Recent content by piotras

+
  1. P

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Jeśli dobrze pamiętam to tak jest Tu popieram, nie raz było tak że przeciwnik miał "3" i zamiast zostawić ją i wyrzucić pozostałe to wyrzuca jedna kostkę z "3" i przegrywa Medaliony są takie same, oznaczają one z jakiej szkoły wiedźmińskiej pochodzi dany wiedźmin
  2. P

    Jaki jezyk programowania

    Jeśli chodzi o programowanie na uczelniach technicznych jak politechniki, agh, itd to z programowania jest na 100% ANSI C i C++, na politechnikach dają jeszcze nie potrzebnie Pascala. Trzeba jeszcze dodać takie przedmiot jak Algorytmy i struktury danych :P Po wyborze specjalizacji i jak wybór...
  3. P

    Atari ma klopoty?

    Konsole ? :o Jakoś nie wyobrażam sobie systemu kierowania poprzez pad :-/ wiem że da się podpiąć mysz i klawiaturę do konsoli, ale 99% użytkowników nie posiada takiego sprzętu peryferyjnego i wątpię aby dla jednego tytułu kupili go.
  4. P

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Tak bardziej związane z techniczną sprawą forum, Redzi wgrajcie patch "GG i Tlen" :P
  5. P

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Tu masz bardzo jasne kryteria wyróżnienia, dostają je osoby o najdłuższym stażu i one mogą zdecydować kto przez te lata jeszcze zasłużył na to wyróżnienie. Czy to jakieś skomplikowane ??
  6. P

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Było jasno powiedziane że tytuł dostają osoby które są na forum od początku. Jak ktoś nie udzielał się wcześniej to pewnie teraz też nie będzie, ale jest sporo osób które zaprzestało się udzielać z powodu masy spamów jaki w ostatnich miesiącach pokazał się na forum i te osoby Mamy nadzieje że...
  7. P

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Jak już było napisane wcześniej Starszą Krew dostali ludzie którzy są na forum od początku. Oni mogą podpowiadać Redą kto jeszcze powinien dostać ten tytuł. To jest jedynie tytuł dla ludzi którzy pomagają od początku albo są zasłużeni dla tego forum. Specjalnych przywilejów nie ma.
  8. P

    Gdzie jest Yennefer?

    W jednym dialogu z Triss jest mała wzmianka o Yennefer, ale samo imię nie pada, a jedynie ulga Triss że o niej nie pamieta
  9. P

    Rozszerzenia

    Jeśli chodzi o MMO to ja bardziej wyobrażam sobie coś takiego że wybieramy na początku tylko rasę, a dopiero później w zależności co będziemy robić, do kogo się przyłączymy, itp będzie zależeć czy zostaniemy wojakiem, czy magiem, czy wiedźminem (najtrudniejsze do zrobienia) czy kimś innym...
  10. P

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Miła niespodzianka i paczuszka już leży w moich rączkach ;DWrażenia napisze jak skończę jedną sesje grania, a to może trochę potrwać :P
  11. P

    3 urodziny Forum :)

    Niestety ja również już tak często nie jestem jak dawniej"Data rejestracji: 01 Wrzesień 2004"kto by pomyślał że to już 3 lata, a większość weteranów z projektem była jeszcze dłużej, ponieważ forum powstało dużo później niż strona, ładne wspomnienia ;D
  12. P

    Zapowiedzi z E3 oraz wywiad z Adamem Skorupą.

    lol ludzie dajcie sobie spokój z jechanie Redów za to że teraz nie dali gameplaya, czy Dziadu albo ktoś inny z CDP podał dokładną datę wyjścia gameplaya ? nie !! także dajcie sobie spokój i cierpliwie czekajcie !!
  13. P

    Zlot - propozycje, dyskusje, itd

    hee zlot gram.pl :P termin byłby jeszcze do przeżycia jakby nie to że 5 mam własny wyjazd nad Soline, a pociągiem na zlot mam 715 km czyli 12 godzin jazdy z 2 przesiadkami, a samochodem 570 km i ta sama ilość godzin, także jak bardzo chciałbym to nie ma szans ma moją wizytę :-\
  14. P

    Kolejne relacje fanów!

    Frey fajna relacja :)
  15. P

    Karciana gra bitewna - WIEDŹMIN

    Raczej już wyrosłem z takich karcianek, ale zobaczymy czy spodoba mi się wersja z Ek :)
Top Bottom