Recent content by Nehezbegar

+
  1. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    PSA: Your save file is capped at 8mb on all platforms : cyberpunkgame (reddit.com) Dafuq ???? XD
  2. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Teoretycznie to jest 'Dyskusja ogólna' więc nie wiem w czym problem :)
  3. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Szkoda bo to był dobry motyw do zacieśnienia więzi z Jackiem, późniejsza scena była by znacznie mocniejsza, niż po krótkim filmiku i jednej małej misji z nim u Maelstromów.
  4. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Btw tak z innej beczki, znalazł ktoś Ciri w grze? :)
  5. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Bardzo prawdopodobne, nie było jeszcze pre-orderów, więc nic się nie stanie ;), chociaż słyszałem, że tam są zupełnie inne problemy, ale to inny temat :)
  6. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Wydaje mi się, że brali pod uwagę konsole PS4 i XBONE przy projektowaniu gry, skoro mieli zamiar ją sprzedać na te systemy. Fakt, że robienie wersji na XX platform może powodować, że ciężko dowieźć wszystko poprawnie na czas, ale bazowe konsole zostały skopane mocno, wręcz nie powinno mieć to...
  7. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Z tego co wiem to nad grą pracuje zespół, część programistów wspomaga level designerów z ficzerami silnika do optymalizacji renderowania (proxies, które gdzieś tam opisało), część pisze AI, część pisze narzędzia, część pisze jeszcze inne rzeczy, gameplay itd., więc to nie jest tak, że absolutnie...
  8. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Nie zgadzam się, GTA V było wydane na xboxa 360 i PS3 GTA 5 is better than Cyberpunk 2077 (PART 2) - YouTube Także kwestie Open world, AI, policji itd. i dopracowanie świata powinno być co najmniej na takim poziomie :). Nie wiem gdzie CDPR uciekł czas, pewnie za jakiś czas się dowiemy jak...
  9. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Najbardziej ucierpiał wizerunek Redów, nie chcę jeszcze pisać, że nie da się tego naprawić, ale już nigdy nie dojdą do tego co było jeżeli chodzi o szacunek graczy, ten smrodek będzie się już ciągnął do końca świata.
  10. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    No w oświadczeniu PS nie ma nic o tym, że wspólnie z CDP podjęli taka decyzję, więc to taki psztyczek :)
  11. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Po tym co odwalili na GOGu, stracili resztki jakiegokolwiek zaufania, które jeszcze gdzieś się tam tliło. Mogą sobie naprawiać co chcą, niemniej CDP już nie będzie złotym dzieckiem i wybrańcem graczy.
  12. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Zrobiłem sporo misji pobocznych i są bardzo dobre, chociaż szczerze mówiąc, nie wiem czy na poziomie krwawego barona, może gdzieś tam jest jeszcze nieruszona przeze mnie misja :) misja na takim poziomie. Jeszcze sporo zostało, także poczekam na fixy i może zrobię koleny playthrough albo dokończe...
  13. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ok skończyłem właśnie główny wątek. Gra to solidne 7/10, wycinając bugi 8, jeżeli skupimy się li tylko na fabule i misjach pobocznych, bez open worlda to nawet 9 :). Elementy RPG nie są jakoś mega rozbudowane, ale to gra CDPR więc główny nacisk jest na postaciach i historii jaką opowiadają...
  14. N

    Cyberpunk 2077 User Reviews & Impressions

    I guess AngryJoe is a CDPR fanboy no more :) Cyberpunk 2077 is a Glitchy Buggy Mess - Angry Rant! - YouTube
  15. N

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    AngryJoe chyba już nie będzie fanboyem CDPR :) Cyberpunk 2077 is a Glitchy Buggy Mess - Angry Rant! - YouTube
Top Bottom