Recent content by sebogothic

+
  1. sebogothic

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Ma bekę z tego, że Redzi kilka miesięcy temu zapowiedzieli jakieś 30 gier a są w stanie zrobić wtopę nawet przy aktualizacji do 7-letniej gry. :ROFLMAO: Pisałem to wielokrotnie - impotentne studio.
  2. sebogothic

    Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma darmową aktualizację do nowej generacji 14 grudnia!

    Nie ma co się nawet równać z soczystą roślinnością w takim Horizon Zero Dawn. Mnie niezmiennie bawi sposób prezentacji tego co wymęczyło impotentne studio o nazwie CDP RED, które zadeklarowało stworzenie 30 gier w ciągu najbliższych 10 lat. Już patche do CP2077 prezentowali w ten sam żenujący...
  3. sebogothic

    Assassin's Creed

    Ubi po prostu nie umie robić gier z otwartym światem. Dla nich otwarty świat to zasranie mapy znacznikami i 3-4 aktywności poboczne powtarzane w kółko. RDR 2 pokazał jak powinna wyglądać współczesna gra w otwartym świecie.
  4. sebogothic

    Aktualizacja Edgerunners (1.6) – lista zmian

    Liczyłem na drzewko bonsai do mieszkanka. Cóż, nie można mieć wszystkiego.
  5. sebogothic

    Night City Wire powraca!

    Liczę, że Redzi wreszcie pokażą, iż są poważnym studiem i wprowadzą duże zmiany na które warto było czekać 2 lata m.in. poprzez dodanie drzewka bonsai w naszym mieszkaniu oraz AŻ dwóch nowych kurtek.
  6. sebogothic

    Gry komputerowe

    Takie Raven's Cry trochę.
  7. sebogothic

    Informacja odnośnie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsole najnowszej generacji

    Impotentny CDP RED jest impotentny? Nie powiem bym był zaskoczony.
  8. sebogothic

    Rozpoczyna się nowa saga

    RED Engine to śmietnik co idealnie pokazał CP 2077.
  9. sebogothic

    Rozpoczyna się nowa saga

    Czyli ucieczka do przodu tak jak się spodziewałem. CP 2077 stało się takim niewygodnym gorącym kartoflem z którym nie wiadomo co robić. No i dobrze, że zmieniacie silnik na jakiś porządny, który można ogarnąć. A co do samej nadchodzącej gry to trochę sobie pogdybam. W sumie mam cichą nadzieję na...
  10. sebogothic

    Elden Ring - gra From Software i George'a R. R. Martina

    Słyszałem, ze optymalizacja ssie a gra wygląda jak DkS 2.
  11. sebogothic

    REDStreams #2

    Jak podsumować tego streama?
  12. sebogothic

    REDStreams #2

    Kiedy się zacznie? Rozumiem, że teraz pokazują jak gra kijowo wyglądała i zaraz pokażą jak wygląda po aktualizacji?
  13. sebogothic

    REDStreams #2

    Premiera nowej skórki dla Silverhanda?
  14. sebogothic

    Dying Light

    Przyznam, że sam nie gram, ale widziałem sporą część gry na streamie u Wonzia. Po tej scenie w katedrze z fortepianem jest jeszcze godzina, może dwie gamepalyu z beznadziejną walką z bossem na końcu. Już lepsze było chyba to QTE z "jedynki". Ogólnie pod względem fabuły i dialogów przypomina to...
Top Bottom