Recent content by shear

+
  1. S

    Najlepsza piosenka z Soundtracku

    No to tymbardziej dziwie sie ze nie ma golema bo imo najlepszy kawalek ???A co do ankiety to oddalem glos nr 1 na utwor ktory z niej mi sie najbardziej podoba, a ten co jest na drugim miejscu ma jeszcze 0, heh moze mam dziwny gust :PWiec moja kolejnosc:1. EDIT - To nie o Golema mi chodzilo... W...
  2. S

    Akt IV

    Naprawde nie wiem jak ty grales ze jeszcze w IV akcie nie masz Igni ???Kapliczek Igni bylo co najmniej kilka i jesli sie nie myle jeszcze w pierwszym akcie.. musiales leciec strasznie po lebkach wszystko :o
  3. S

    Shani czy Triss -dyskusja

    z ksiazki, z ksiazki ;)Triss choc najmlodsza w lozy czarodziejek ma sporo wiecej lat niz Shani ktora jest zwyklym Humanem ;) ;)
  4. S

    Akt IV

    Zapewne chodzilo o bron typu topory, sztylety et cetera - czyli ta ktora nadaje sie tylko do sprzedania bo nie laczy sie ze stylami wiedzminskimi.Lancucha nie ma.Broni miotanej nie ma ;)
  5. S

    Problemy z potworami

    Moja walka z kuroliszkiem to byl aard + dobicie. Calosc trwala 5 sekund.Piszecie jakby walka byla cyzms fascynujacym - chyba ze gracie na hard... ja na normalu nie odczuwam zadnych problemow z nia :/Skolopendromorfy stylem silnym + igni 4 / 5 na raz to nie problem. A to w sumie rzeczywiscie...
  6. S

    ksiązki i inne listy

    Zlecenia z tablicy sa niepotrzebne. Wystarczy przeczytac i wyrzucic.
  7. S

    Rozwój postaci

    Czyli generalnie te o nizszym poziomie beda uzywane czesciej (bo zawsze wykonamy pierwszy cios w sekwencji - a drugi juz nie zawsze bo moze a) nie wyjsc b) rozegramy to inaczej taktycznie c) przeciwnik moze nie dozyc :P) ale te wyzszo-levelowe sa silniejsze (wiekszy bonus zwykle daja)
  8. S

    Akt IV

    Sihil lezy na ziemi...ale mozliwe ze wiem w czym rzecz - bylem na tej lokacji wczesniej i wzialem sihill. Lezal tam tez krasnoludzki topor - chcialem wziac go pozniej bo nie mialem miejsca a pozniej juz go nie bylo.Moze u ciebie wyparowaly obie te bronie :/Ktokolwiek wie gdzie sa notatki na...
  9. S

    Akt IV

    Dokladnie w tym miejscu Wallace:http://img230.imageshack.us/img230/9002/polamu6.jpg(Tam gdzie stoje ;) )
  10. S

    Rozwój postaci

    Ja rozwijam w cechach po rowno (poczynajac zawsze od sily), ze styli tez w miare po rowno - z pierwszenstwem dla srebrnych, w nastepnej kolejnosci dla grupowych, silnych i na koncu szybkich.Jesli chodzi o znaki to rozwijam tak 'gdzies pomiedzy' - w zasadzie aard i igni (sa przepotezne). Aard na...
  11. S

    Akt IV

    Mam problem jak jeden z poprzednikow - nie moge znalezc notatek minstrela w krypcie (kryptach)... Ktos to znalazl i wie gdzie sie znajduja?Dla tych co maja problem z krolem gonu - radze dobrze czytac journal :PMinus IV aktu to duzo Alvina, jak ja nie znosze tego dziecka... nie podoba mi sie jego...
  12. S

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Pierwsze wrazenia - superPrzede wszystkim plynnosc. Moj (nowy z reszta, pod wiedzmina ;) ) sprzet:Athlon x2 64 6000+, 2 giga ramu, GeForce 8600 GT 512 mb, system zaraz po reinstalacjiNie zwalnia nawet na cutscenach.Sama rozgrywka super. Walka wciaga (az mi za malo jej narazie :D), fabula wciaga...
  13. S

    Do poprawki- komjuniti radzi REDom

    OK pozachwycam sie nad gra w temacie "Pierwsze wrazenia"Jesli chodzi o to co mi sie rzucilo w oczy do poprawy:- nie da sie chodzic klikajac. trzeba by klikac jak automat zaraz pod nogi Geralta - a kawalek dalej to juz Biego-chód wychodzi jakis taki :DJest jednak alternatywa dla tych dla ktorych...
  14. S

    Patche

    Ehehehe stanowczo sie sprzeciwiam by bezczynnosc miala jakies animacje ;D
  15. S

    Co nieco o sprzęcie

    Hej :)Nie jestem jakims specem ale widze ze malo kto sie zainteresowal twoja prosba ;)W kazdym badz razie ja bym polecal jakis najmocniejszy procek AMD x2 64, do tego conajmniej 2 giga ramu DDR2, jakas 'ludzka' plyta glowna z obsluga SLI i grafika np. GeForce - ktorys z serii 8800 - zaleznie od...
Top Bottom