Windows 7 czy 10?

+
Czy komuś na windows 10 gra się wypłaszcza zaraz początku czy błąd ten jest tylko na Windows 7 a na 10 nie występuje? Gra od wersji 1.1 nie działa mi na win7
 
Gra i bangla, a nawet działa bez problemów.
Mam system Windows 10 w wersji 20H2 czyli najnowszej.
Gram na: MSI Z370 Tomahawk, i9 9900KF, RTX 2080 Super Gaming X Trio, 32GB ram, Sound Blaster Z, 5 dysków twardych i nie mam problemów z Cyberpunk 2077. Oczywiście pomijam znane bugi.

Dodam, że zalecanym system do grania w Cyberpunk 2077, jak i inne nowe gry jest system Windows 10 czy się to komuś podoba czy nie więc nie czekaj i zaktualizuj za darmo system windows7 do wersji Windows10 korzystając z klucza systemu windows7.
 
Również gram bez tych większych problemów od samego początku i niezależnie od hotfixa, patcha czy aktualizacji (tylko pomniejsze bugi i glitche które nie wpływają na rozgrywkę i nie uniemożliwiają skończenie jakiś misji).

moja konfiguracja: Win 10 20h2, Asrock Z77 Extreme 4, i5-3570K, MSI GTX 1080, 16GB RAM (1600 Mhz), Sound Blaster X-Fi Fatality, 3 dyski twarde (z czego tylko 1 systemowy to SSD, a gra zainstalowana jest na zwykłym HDD). Tak więc sprzęt też już leciwy (składany z dobre 8-9 lat temu i wymienioną po drodze tylko kartą graficzną).
 
Gram na :
Windows 10 Home 20H2
AMD FX(tm)-8300 Eight-Core Processor 3.30 GHz
Nvidia Geforce GTX 1050
24 GB RAM
Dysk SSD
Starodawna płyta główna Asrock.
I w ciągu prawie 400 godzin ani razu nie wyrzuciło mnie na pulpit, zero crashy.
Przejście z win7 na win 10 jest bezpłatne. ja bym się nie zastanawiał tylko zainstalował win10
 
Dodam, że zalecanym system do grania w Cyberpunk 2077, jak i inne nowe gry jest system Windows 10 czy się to komuś podoba czy nie więc nie czekaj i zaktualizuj za darmo system windows7 do wersji Windows10 korzystając z klucza systemu windows7.
Przejście z win7 na win 10 jest bezpłatne. ja bym się nie zastanawiał tylko zainstalował win10

Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że oficjalne wsparcie dla Win7 skończyło się rok temu i nikt nie tworzy już programów czy gier z myślą o tym systemie.
 
Ja zmieniłem system na 10, zainstalowałem najnowesze sterowniki i nic, dalej nie działa już na początku
 
Jaką masz maszynę? Jeśli ktoś w czymś ma pomóc to bez tego się obejdzie.

i5-7500
GF 1060 6gb
win10
16gb
najnowsze sterowniki

no tak żeby nie odpaliła nawet to naprawde nie mam pomysłu, nie wiem czy wklejenie raportu by coś pomogło
 
Przejście z win7 na win 10 jest bezpłatne.

Było bezpłatne. Obecnie już nie jest, chociaż dalej da się to zrobić (z tym, że legalność takiego działania stoi pod znakiem zapytania).

Jeśli kupiliśmy np. Windows 7 Pro i nie wykonaliśmy aktualizacji do „dziesiątki” przed 1 sierpnia 2016 roku, to licencja jest ważna tylko z systemem Windows 7 Pro. Jeżeli za jej pomocą aktywujemy Windows 10, to taki system NIE JEST LEGALNY. Osoby, które wykonały upgrade systemu do 29 lipca 2016 roku, mogą natomiast spać spokojnie, bo ich system jest w 100% legalny.
 
(...) no tak żeby nie odpaliła nawet to naprawde nie mam pomysłu, nie wiem czy wklejenie raportu by coś pomogło
Napisz nowy temat w dziale forum, w którym jesteś czyli dział techniczny.

Nazwa tematu powinna być prosta, jak frytki froste czyli coś jak
"Nie mogę uruchomić Cyberpunk 2077"
Opisz dokładnie problem.
Zacznij od napisania czy z innymi grami też masz problem.
Następnie napisz coś więcej o zainstalowanym systemie, jego nazwa nie wystarczy, bo ważna jest też jego wersja.
Posiadaną wersję systemu znajdziesz wpisując w polu wyszukiwania lub klikając na ikonce lupa
winver i zatwierdzasz klawiszem enter.
Dodaj zrzut ekranu okienka do nowego tematu.
Nie zapomnij napisać czy zainstalowałeś przez Steam czy Gog Galaxy.
Dodaj coś o zainstalowanym oprogramowaniu antywirusowym.
Napisz nazwy wszystkich programów, które działają podczas próby uruchomienia cyberpunk, przykładowo: steam, gog galaxy, discord, przeglądarka, nvidia geforce experience, antywirus itd.
A na koniec dodaj plik raportu z narzędzia diagnostycznego dxdiag.
Jest to bardzo ważne i teoretycznie bez tego pliku pomoc nie ma sensu ponieważ nie jesteśmy wróżami i wróżkami z tefałen.
A o co kaman z tym plikiem raportu dowiesz się klikając tutaj.
 
Top Bottom