Recent content by Psyhe

+
  1. Psyhe

    Aktualizacja 2.1

    Panie Sincza mam 600 godzin w CP ugrane chyba bym zajarzył że trzeba wybrać stacje ! ;) hyhy Przejechałem się metrem i tam gra radijko normalnie sobie wybierałem stacje itp No cóż pewnie się mi coś zbagowało.
  2. Psyhe

    Aktualizacja 2.1

    O co chodzi z tym radiem podczas swobodnego chodzenia ? Bo niby jest ikonka i tam sobie coś gra można stacje wybierać ale samej muzyki nie słyszę. To potrzebny jest jakiś wszczep ?
  3. Psyhe

    Aktualizacja 2.1 — funkcje dostępności

    A co z wyciekami pamięci ? Masa ludzi ma z tym problem, nie idzie grać na mocnych kompach ;/ Jest 4 lata prawie po premierze a tu takie kwiotki ! Czy to jest większy problem ?
  4. Psyhe

    Night City [otwarte całą dobę]

    No ja mam aktualnie 483,3 i kupiłem nowego kompa specjalnie by zagrać ten ostatni raz ;) Ale gra nie działa ;/ TRAGEDYJO !
  5. Psyhe

    Dziwny problem z wydajnością/spadki FPS w menu i w mapie (wyciek pamięci?)

    Witam Postanowiłem zagrać w końcu w Widmo Wolności więc trzeba już niestety po raz ostatni odwiedzić NC. Specjalnie kupiłem do tego nowy komputer. Problem polega na tym że po wejściu do menu/mapy mam gigantyczne spadki fps. Następnie gra się "dławi" aż do całkowitego braku grywalności. W...
  6. Psyhe

    Spadek fps w mapie i poza nią

    Mam ten sam problem. Nowy komputer i drastyczne spadki po wejściu do mapy i po wyjściu. Dodam że gra chodzi po 100 klatek pół godziny po czym fps leci w dół aż nie da się grać. Coś ktoś wie o co kaman ? Ryzen 5600 32 GB ramu Geforce 4600 Czysty windows 11 LUDZIE ! Pomocy ! Kupiłem ten komp...
  7. Psyhe

    Hotfix na wersję PC jest już dostępny!

    RT da się włączyć i te trzy opcje pod spodem, gra na dx 12 no i ostatnia opcja po FSR czyli właśnie DLSS nie działa. A w lewym dolnym roku wyskakuje komunikat z gry "DLSS nie wspieranie" :/ co ciekawe w takim CP 2077 i innych grach to śmiga. P.s A może drivery do karty nowe potrzeba zainstalować ?
  8. Psyhe

    Hotfix na wersję PC jest już dostępny!

    OK ! karta to RTX 2070 penie dlatego nie działa, ostatnia opcją jaką da się włączyć to FSR Dzięki...
  9. Psyhe

    Hotfix na wersję PC jest już dostępny!

    Co może powodować że "DLSS nie jest obsługiwane", jak mam RTX-a ? Pozdro
  10. Psyhe

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Czy ktoś zna rozwiązanie w zadaniu Na SKRÓTY ? Furgonetka nie chce się otworzyć.
  11. Psyhe

    Night City [otwarte całą dobę]

    Siemanko :) ponownie po, eeeee.... 5-iu latch ;
  12. Psyhe

    Bieganie

    Ja znowu miałem tak że kucnąłem i nie mogłem wstać. Ale udało się klawiszem ctrl.
  13. Psyhe

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Przepraszam że spamuje ale co to jest "bani" ?
  14. Psyhe

    Początek przygody z Wieśkiem

    Za pierwszym graniem biegałem po lasach za zajacami bo głód hehe
  15. Psyhe

    Fallouty

    Kto grał w nowego FO4 ? Jak ta gra wypada na tle W3 ? :thinking:
Top Bottom