Jobs Store Support Register

Recent content by rafal12322

+
  1. rafal12322

[TYLKO LINKI] Lista ciekawych modów do Wiedźmina 3

Ray Tracing w W3
  2. rafal12322

Gry komputerowe

GOG Galaxy 2.0 zapowiada się interesująco https://www.gogalaxy.com/pl/
  3. rafal12322

Seriale

A nie pięć? Ten serial nie przestaje mnie zadziwiać, z odcinka na odcinek coraz ciekawiej. Momentami mroczny, wręcz przerażający, to wszystko potęgują świetne efekty dźwiękowe. Obowiązkowa pozycja dla każdego. Dla mnie osobiście jest to chyba serial roku.
  4. rafal12322

Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

Po 6 tygodniach wzlotów i upadków (bardziej to drugie) dobrnęliśmy do końca. Jak na tak rozczarowujący sezon finał był całkiem ok. Każdy znalazł swoje miejsce na ziemi, jedni zyskali nowe funkcje inni wrócili na stare łono.
  5. rafal12322

Detroit: Become Human

Fakt, nie sprawdziłem na epicu tylko widziałem w jednym z "newsów" a tam widać też nie sprawdzili jak się przedstawiają faktyczne ceny.... 1558037944 Btw, nawet przyzwoite ceny ;)
  6. rafal12322

Detroit: Become Human

Quantic Dream ogłasza daty premier swoich gier w Epic Games Store:
  7. rafal12322

Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

Na GOLu pojawił się fajny artykuł o absurdach w 8 sezonie ;) https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1972
  8. rafal12322

Co nieco o sprzęcie

Ponawiam pytanie wyżej, jak waszym zdaniem wygląda na dzień dzisiejszy sytuacja? Warto dokładać do Turingów czy to jednak nie ma sensu? Coś tam czytałem, że nieoficjalnie zieloni planują wypuścić jeszcze w tym miesiącu na rynek odświeżone wersje Turingów z szybszymi pamięciami GDDR6 i możliwe że...
  9. rafal12322

Seriale

Premiera 5 czerwca ;) Szkoda, że tylko 3 odcinki...
  10. rafal12322

I to był duży błąd, gdyby 7 i 8 sezon składał się tak jak pozostałe z pełnych 10 odcinków może by to wszystko inaczej wyglądało. A tak to mamy pełno absurdów, skrótów, dziwnych teleportacji. Całość tylko na tym ucierpiała. Szkoda....
  11. rafal12322

A Plague Tale: Innocence

Właśnie dostałem godzinę temu maila z kluczami, czyli tak jak przypuszczałem, że wieczorem będzie wysyłka. Oni przeważnie zawsze dzień przed premierą rozsyłają. Teraz tylko czekać na premierę.
  12. rafal12322

W ogóle porażające jest to, że praktycznie wszystkie przecieki, które krążyły po sieci od miesięcy w każdym odcinku finałowego sezonu zostają potwierdzone... Nawet nie czytam przecieków co do finałowego odcinka bo wolę się rozczarować oglądając to niż żyć z tym przez tydzień czasu xD Szok i...
  13. rafal12322

Również wziąłem na GMG, o dziwo nawet był niezły przelicznik. Na gg.deals podają 171 z groszami a tu wyszło 167 z groszami ;) Teraz czekamy na klucz, może wieczorem dostarczą.
  14. rafal12322

Jeśli chodzi o widowiskowość to ten odcinek jest zdecydowanie najlepszym z dotychczasowych. Natomiast fabularnie bez komentarza....
  15. rafal12322

Gdy jeszcze ceny były w dolcach to był to w zasadzie mój główny sklep z kluczami. Po wprowadzeniu funtów trochę się to ucięło ale dość często są tam spore przeceny.