Recent content by mateusz1

+
  1. M

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    Moim zdanie miecze są odpowiedniej długości . Długi miecz miał długość około 100 - 120 cm
  2. M

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    A co będzie z ATI ??? Kiedy CD PROJEKT podpisze umowe z ATI ??? Nie był bym tego pewnien czy NVIDIA jest " profesjonalną kartką graficzną " ja tam wolę ATI np. Radeon 9800 PRO to jest profesjonalna kartka graficzna . Jakość gier na Radeona'ch jest o wiele lepsza ,niż na geforce.
  3. M

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Moim zdaniem wiedzmin nie może cały czas biec z mieczem w dłoni i nic się nie męczyć, przecież to w połowie człowiek . Powinno być jakieś ograniczenie np. tak jak w Diablo II w dolnym rogu mamy pasek wytrzymałości podczas biegu tracimy punkty i po pewnym czasie musi odpocząć, lub wypić eliksir...
  4. M

    Forumowy RPG

    A ja mam pytanie kiedy zostanie podana lista, osób które będą grać w RPG" forumowe" ???
  5. M

    Forumowy RPG

    Moim zdaniem jest to zły pomysł że tylko będzie mogło grać 4 osoby. Powinno być tak że grać może każda osoba .
  6. M

    Forumowy RPG

    Mroku dobrze znam tą mękę w szkole ,też spędzam w niej codziennie oprócz sobót i niedziel po 8-9 godzin i gdy wracam do domu jestem tak zamulony że nie rozumiem jak ktoś do mnie mówi Ta dzisiajsza szkołą gorsza niż obóz w Oświęcimie
  7. M

    Muzyka i dźwięki w grze

    Na pewno nie wyjdzie drożej Ja bym się ucieszył ,że jestem wybrańcem i mogę pomóc twórco Wiedzmina w jego tworzeniu , pracował bym za symboliczną opłatą Ale aktorzy nie są tak łaskiwi im liczy się tylko kasa
  8. M

    Muzyka i dźwięki w grze

    ScavengeR ----> Lepiej pisz mniej, ale z sensem aby każdy mógł to zrozumieć W twoich postach przydały by się jakieś kropki i przecinki bo jak na razie to ich nie wiedzę piszesz jednym ciągiem, i właśnie przez to trudno cię zrozumieć. Rzeczy piszę się przez RZ a nie przez Ż Wiem. że...
  9. M

    Wiedźmińskie Fan-Arty

    http://www.thewitcher.com/forum/forum_posts.asp?TID=94&PN=1& TPN=26Na samym dole tej strony są wszytkie nieoficjalne tapety wiedźmina
  10. M

    Forumowy RPG

    Rioo jak Fallen odpisze to nas powiadom . Trzymam kciuki
  11. M

    Forumowy RPG

    Składam przysięgę, że jak wyjdzie gra wiedźmin to pobiegnę do empiku i ją kupie . Na 100% kupię wiedźmina, z dwóch powodów.1. Jest to Polska gra 2. Trzeba dać zarobić panom z CDPR aby stworzyli dodatki do wiedźmina
  12. M

    Forumowy RPG

    Mort to mnie zaskoczyłeś myślałem, że zakładasz ten temat bo jesteś znawcą RPG i znasz szczegółowo zasady tej gry . Rioo mamy dla Ciebie koleją misję, jak byś mógł to napisz coś miłego do panów z CDPR, aby pozwolili nam prowadzić grę RPG na formu. hehe
  13. M

    Forumowy RPG

    Ja mogę się przyłączyć do tworzenie gry . Tylko musze się troche podszkolić na temat gier RPG hmh a może zostanę graczem muszę się zastanowić
  14. M

    Forumowy RPG

    Kogut liczymy na Ciebie wszystko w twoich rękach
  15. M

    Forumowy RPG

    hmhm Ja bym proponował Kogut'a Ja zostane "wiedźminem" waleczny, odwarzny i niepokonany.
Top Bottom