Recent content by sarmad3

+
  1. sarmad3

    Windows 7 czy 10?

    Czy komuś na windows 10 gra się wypłaszcza zaraz początku czy błąd ten jest tylko na Windows 7 a na 10 nie występuje? Gra od wersji 1.1 nie działa mi na win7
  2. sarmad3

    Hotfix 1.11

    Gra nie uruchamia się od patcha 1.1, no czy ktoś z win10 ma takie problem? Win7, 16gb, GF1060 6GB,ssd
  3. sarmad3

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Na PC mam porządek, wszystko inne działa bez problemu, a C77 uruchamiało się przed tym patchem, także to raczej nie porządek na komputerze jest problem. Jaki wersje systemu masz?
  4. sarmad3

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Ze sterownikami jestem na bieżąco ale żadnej poprawy nie mam,
  5. sarmad3

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Mam ważne pytanie... Czy u kogoś kto ma win10, gra po aktualizacji się nie uruchamia ? Bo nie wiem czy zaktualizować system czy czekać na CdR
  6. sarmad3

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Dla pewności pobrałem od nowa, przy mojej prędkości łącza to zajmuje 24 godziny i lipa
  7. sarmad3

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    U mnie po tym patchu gra nie chce się uruchomić, Win 7, 16 gb ram. GF 1060 6Gb, ssd. RAPORT: Registered crash info file... InternalVersion: 3.0.3256355 P4CL: 4197920 Stream: //R6.Root/R6.Patch0Hotfix2 !!!CRASHED!!! Error Reason: Unhandled exception Expression: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION...
  8. sarmad3

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Przed patchem gra wieszała się w jednym i tym samym punkcie teraz, zwyczajnie nie startuje, od razu się wypłaszcza.
  9. sarmad3

    Wielki sen - niemożliwy do przejścia

    Mój problem jest dość dziwny, podczas misji Wielki sen, gra wypłaszcza się cały czas w 1 i tym samym momencie tj. kiedy mamy opuścić mieszkanie, avatar Jonego mówi że "trzeba to skończyć", po czym Vi budzi się próbuje wstać patrzy przez okno i w tym momencie następuje crash, za każdym razem...
Top Bottom