Recent content by rafal12322

+
  1. rafal12322

    Gry na konsole

    Zazdroszczę ale niestety na razie trzeba się obejść smakiem...:mad:
  2. rafal12322

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    A co mają gry do serialu? Przecież to zupełnie inna liga, gry się sprzedawały bardzo dobrze zanim ten serial w ogóle wyszedł bo w przeciwieństwie do twórców serialu Redzi potrafili wyciągnąć z książek wszystko co dobre a nie tylko samą nazwę i imiona bohaterów. Poza tym przedwczesna anulacja...
  3. rafal12322

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dobrze, że kończą tego twora a źle że aż po 5 sezonach.... I pomyśleć, że za te ogromne pieniądze które na to poszły można by zrobić porządną adaptację książek, gdyby to trafiło w odpowiednie ręce...
  4. rafal12322

    Seriale

    Dzisiaj na Prime wylądował Fallout, dzień wcześniej niż pierwotnie planowali i jest moc ;) Obejrzałem pierwszy odcinek i jeśli kolejne trzymają taki sam poziom a w/g recek które krążą po sieci jest dobrze a nawet bardzo to żałuję że nie doczekaliśmy się podobnego wykonania Wiedźmina....
  5. rafal12322

    Gry na konsole

    Gierkę obserwuję od dłuższego czasu, szkoda że demko dostępne tylko na PS5 jak i sama gra póki co też. Oby się to zmieniło w niedalekiej przyszłości bo chętnie bym sprawdził. Gra zapowiada się interesująco, trochę takie połączenie Nier'a z Sekiro. Szczególnie walki są bardzo widowiskowe, oprawa...
  6. rafal12322

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    W końcu jest zapowiedź 2 sezonu :) 17-stego czerwca w MAX'ie ;)
  7. rafal12322

    Forumowa filmówka

    Alien zawsze mile widziany, tym bardziej że dawno już nie było dobrego filmu z tego uniwersum. Oby tylko tego nie zepsuli bo wygląda obiecująco ;)
  8. rafal12322

    Gry komputerowe

    Pan Lodowego Ogrodu też fajny materiał na grę, książka była świetna. Mam nadzieję, że gra będzie równie dobra. Swoją drogą nie spodziewałem się że naraz usłyszymy zapowiedzi gier z obu świetnych uniwersów które od lat były dobrymi materiałami na gry. Trzymam kciuki.
  9. rafal12322

    Anime i manga

    Ale jak to?..... Niewiarygodne.:cry::cry::cry:
  10. rafal12322

    Seriale

    Czekam :D
  11. rafal12322

    Gry komputerowe

    A to czasami nie miało premiery wczoraj, znaczy 4 marca? Miałem brać na premierę ale poczekam na lekką promocję choć już teraz gra zbiera bardzo dobre oceny i jak na dzisiejsze standardy nie jest wygórowana cenowo. Ogólnie widać świetny klimat i przyłożenie do szczegółów, gra też wyróżnia się...
  12. rafal12322

    Seriale

    Rojsta obejrzałem i było to świetne zwieńczenie całej serii. Szkoda, że to już koniec ale lepiej zakończyć na 3 dobrych sezonach niż rozmieniać na dobre. Jeden z lepszych polskich seriali jakie oglądałem, świetnie oddany klimat tamtych lat w doborowej obsadzie która sprawdziła się wyśmienicie...
  13. rafal12322

    Elden Ring - gra From Software i George'a R. R. Martina

    Trochę zbiorczych informacji o dodatku
  14. rafal12322

    Elden Ring - gra From Software i George'a R. R. Martina

    Widać From Soft lubi Berserka bo to już nie pierwsza inspiracja tą mangą w ich grach :D
  15. rafal12322

    Forumowa filmówka

    Ja się dowiedziałem dzień wcześniej po plakacie który gdzieś po necie krążył. Początkowo myślałem że to jakiś fake a tu dzisiaj trailer wyszedł :D Zobaczymy co finalnie z tego wyjdzie bo to też jest dobry materiał na film ;)
Top Bottom