Recent content by Shavod

+
  1. Shavod

    Seriale

    Skończyłem serialowego Fallouta i niestety będę musiał się wyłamać jeżeli chodzi o zachwyty. Jeśli chodzi o plusy dodatnie, jak każdy, muszę pochwalić ogólny poziom realizacji pod kątem kostiumów, scenografii itp. Świat w serialu wygląda jak Fallout (bardziej w bethesdowym wydaniu, ale wiadomo...
  2. Shavod

    Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - Nasze wrażenia

    Wiadomości się nie zmieniają.
  3. Shavod

    Night City [otwarte całą dobę]

    Wszystkiego najlepszego w 2024 roku!
  4. Shavod

    Aktualizacja 2.1

    Zdjęcie wzięte z tematu założonego w grudniu 2020. https://gamefaqs.gamespot.com/boards/778998-cyberpunk-2077/79177142 Nagości w Photo Mode nie było i nie miało być. Kropka.
  5. Shavod

    Aktualizacja 2.1 — Lista zmian

    Zależy to od wyborów podjętych w pewnych zadaniach i kontraktach (z reguły od tego czy weszliśmy z butem przez drzwi), na przykład w All Foods, z Voodoo Boysami, czy w kontraktach od fixerów, jak choćby w tym ze zniszczeniem anteny Wraithsów. Zazwyczaj mają przy sobie drzazgi, które wyjaśniają...
  6. Shavod

    Podsumowanie REDstreams i powtórka

    Dzień, w którym David wspiął się na szczyt Arasaka Tower był najważniejszym dniem jego życia. Dla Smashera to był wtorek i niech tak już zostanie. Wydaje mi się, że przy okazji patcha 2.0 skupili się na ficzerach istotnych dla Widma Wolności, czyli systemu policji (którego elementy...
  7. Shavod

    Gry komputerowe

    Postanowiłem się trochę odchamić i wrócić do klasyki. Jako że miałem akurat w bibliotece zakupioną w GOG-owej promocji serię Alone in The Dark i ochotę na jakiś survival horror, to wybór był oczywisty: zagrałem po latach w The Suffering z 2005. No, ale w końcu zabrałem się też za pierwsze...
  8. Shavod

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Niektórzy NPC-e w polskiej wersji zwracają się do V mówiąc "Ale dziwadło", co jest dokładnym przekładem powyższej kwestii. Wydaje mi się, że po prostu w momencie zmiany dubbingu w opcjach, albo przeładowaniu gry, NPC-om z tła zostają przydzielone na nowo losowe zestawy odzywek (ale podle pewnych...
  9. Shavod

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Nabrzeże Arasaki jako druga dzielnica w Widmie Wolności odpada, bo zostałyby jakieś odniesienia w plikach dodatku do dzielnicy innej niż Strefa Walki i nie ma żadnych brakujących zadań, które mogłyby się w takowej rozgrywać (wszystko jest ładnie i chronologicznie ponumerowane od Q301 do Q307)...
  10. Shavod

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Porównywałem sobie liczbę kwestii dialogowych w zleceniach wiedźmińskich i kontraktach cyberpunkowych (licząc przy tym kwestie V pojedynczo, pomimo tego, że były nagrywane podwójnie). Dwa największe kontrakty w Wiedźminie 3 mają ponad 90 kwestii dialogowych, największy w Cyberpunku ma ponad 200...
  11. Shavod

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    Model Songbird (wprawdzie placeholderowy, ale mimo wszystko nadal) był w folderze z grą już w dniu premiery, takoż też od samego początku pojawiały się odniesienia do odizolowanej Strefy Walki w Pacifice i wojskowego sprawującego nad nią despotyczne rządy. Z tego powodu można raczej śmiało...
  12. Shavod

    Aktualizacja 2.0

    To część samouczka mającego na celu wprowadzenie nowego systemu wszczepów. Zainstaluj Kiroshi w slocie na twarz, koprocesor balistyczny w ręce, wtedy pojawi się slot na szkielet, gdzie musisz zainstalować pancerz. Potem wszystko będzie normalnie.
  13. Shavod

    Aktualizacja 2.0

    Wydaje mi się, że uzbrojone wozy będą bardziej przydatne w dodatku, szczególnie w tych nowych misjach od El Capitana, gdzie będzie dużo więcej walki z wykorzystaniem pojazdów.
  14. Shavod

    Aktualizacja 2.0

    Ciekawe, że wpisy otrzymali wyłącznie Netrunnerzy z podstawki, i to Ci z epizodyczną rolą. Z tego powodu zaczynam się zastanawiać, czy w dodatku nie pojawi się jakiś moment, w którym będziemy musieli skorzystać z pomocy Netrunnera innego niż Songbird, z opcją zwrócenia się o pomoc do starych...
Top Bottom