Recent content by nihil

+
  1. N

    Blaski i cienie premiery Wiedźmina - wywiad z Michałem Kicińskim.

    Czyli jak zwykle: regulamin jest dla kupujących a sklepu on nie obowiązuje. Bo jakoś nigdzie nie znalazłem że "zakup dowolnie wybranego produktu" nie dotyczy preorderów.
  2. N

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    Hmm. Ja nie miałem takiego problemu, towar zostawiony w karczmie z podgrodzia czekał na mnie w Misiu Kudłaczu, a póżniej w Starym Narakorcie itd.
  3. N

    Akt IV

    Niestety nie. To żadko występujacy bug ja też nawet nie miałem spotkania z Berengarem w tym miejscu. Ostatnio spotkałem go przy ognisku a potem u Javeda. Więc nawet nie miałem jego listu o którym Geralt mówi na początku V aktu. Na forum międzynarodowym człowiek opisuje przypadek że napierw miał...
  4. N

    Akt IV

    Nie nie jest w V piątym akcie można dostać "Księżycowe Ostrze" czy jakoś tak + 100% do obrażeń - ale tylko jeśli wykończyło sie wszystkie unikalne potwory. Sprawę badam, raport później. Statystyki Miecza ceremonialnego z Deithwen: obrażenia -30% rozbrojenie +60% precyzyjne trafienie +30% (używa...
  5. N

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    Znalazł ktoś juz gdzieś gwyhyr poza tym używanym przez Wielkiego Mistrza? (i nie cytować mi tu poradnika wszyscy już wiedzą że w krypcie Kruka go nie ma - choć za jednym z nieprzebijalnych zawałów są tam drzwi do których nie ma dostępu...hmm?!)
  6. N

    Do poprawki- komjuniti radzi REDom

    Drugie zadanie od Yarena Bolta jest cichociemne, tekst do niego prowadzący jest wyszarzony po ostatnim użyciu, gdyby nie przewodnik nawet bym nie wiedział że je przegapiłem.
Top Bottom