Jobs Support Register

Recent content by rafal12322

+
  1. rafal12322

Tomb Raider

Właśnie też myślę mocno nad 2060 bo to chyba na chwilę obecną najlepszy stosunek wydajności do ceny jeśli mówimy o nowych produktach. Bo Pascale to obecnie można wyrwać tylko z drugiej ręki a tu różnie bywa...
  2. rafal12322

Tomb Raider

Coś nie do końca wypalił ten cały ray-tracing w nowym TR... Kolejna gra która udowadnia, że to raczej zbędny bajer niż przydatna technologia do której warto dopłacać grube złotówki. Może w przyszłości znajdzie to jakieś szersze zastosowanie bo teraz to wygląda co najwyżej przeciętnie... A...
  3. rafal12322

Detroit: Become Human

Już niedługo Detroit: Become Human, Beyond: Dwie Dusze i Heavy Rain trafią na PC. Będą dostępne w Epic Games. https://www.ppe.pl/news/131010/detroit-become-beyond-dwie-dusze-human-heavy-rain-pc.html
  4. rafal12322

Sekiro: Shadows Die Twice

Już tylko kilka dni i będzie zabawa ;) Gra zapowiada się miodnie.
  5. rafal12322

Seriale

Niedługo powraca też Sabrina ;)
  6. rafal12322

PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

Ja osobiście bym wolał 1080p i 60fps, to powinien być standard w nowych konsolach. Pchanie się na siłę w to 4k gdzie gry ledwo trzymają 30fps a czasami grubo poniżej jest bez sensu. Na pecetach może ma to jakiś sens gdy posiadamy topowy sprzęt ale na konsoli która jest w cenie karty graficznej...
  7. rafal12322

Seriale

Właśnie skończyłem całość i zdecydowanie warto ;)
  8. rafal12322

Seriale

Russian Doll było kapitalne, szkoda że tak mało tego typu seriali. Wczoraj skończyłem też The Umbrella Academy i powiem szczerze było to mega zaskoczenie, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Tacy niby superbohaterowie ale inaczej, chyba najlepsze podejście do tego gatunku jakie widziałem ;)...
  9. rafal12322

Seriale

Jak najbardziej ;)
  10. rafal12322

Seriale

Dzisiaj premiera Love, Death & Robots, na Netflixie. Dostaliśmy hurtem 18 animowanych historyjek. Obejrzałem kilka i jakie to jest dobre :D Przede wszystkim na pierwszy plan wysuwają się kapitalne animacje. :love: Całość jak sam tytuł wskazuje nie stroni od przemocy, brutalnych scen, śmierci...
  11. rafal12322

Zwiastun, zapowiada się miodnie ;)
  12. rafal12322

Wczorajszy stream
  13. rafal12322

Seriale

Dokładnie, tak samo było z tym serialem na Netflixie. Też zamiast 10 było 5 odcinków ;)
  14. rafal12322

[LINKI] Piszą o nas!

Czyżby coś się miało pojawić w najbliższym czasie? Hmm...
  15. rafal12322

Seriale

Nie ma jeszcze tragedii, na 4 osoby wyjdzie 16zł z groszami czyli podwyżka 3zł na osobie także do przeżycia :p