Recent content by Quar7

+
  1. Q

    [SPOILER] Zagadka o'Dima

    [SPOILER] Zagadka o'Dima "Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi - potrafisz uwierzyć? Możesz mnie dotknąć, zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć. Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewcze urocze. Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz - i ja chichoczę. Czym jestem?" No właśnie...
  2. Q

    Wiedźmińskie gadżety i sklep

    Jakiś link?
  3. Q

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    o.. o tym niewiedziałem, a jak to mogę odbindować? bo w ustawieniach klawiszy w grze nie ma czegoś takiego jak "chowanie miecza" Pod "C" mam przypisane tylko "rzucanie znaków" i nic więcej.
  4. Q

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Nie naciskam ani 1 ani 2, nie przed rzuceniem znaku. Jest tak: Wybieram znak>rzucam znak i zaraz po rzucenu znaku Geralt w 99% przypadków chowa miecz, jako, że podczas animacji chowania miecza wyciągać się nie da to czekam aż go schowa i dopiero w tym momencie(gdy ten pajac próbuje być kozakiem...
  5. Q

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Nie wiem czy ktoś już to pisał(niechce mi się wszystkiego czytać ;P), i czy nie zostało to przypadkiem naprawione w 1.07(ostatnio grałem na 1.06) ale mnie w tej grze wkurzała od początku jedna rzecz. A mianowicie: Czemu Geralt chowa broń jak chcę rzucić znak? Przecież on je rzuca jedną reką...
  6. Q

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    To wazne, bo tym samym zmniejszają sobie robotę i odchaczają sobie kolejne dlc jako wypuszczone. Obiecali fanom 16 DLC, i fani oczekują 100% uczciwości. Idąc tym tokiem rozumowania to równie dobrze mogli by wiele zmian w patchu wypuścić jako DLC. Finishery to sfera wizualna więc na dobrą sprawę...
  7. Q

    Zakończenie - dyskusja

    Ja myślę, ze to, że Eredin był latwy to dlatego,że gra jest źle zbalansowana. Ja pod konieć gry miałem 3x mutageny +40% do siły ataku więc dlatego było tak łatwo, powinni mocno osłabić te mutageny i niektóre talenty no i ekwipunek mistrzowski
  8. Q

    Wiedźmin 3 - prośba o zapis

    Tutaju masz mój save tuż przed ostatnią misją, wszystko już przygotowane, starczy tylko iść na statek :) http://www.speedyshare.com/e4pPY/ManualSave-100b2c-7df2c000-477566.sav A i polecam grać na poziomie trudnym, ja grałem na normalnym ale Geralt w tym momencie był już tak wyboostowany(...
  9. Q

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Ta, chyba pomysły im się kończą, te finishery to powinni dodać w patchu a nie jako DLC....
  10. Q

    Który zapis z Wiedźmin 2 importować?

    Najlepiej odpal sobie wiedzmina 2 i usun te stare, po co se kompa zaśmiecać. A jak nie masz gry tylko same savy to spójrz po dacie i weź ten najnowszy.
  11. Q

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Wiedźmiński medalion EK- pytanie Czy ktoś może próbował skrócić ten łańcuszek? tzn czy się da odgiąć i zagiąć te ogniwa tak by tego nieuszkodzić. Pytam się bo do noszenia to ten łańcuszek jest trochę za długi. Geralt z tego co wiem to nosił go chyba nie bezpośrednio na szyi tylko na kołnierzu...
  12. Q

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Tak ludzie czekają na ten redkit, imo są dwie opcje- albo takie coś jak redkit wychodzi odrazu na premierę albo dużo później bo teraz to się już nie mają co spieszyć, większość osób którzy kupili Wieśka w preorderze/ zaraz po premierze już dawno tą grę przeszło :P
  13. Q

    Wiedźmin 3 (PC): mój FPS

    Dodałem trzy brakujące ustawienia bo nie wiem czemu ale chyba nikt jeszcze tego nie zauważył, a to bardzo istotne : P Konfiguracja PC: CPU: i5 3570 @ 3,4 / 3,8 (turbo) GHz GPU: MSI R9 270x HAWK 2GB 1200/1475 RAM: 8GB 1333MHz CL9 SSD: Gra na HDD ale savy na SSD co może wpływać na szybkość...
  14. Q

    Zakończenia w Wiedźminie 3: Które jest kanoniczne?

    W3, jak zreszą wszystkie trzy gry o Wiedźminie są kontynuacja sagi, tyle, że nieoficjalną (bo taką może napisać tylko sam Sapkowski, no chyba, że on sam uznałby gry za oficjalne kontynuacje). Adaptacja to byłaby gdyby w grze zostały przedstawione wydarzenie z sagi o Wiedźminie. Fabularnie to...
  15. Q

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    A ja mam takie pytanie, wie ktoś może czy fabuła tych dwóch dodatków z Expansion Seta rozgrywać się będzie po zakończeniu fabuły Wieźmina 3 czy przed? Tzn. co jesli ktoś nie będzie miał odpowiedniego save'a do tego?
Top Bottom