Recent content by melerowy

+
  1. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Może GTX 760 - zamkniesz się w budżecie. Pytanie czy nie lepiej dołożyć 500 zł i zainwestować w GTX 970? No chyba, że nie grasz w inne tytuły Swoją drogą to też dobre pytanie, jak duża różnica w ustawieniach graficznych będzie właśnie pomiędzy tymi dwiema kartami... skoro GTX 980 (teoretycznie)...
  2. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja obecnie przy zestawie i5 4690k + GTX 970 na razie jestem spokojny. Zastanawia mnie jednak kwestia procesora i liczę na to, że to optymalne wymaganie i7 jest bardziej zabiegiem marketingowym niż faktyczną koniecznością. Absolutnie nie zamierzam dla W3 zmienić procka, ale czekam bardzo na...
  3. M

    Kiedy premiera?

    Ja z Krosna jestem, więc pozdrawiam. Dobra, trochę mi głupio, że tylko ja dostałem grę. Dziś udało mi się tylko rozpakować, ale co nieco opowiem. Samo pudełko dobrze wykonane, całkiem solidne. Rozmiary 30x30x7 cm. Plansza wg mnie spora 60x90 cm :) a na niej sporo miast, gdzie Wyzima jest w...
  4. M

    Kiedy premiera?

    Wróciłem, ale - zaraza - jeszcze nie miałem kiedy otworzyć, wstyd. Na pewno to zrobię i jeszcze dziś się odezwę
  5. M

    Kiedy premiera?

    Właśnie odebrałem paczkę :) Całkiem ciężka, wszystko ładnie popakowane. Na szczęście nic nie jest pogniecione i nie nosi śladów podróży, być może dlatego, że krótka, z Wawy do Wawy. Niestety więcej powiem dopiero po powrocie z pracy do domu
  6. M

    Kiedy premiera?

    U mnie: Z radością zawiadamiamy, że Twoje zamówienie na PREORDER o numerze #387 zostało wysłane z naszego magazynu. Przewidywany termin dostawy to 26 listopada 2014. Przy okazji robiłem też inne zakupy kurierem Poczty Polskiej. Wczoraj po południu dostałem SMSa od PP S.A. o nadaniu paczki -...
  7. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja nie czekałem, bo i chyba nie było na co. Po długiej kalkulacji zdecydowałem, że trzeba kupić już. Dziś kurier przywiózł mi nowy piec i to na nim zamierzam grać w W3. A na razie na rozgrzewkę wkońcu zobaczę jak wygląda Ultra na W2 :D znaczy W2 na Ultra... i padnę ze śmiechu jak nie uciągnie :)
  8. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ha!! Jak to się mówi: j***ć biedę!!!!! :)
  9. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Dużo optymistycznych wersji tu widzę i nie wątpię, że użytkownicy GTX670 będą mogli spokojnie pograć, ale uważam , że aby osiągnąć ULTRA będziemy potrzebować hmmm SLI GTX970, bo nie wierzę, że sama GTX980 wystarczy jeżeli wydajność ma niewiele większą od GTX970. Mam jedynie nadzieję, że REDzi...
  10. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Osobiście uważam, że jesteś w bardzo komfortowej sytuacji i masz bardzo duży potencjał w swojej budzie. Brawo. Ale, świetny procek i duża ilość RAMu Wiedzmina na ultra nie uczyni. Proponuję na spokojnie poczekać do przyszłego roku, w okolicach lutego postarać się sprzedać obecną kartę, za ile...
  11. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Też na to liczę. Co prawda planowałem zakup nowego PC dopiero po nowym roku, jednak mój 5 letni zdechlak kończy życie i w najbliższych tygodniach konieczna będzie wymiana na nowego. I tutaj upatruje właśnie szanse w GTX970 - mam nadzieję, że to wystarczy, inaczej będę musiał mocno zapłakać
Top Bottom