Jobs Support Register

Recent content by sebogothic

+
  1. S

Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

Okładka, podobnie jak z podstawki i SzK, pewnie znowu będzie prezentować Geralta na białym tle.
  2. S

A co? To coś nowego? Przecież to fragment screena opublikowanego jakiś czas temu i logo. Nic nowego.
  3. S

Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

Co sądzicie o Windows 10 w porównaniu do "siódemki"? Warto zaktualizować? Chodzi mi głównie o to czy nie ma jakichś problemów ze zgodnością szczególnie w starszych grach. Ciągle mi wyskakuje powiadomienie o aktualizacji, a jeszcze na dodatek coś mi się popsuło z Aero i wszystkie okna oraz pasek...
  4. S

Dark Souls

Fenomenalny utwór przy pierwszym bossie: Jak oglądałem gameplay Gopa to od razu zrobił na mnie ogromne wrażenie.
  5. S

Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

No, ale patrzeć chyba mogli? I chyba mogą rozpoznać aktorów? Poza tym nic trudnego wyjąć smartfona udawać, że się coś robi i cyknąć fotkę, więc może się jakieś przeciekną.
  6. S

[Dyskusja]Czy waszym zdaniem Andrzej Sapkowski powinien ruszać Wiedźmina

Gdy kilka lat czytałem "Sezon burz" zastanawiałem się co się z mistrzem Sapkowskim stało, że wypuścił coś tak grubymi nićmi szytego. Czułem się jakbym czytał coś nie napisanego przez Sapkowskiego, tylko jakiegoś fana jego twórczości. Jak pisałem wielokrotnie "Sezon burz" wydaje się być pisany...
  7. S

Wiedźmin 3 - muzyka

No, na pewno jest szansa, że któryś z tych utworów zostanie wykorzystany, ale z pewnością zostaną przearanżowane.
  8. S

Wiedźmin 3 Serce z Kamienia Olgierd

Zniknął się.
  9. S

A mi tam by pasowało gdzieś w 2020 roku.
  10. S

Wiedźmin 3 - muzyka

Ktoś wrzucił utwory Percivala dał tytuł "The Witcher 3: Blood & Wine - Soundtrack", a niektórzy łyknęli to jak młode pelikany. :hai:
  11. S

Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

No cóż, Oblivionem też się zachwycano tuż po premierze, wlepiano mu maksymalne noty, obsypano stosem nagród, okrzyknięto grą wszech czasów itp. itd. A dzisiaj? Opinia na temat tego tytułu jest diametralnie inna. Wolę wystrzegać się przed- i popremierowego hype'u. Oceniam daną grę przez pryzmat...
  12. S

Lista osób, których to interesuje:
  13. S

Wiedźmin 3 nie zdobył statuetki, więc plebiscyt przekupiony i w ogóle się nie liczy, jest mało ważny i ogólnie do dupy.
  14. S

Na polskim forum boimy się spekulować, bo zawsze, przypadkowo, możemy napisać coś co pojawiło się w tzw. "wycieku" i otrzymać bana od nadgorliwego moderatora. ---------- Zaktualizowano 16:01 ---------- A ten Vilgefortz wziął się chyba z tego niby soundtracku do Krwi i Wina.
  15. S

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Stawiasz znak równości między dodatkami a zadaniami pobocznymi z podstawki i stąd wysnuwasz wniosek, że SzK oraz KiW też są poboczniakami. Dla mnie są na tyle duże i na tyle odstają klimatem od podstawki, że świetnie poradziłyby sobie jako osobne przygody. W Sercach z kamienia oraz Krwi i Winie...