Recent content by rime

+
  1. R

    Wiedzmin 2 - Backup juz dostepny

    Edycja 'zwykła' ważyła ~10GB, rozszerzona 15.6GB, a patch który został udostępniony tydzień temu waży ponad 10GB - wniosek z tego taki, że update dużo plików podmienia. Oj dyski będą mielić... Lepiej ściągnąć wersję z GOGa (ach te dodatki ;) )
  2. R

    Decybele 2011 ruszyły. Głosuj na Wiedźmina 2 w sześciu kategoriach!

    Mają rację żeby głosować tylko w 6 kategoriach, gdyż jest też nominacja w kategorii 'Najgorzej zdubbingowana postać' dla Saskii. W sumie nie bardzo wiem za co, bo głos A. Przestrzelskiej pasował mi do tej postaci, ale widocznie niektórzy mieli jakieś obiekcje i dlatego ta nominacja. A tak...
  3. R

    Problem z uruchomieniem Wiedźmina ER

    Wiedźmin nie obsługuje mobilnych kart graficznych oficjalnie tzn. gra nie była na nich testowana co nie znaczy, że gdy gra wykryje mobilny układ to odmawia posłuszeństwa. Na mobilnych układach gra się tak samo jak na 'piecowych' (wiem z autopsji: W1 i W2 przeszedłem bez jakiś większych...
  4. R

    Dark Mode, czyli Wiedźmin dla kozaków. Jakie atrybuty powinien zawierać?

    Żadnych zmian graficznych nie będzie. Dodadzą tylko parę (jak to sami REDzi mówią) smaczków. Nie ma co liczyć na jeszcze bardziej ponury klimat (np. za pomocą obniżenia saturacji) - i dobrze. Chociaż sam byłbym za tym, aby w DM podczas walki nałożony byłby jakiś dodatkowy filtr graficzny;)
  5. R

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Co ja mogę dać w zamian za EK Wiedźmina? Hmmm... Jedyny, niepowtarzalny, na maxa wypasiony pendrive o pojemności 1GB z logiem DialNet Masters, a na nim m.in. save na 100% do GTA SA (sam grałem, a nie ściągnąłem żeby nie było) i wiele więcej. Do kompletu dorzucę jeszcze super wypasioną...
Top Bottom