To jest już koniec, nie ma już nic

+
To jest już koniec, nie ma już nic

I oto stało się, dzisiaj wielki dzień – Premiera, Edycja Rozszerzona trafiła na półki sklepowe i w wasze ręce. Kolejny rozdział w historii RED`a został zamknięty. Z tej okazji, zapoznaj się z przemyśleniami PanaKarola, związanymi z tym tematem. Dowiedz się co będzie teraz, a także jakie są plany na przyszłość. W końcu jak to się mówi, coś się kończy, coś się zaczyna…Zapraszamy http://blogs.ign.com/PanKarol/
 
Jeszcze zatęsknicie za pizzą, zamkniętą przestrzenią studia i-co najważniejsze-wiernymi swoimi fanami.Na dzień dzisiejszy chciałbym złożyć skromne podziękowania:Dziękuję zespołowi CDPR za WiedźminaDziękuję działowi PR za megatony newsów, którymi się przekarmiałem na kilka dni przed premierą ERDziękuję osobie, której pomysłem było wrzucenie ER na Ściągnij.pl oraz całemu zespołowi tegoż serwisu za wielkie, wielkie emocje związane z obserwacją paska postępu w ściąganiu...Dziękuję szanownej Pani Moderator Iwonie za podsunięcie sposobu z programem wznawiającym zerwane połączenia...Dziękuję też całej reszcie moderatorów oraz całej społeczności forumowej za...No nie wiem za co ale i tak dziękuję...
 
O.Taki sympatyczny wątek na pozytywy...No, nie wstydźcie się, forumowa braci, napiszcie i coś miłego ;)
 
Dzięki Redzi za wspaniałą grę, która wyznacza nowe szlaki i już stała się klasyką gatunku, do której będzie się wracać przez lata. Dziękuję też za to forum, na którym jestem prawie codziennie od ponad roku :)
 
Dzięki za to, że z nami byliście, wspieraliście rozwój community po premierze i uwzględniliście nasze uwagi oraz spostrzeżenia odnośnie gry. Dziękuję Wam za chęć doprowadzenia Wiedźmina do perfekcji poprzez stworzenie Edycji Rozszerzonej i przede wszystkim danie nam jej za darmo. Takiego gestu w historii gier chyba jeszcze nie było. Wiele miesięcy pracy dla fanów, by w końcu mogli po ukończeniu gry powiedzieć - "Zagrałem w grę idealną - ciekawą, wciągającą i bezbłędną".
 
Wg mnie pozostaje coś:U mnie wdzięczność za zrobienie gry , która momentami się wiernym odbiciem słów wypowiadanych przez postaci w książce.O ile film straszył mnie i nie jednego czytelnika literatury p.A.Sapkowskiego, tu odnalazłam klimat , który tak mnie urzekł w książce.Nie kryję iż mimo iż jestem kobietą i nie jestem zapalonym graczem RPG na PC to po tej grze złapałam bakcyla.Mam nadzieję iż kiedy podrasuję moja wersję gryz EK, to stanie się to miodem na serce.Dziękuje iż gra powstała, dała mi do dziś dnia sporo odprężenia od złej codzienności i czasem poprawiłam mi humor przez np takie kwiatki :Marsz Imperium ( z nieśmiertelnych GW) gwizdany przez przechodnia w Wyzimie, czy ma Podgrodziu.Pozostaje tez gra - dowód iż jak Polak chce , to potrafi, i stworzy dobra grę o sensownej fabule i zwartej całości.PozdrawiamYwona
 
Chciałem ogłosić wydanie Enhanced Edition moich podziękowań ;D.1.Dziękuję zespołowi O2T za wspaniałą,ale niesamowicie uzależniającą grę Versus.2.Dziękuję M i k e'owi za linka do ER :).3.Dziękuję moderatorom forum za to, że zadrżała im ręka gdy bezskutecznie starali się mnie zbanować(i nie mówcie, że tak nie było-ja wiem swoje :evil:)4.Dziękuję Eriashowi i vanwordenowi za brak posta typu "Hej, jak ci się coś nie podoba to wiadomo-wypier*****! "5.Dziękuję także Markusowi von Broady'emu oraz Podnóżkowi Anusi za wspaniałą siedzibę zakonu.6.Dziękuję Lordowi Xenu za to, że nie podbił Ziemi i nie przerwał prac nad ER.7.Po raz wtóry dziękuję Eriashowi-za punkty karmy. :D
 
Redzi dziękuje Wam bardzo :) szczególnie za :1.Zrobienie gry :p2.Znakomitej Edycji Rozszerzonej :D3.Za serwer Sciągnij.pl przy którym musiałem cały dzień patcha ściągać :D4.Za to że nie omijacie swoich fanów szerokim łukiem tylko staracie się im pomóc :)Więcej grzechów nie pamiętam... :DPozdrawiam całą ekipe RED :)i całe forum :D
 
Redzi jesteście świetni mimo tylu narzekań forumowiczów daliście rade i wyszliście z tego bez bólu głowy(chyba).Naprawdę stworzyliście super wypasioną i ciekawą grę. Zasłużyła na te wszystkie nagrody, ponad 100(narazie...)Pozdrawiam i czekam na kontynuację.
 
Tak, powinno się podziękować, najlepiej wszystkim po kolei.Dziękuję REDom za wspaniałego Wiedźmina, kilkadziesiąt godzin zabawy i za te kilkadziesiąt następnych ;D i za dbanie cały czas o swoich klientówDziękuję CDProject za wydanie tej gry i wprowadzenie na rynek update'a za dwadzieścia złotych (naprawdę nie chce mi się zasysać patcha z internetu)Dziękuję także o2t, które współpracując z REDami stworzyło VersusaDziękuję, za rozsławienie naszego kraju na kolejnej płaszczyźnie (było lotnictwo z bitwy o Anglię, papież, skoki narciarskie, F1, a teraz śwat gier)No i jeszcze raz wszystkim dziękuję za całokształtPozdrawiamDeithwen Addan yn Carn aep MuruddNo właśnie, tak przy okazji podziękuję też Andrzejowi Sapkowskiemu za Sagę, opowiadania i Starszą Mowę, która bardzo przypadła mi do gustu ;)
 
No to teraz można RED'om powiedzieć tylko dwie rzeczy:1) DZIĘKUJEMY!!!2) Chcemy więcej! :D
 
Nie może być...pozostałe wątki o ER po kilkadziesiąt stron, a tu ledwo jedna? ;DW takim razie i ja dziękuję: że mamy fajne Community, które potrafi nie tylko narzekać ;) Jakie to ożywcze ;p
 
Krótko i na temat : Dziękuje za najlepszą grę w jaką kiedykolwiek miałem przyjemność grać ;).Dziękuje i czekam na The Witcher 2 :).
 
Można tak stwierdzić wcześniej w nia grając ale płyta w napędzie i sprzęt spełniający wymagania to nie jest niestety gwarancja suckecu :(
 
Trzeba przyznać, że zrobiliście kawał dobrej roboty :) Mam nadzieję, że kiedyś będę pracować razem z wami :pPozdrawiam i gratuluję osiągnięć :p
 
Redzi powinni teraz otworzyć browar... i sprzedawać te wszystkie :beer: co im gracze naobiecywali ;)Ja powiem tyle: Świetna gra ^^
 
Top Bottom