Recent content by ooligator22

+
  1. O

    [SPOILER] Kwestia Letho - gra uznała go za zmarłego, mimo oszczędzenia go w W2

    i dla tych właśnie narracyjnych maluczkich rzeczy postanowiłam między innymi przejść grę jeszcze raz. No nic muszę przemyśleć sprawę.
  2. O

    [SPOILER] Kwestia Letho - gra uznała go za zmarłego, mimo oszczędzenia go w W2

    Ale prócz Letho było w 2 mase innych wyborów na których mi w 3 zależy po to przechodzę ją drugi raz... Zastanawiam się tylko czy brak Letho oznacza że nie wgrały się wcale czy to że wgrały się przed rozmową z Letho.
  3. O

    [SPOILER] Kwestia Letho - gra uznała go za zmarłego, mimo oszczędzenia go w W2

    Zadanie z folwarkiem skończone Letho nie było, 2 skończona po stronie Iorwetha więc o rzucaniu nożami nie ma mowy. Grę przechodzę drugi raz bo pierwszy grałam bez znajomości 2 i na świecie po przesłuchaniu którego teraz nie miałam . Wniosek. 2 się wgrałała się przed letho albo nie wgrała się...
  4. O

    Wiedźmin 3 - grafika

  5. O

    [SPOILER] Kwestia Letho - gra uznała go za zmarłego, mimo oszczędzenia go w W2

    Czyli tak naprawdę będąc jeszcze w Velen przed zadaniem "po omacku" się nie dowiem... kurcze. a tak mi zależało na sejwach z 2 ... 1 nigdy nie przeszłam więc tatuaż odpada. Przesłuchania nie miałam więc chyba coś tam się wgrało...kurcze ;/ grę przechodzę 2 raz tym razem prosto po przejściu 2 i...
  6. O

    [SPOILER] Kwestia Letho - gra uznała go za zmarłego, mimo oszczędzenia go w W2

    Czyli w twoim pierwszym przypadku ( moim teraz) stan z 2 wgrał się ale bez decyzji o walce z Letho ? Jestem w stanie sprawdzić czy wgrał mi się świat z 2( Iorweth Triss itd...) ale bez Letho ? Czy raczej zostaje mi gra od nowa... ?
Top Bottom