawieszać na stojakach inne miecze (na przykład łopatę Klucznika?) i zbroje niż wiedźmińskie?
  4. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    ,,Ostatnie zadanie."
  5. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    To pewne? I tylko dwa poziomy? Edit: I rozumiem, że ten drugi poziom będzie się dało zdobyć tylko w NG+?
  6. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Całkowicie Cię rozumiem jeśli chodzi o poziom pancerzy i tak jak wszyscy chyba tutaj, mam nadzieję, że zostanie zepsuty ten design, no cóż już za niedługo się przekonamy.
  7. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Na potwierdzenie. http://imgur.com/yXu7FCP
  8. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Takie same pasy, ułożenie mikstur, te dwa charakterystyczne półkola, taka sama spinka od tych pasów.
  9. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Więc jak wytłumaczyć to? ->
  10. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    To jak może trochę odejdę od tematu i spróbuje zachęcić Was do rozmowy nie o postaciach, ale o fabule. Redzi wspominali, że znów będą bazować na pewnej legendzie. Moja propozycja to ,,Uśpieni rycerze pod Giewontem". Bardzo wiele rzeczy pasuje np.: Toussaint to kraina górzysta, są tam (błędni)...
  11. K

    Patch 1.11 błędy w grze

    Witam, mam problem. Po updajdzie do 1.11 Geralt stał się nieśmiertelny. Wcześniej na patchu 1.10 używałem debug console i sądzę, że spowodowane jest to tym, że na god modzie zwiedzałem sobie świat, wiecie zniknął falldamge, łatwiej chodziło się po górach. Nie wiem może ktoś zna jakiś sposób, by...
  12. K

    Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

    Jak myślicie, czyja to ręka (po lewej)?
  13. K

    "Zimna Rzeczpospolita"

    Jak tam idą prace?
  14. K

    W3: Obawy

    Pewnie się to powtórzy, albowiem nie śledzę tego tematu, ale: Według mnie Geralt w swej obecnej formie, wygląda niesamowicie, ale mam tylko jedno zastrzeżenie - Niech będzie blady! Wiadomo, że jest Białym Wilkiem i to nie tylko z powodu koloru swoich włosów, więc chcąc, aby wszystko było zgodne...
  15. K

    Zadaj pytanie twórcom gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Czy jeśli przez całego Wiedźmina 2 grałem Sihill'em (i przeszedłem grę nim) to czy po wczytaniu save'ów dalej będę mógł grać tymże mieczem w Wiedźminie 3?
Top Bottom