Recent content by maciekmt1

+
  1. M

    Problemy z grą - grafika

    Otóż mam taki dziwny problem z burzą nie tylko w Wiedźminie ale też w innych grachoto screen:Chodzi oto że tak jakby tekstura mgły przenika przez wszystko. na screenie jest zaznaczone wsystko.
  2. M

    To jest już koniec, nie ma już nic

    Redzi dziękuje Wam bardzo :) szczególnie za :1.Zrobienie gry :P2.Znakomitej Edycji Rozszerzonej :D3.Za serwer Sciągnij.pl przy którym musiałem cały dzień patcha ściągać :D4.Za to że nie omijacie swoich fanów szerokim łukiem tylko staracie się im pomóc :)Więcej grzechów nie pamiętam...
  3. M

    Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

    Może nie ten dział ale nie chciałem śmiecić forum. Chciałbym się spytać czy polska paczka językowa wnosi coś do gry ??
  4. M

    Moja pierwsza tapeta (amatorszczyzna)

    ok. zaraz to zrobieEDIT:Sorry, ale zrobie to jutro bo dziś jestem bardzo zmęczony wkońcu z Moskwy do Polski nie jest tak blisko :DPozdr :D
  5. M

    Moja pierwsza tapeta (amatorszczyzna)

    Siema. Po Waszych wszystkich radach wyszło mi coś takiego. Na razie tylko wersja 1280x1024 ;pJak chcecie możecie oceniać w skali od 1 do 6 Pzdr :D Pierwsza wersjaczarno-białekolorDruga wersjaczarno-białekolor
  6. M

    Moja pierwsza tapeta (amatorszczyzna)

    Clancys robiłem to w Gimpie :DDzięki za wszystkie uwagi i powiedzenie co jest źle. Postaram się to naprawić :)EDIT:Prawda :D
  7. M

    Moja pierwsza tapeta (amatorszczyzna)

    Moja pierwsza tapeta (amatorszczyzna) Witam dzisiaj prezentuje wam moją tapetę zainspirowaną Wiedźminem :D 1024x768 1280x1024 1440x900
  8. M

    Przesunięcie premiery wersji rozszerzonej

    heh ja też kupuje ;D tą co mam dam może kuzynowi :P
  9. M

    Przesunięcie premiery wersji rozszerzonej

    UFF całe szczęście ;D zacząłem oglądać filmik o ER i też słyszałem :beer:
  10. M

    Przesunięcie premiery wersji rozszerzonej

    O kur.. Jak sobie czytałem o ER to mnie H*j strzela myśle że użytkownicy co kupili wersję wcześniej to ci co na forum zarejestrowali grę dostaną te poprawki w jakimś patchu ???
  11. M

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Jest. W końcu jest patch i edytor przygód. Dzięki REDZI
  12. M

    Nasz hołd dla Gary'ego

    Niech Pan spoczywa w spokoju
  13. M

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    Mam nadzieje że naprawicie ten błąd co sie czasem na GF8500 GT robi bo nieraz mnie to nieźle wk**wiaPozdro ;)A co to ma do tego tematu? Są na forum odpowiedniejsze miejsca na takie posty...Iwona.
  14. M

    Opinie graczy.

    Hehe ja specjalnie kupiłem kompa na Wiedźmina ;D ,gra poprostu wymiata jednym słowem ZAJE**STA Pozdro
  15. M

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    Kurde.. mogłem nie kupować wersji za 79.99 :wall: ,ale nie mogłem się doczekać ;D, myślę że będą jakieś następne patche'yPozdrawiam
Top Bottom