Recent content by lecho

+
  1. L

    PS5: "Pisces" quickhack issue

    Hey, After 50+ hours of gameplay, I've encountered my first major bug - one that makes a certain mission virtually impossible to complete with my current character build. It's in the "Pisces" mission - . Given I'm a max level netrunner with all of my points put into Hacking & Tech, because of...
  2. L

    Zakończenie - dyskusja

    A to nie jest tak, że przy zakończeniu w którym Radowid ginie, łowców czarownic w ogóle nie powinno być?
  3. L

    Zakończenie - dyskusja

    Wybaczcie, że się wtrącę z nekropostingiem - ale czy zabicie Radowida samo w sobie nie zapobiega rzezi nieludzi? Emhyr też jej dokonuje?
  4. L

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Czy patch 1.08 naprawia problem z zaliczaniem osiągnięć przez GOG Galaxy? Od czasu premiery 1.07 nie wpadło mi ani jedno, a zaliczyłem wymagania na kolejno: Armed and Dangerous, Brawl Master, Brawler, Fast and Furious, Fiend or Foe, Gwent Master, Mutant.
  5. L

    Wpływ importu stanu gry z W1 na gameplay w W2

    1. będzie miało, aczkolwiek nie są to jakieś niesamowicie ważne rzeczy z punktu widzenia fabuły Zabójców Królów - nie licząc jednej kwestii wpływającej na stosunek pewnej frakcji do Geralta, reszta decyzji ma raczej wymiar kosmetyczny, niektóre pojawiają się w dialogach, inne nawet tylko jako...
  6. L

    Łatka 1.07 - Lista zmian

    U mnie minimalnie gorsza wydajność, ale za to ostrzejsza, bardziej wyraźna grafika - tak, jakby ostrość została wypośrodkowana między niską (która jest minimalnie za niska), a wysoką, na której wcześniej nie mogłem grać, bo Wiesław wyglądał jak na HDR. Czyli jest ładniej, a więc plus :) Za to...
  7. L

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Panowie, czy tylko ja mam wrażenie, że po ostatnich patchach wydajność efektów specjalnych na PC mocno wzrosła? Dla przykładu, wcześniej nie byłem w stanie w ogóle dotknąć HairWorks, a teraz biegają mi płynnie - w 30 klatkach, ale jednak. W zasadzie ciężko stwierdzić, czy to zasługa łatek, a...
  8. L

    Edycja Rozszerzona - poziom trudności

    Edycja Rozszerzona - poziom trudności Witajcie, Przechodzę grę po raz drugi po dłuuugiej przerwie i tym razem gram z Edycją Rozszerzoną (pierwsza gra była na "gołym" Wieśku zaraz po premierze). Zauważyłem, że walki są o wiele łatwiejsze od tych, które pamiętam. Jestem już przy samym końcu gry...
  9. L

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    #1 Z jednej strony, super byłoby znowu zagrać Geraltem. To nawet nie musiałaby być część większego fabularnego cyklu, a coś w rodzaju "Wiedźmin: Przygody Białego Wilka", epizodyczne, osadzone w dowolnym miejscu w czasie i przestrzeni. Inna sprawa, że to raczej materiał na DLC niź osobną grę. A...
Top Bottom