Recent content by lena163

+
  1. L

    Problem z "Wdzięczność Grabarza"

    Głowa gargulca przyda się później w nast akcie a co do wejscia do krypty to jest na lewo za bagnem (musisz przejśc koło riun kaplicy potem przez bagno i za bagnem z lewej strony jest wejście )
  2. L

    magister i kikimory

    No ja gram drugi raz i my wydawało mi sie ze robie wszystko tak jak za pierwszym razem( kiedy Geralt juz przed wejsciem do wierzy wiedział ze Raymond juz nie jest prawdziwym Raymondem) a wyszło mi tym razem ze sekcji ze winny jest Baranian i pewnie bede musiała nieszczesnika ubic jezeli w...
  3. L

    Królowa kikimor

    Hmmm no to rzeczywiście dziwne bo zazwyczaj jak sie juz przebiłam przez kikimory i dobiegałam do korytarza to królowa byla za mna ale jak walnełam w podpore to gdy zaczeło sie trząśc wszystko to krolowa sie zatrzymywała choć zawsze miałam wrazenie że mnie dogoni. A jak juz mnie dogoniła to wtedy...
  4. L

    krypta przy brzegu - alpy

    Na pewno będą w krypcie na polach (jak już zabijesz te w krypcie na brzegu bo tam nie wiem czy sie respawnują bo w sumie nie wchodziłam tam drugi raz) zresztą info od nich można od jakiejś staruszki wyciągnąc za coś do jedzenia.A i w najgorszym wypadku na alpy mozna trafic w V akcie chyba w...
  5. L

    Najlepiej "dopasowany" głos w Wiedźminie

    No ja już sama nie wiem ale skądś ten głos kojarze ale niewiem skąd :/ Jak ktoś wie to niech da znać :D
  6. L

    Alkohol i impreza u Shani

    Ale przed sekcją to znaczy po tym jak już dostane questa od Raymonda czy jeszcze zanim dostane tego questa?Nie chciałabym drugi raz przegapić tej imprezy :D A w poradniku pisze że ten quest sie uaktywnia po sekcji jak forma podziękowania Shani :/
  7. L

    Najlepiej "dopasowany" głos w Wiedźminie

    Wie może ktoś kto podkłada głos pod Króla rybaka? Bo mi jakoś on podpada do głosu tego gościa co Milriard w rozumie prowadził (Janusz Weise) nie wiem czy dobrze nazwisko napisałam :DA a tak w ogóle to jeszcze sie zastanawiam kto podkłada samego Geralta :)
  8. L

    Walki z Zygfrydem i Yevannem.

    No ja 3 razy próbowałam i w końcu mi sie udało. Czary Triss ich nie ranią zazwyczaj sam Geralt musiał ich w czasie walki przypadkowo drasnąć (np aardem) bo za 3 razem jak nie walczyłam w grupie z elfami tylko atakowałam mutantów z tyłu pod koniec walki odeszli z niebieskimi znaczkami. Z kolei za...
  9. L

    Jak zabić Azara Javeda ???

    Heh mi sie jaloś udało za pierwszym razem go rozwalić ale jakimś dziwnym trafem nie zadziałala mi wierzba bo ciągle albo mnie przewracał albo ogłuszał (przy okzaji podtruwając) :/ Gdyby nie aard to nie byłabym w stanie w ogóle go ruszyć dlatego waliłam w niego aardem jak tylko odzyskiwałam...
  10. L

    Problem z końcówką Aktu IV

    A znalazłes w ogóle Jaskra za budynkiem idąc prosto i na lewo od miejsca gdzie stoi ta elfka (koło rzeki ) na samym koncu wioski?
  11. L

    magister i kikimory

    heh a na to bym nie wpadła :D To dlatego mnie zastanawiało skąd ten problem z magistrem i kikimorami - jeżeli dobrze pamietam to w tym zakleciu ochronnym niebardzo mnie one atakowaly
  12. L

    Kościany poker: szuler

    Ja zagrałam z trzema szulerami w IV akcie (Jaskrem, Elfem i Pustelnikiem) i mogłam zagrać z Foltestem (gdybym przegrała to by mi 8 orenów zostało :D) no i zostałam legedą :) A nie grałam ani z szulerem w szulerni w III akcie ani z upiorem w IV
  13. L

    magister i kikimory

    Moze to będzie naiwne pytanie ale od czego zależy kto zabierze księgę? Bo u mnie zabrała ją Triss
  14. L

    Najlepiej "dopasowany" głos w Wiedźminie

    No rzeczywiście Talar jest wg mnie najlepszy (w III akcie bo w IV sie grzeczniejszy robi :) ) Ale Fajny tez był Król rybak którego Geralt zmusił do powiedzienia jednego czy 2 zdan :D A tak to ciągle gadał mhm... :P No i podobała mi się też ta bacia która zachwala swoją wnuczkę i żałuje ża sama...
  15. L

    Skolopendromorfy

    Hehe masz racje mozna je spotkać (3 naraz) ale jakoś udało mi sie je zabić srebrnym grupowym bez zadnych elixirów co prawda zostało mi ok 1/4 energi ale za to zaliczylam questa hurtowo bo jednego juz wcześniej ubiłam :DAle rzeczywiście na tym terenie koło ruin jest ich duuzo bez problemu mozna...
Top Bottom