Recent content by przenaldo

+
  1. przenaldo

    Aktualizacja 2.0

    Wciąż nie ma na Xbox sx
  2. przenaldo

    Bugi i propozycje UXUI

    Przydałaby się możliwość ulepszania broni na miejscu u specjalistów jak np u kowala w wiedźminie. Dlatego, że wtedy można łatwo dokupić brakujące komponenty. A tak trzeba zapamiętywać co trzeba kupić żeby potem tego użyć w craftingu
  3. przenaldo

    Ważna informacja dla użytkowników PlayStation

    Posłuchaj dla niektórych da się wytrzymać takie rzeczy bo gra się bardzo przyjemnie i nie ma wielu gier w które można pograć równie przyjemnie a tym bardziej w ostatnich latach. Nie należę do tej grupy graczy sam, znam wiele osób które tak jak ja grają tylko w jedną grę na jakiś czas - powiedzmy...
  4. przenaldo

    Cyberpunk 2077 - Postaci [SPOILERY]

    A ja myślałem że to on
  5. przenaldo

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    O czym mówisz? Tylko dzisiaj miałem 3 romanse i do tego 2 szybciej
  6. przenaldo

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Po 40 godzinach grania skumalem że chyba robię coś źle, bo zaraz skończę grę... i wtedy zacząłem brać udział w wszystkich aktywnościach pobocznych i o rany... Przytłacza mnie ilość zadań ale.. jak dla mnie mogą się nie kończyć :) Zauważyłem że gra w żaden sposób nie próbuje nas skłonić do misji...
  7. przenaldo

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Mi się wydaje że ktoś to w to nie grał nie poczuje tego co ta gra ma najlepsze niezależnie od platformy.
  8. przenaldo

    CDProjekt składa się jak domek z kart...

    Hm po co to wylewanie frustracji. Pan da spokój - przecież świat się kręci dalej..
  9. przenaldo

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Ogólnie mam wrażenie że gra z początku historii ma większe problemy niż w środku.. jakby trzeba było przeczekać ale może mi się tylko wydaje, x one s
  10. przenaldo

    Ważna informacja

    Tak mówisz bo gra nie wychodzi jutro ani za miesiąc ale ciężko mówić co będzie za kilka lat :) może okaże się to tylko większą wpadką.. kto wie
  11. przenaldo

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ja i mój brat jesteśmy posiadaczami wersji na Xboxa. Gramy od premiery. Mi naprawdę ta gra się podoba, wygląda strasznie (głównie na zewnątrz, w pomieszczeniach jest ładna) ale jest grywalna że ojej... Przeglądając opinie ludzi,którzy tak jak ja są raczej niedzielnymi graczami dochodzę do...
  12. przenaldo

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Mój brat grając na Xbox one ma problem z wejściem do lizzy bar bo biała dziewczyna podpisana Mox nie reaguje na nic. Nie pojawia się żaden dialog ani nic i nie można wejść do klubu a mam wyznacznik zadania "porozmawiaj z bramkarzami " . Zmiana godzin nic nie daje 1607688188
  13. przenaldo

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Jeśli rozmawiamy z kimś przez telefon a pojawia się jakieś nowe zadanie/zlecenie/aktywność to automatycznie naszemu rozmówcy ucina linijkę tekstu i przechodzi do kolejnej.
  14. przenaldo

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Czekałem na paczkę z grą która zakupiłem na cdp.pl i była to edycja zwykła a do dostałem jeszcze steelbooka :) świetna sprawa ale mi się japa cieszy :)
  15. przenaldo

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Najlepsze jest to że mam dwie płyty z których instaluje się 15gb a ściągam 44gb :) ale to nic i tak się jaram
Top Bottom