Recent content by SincerShira

+
  1. S

    Błąd w zleceniu Zaginiony brat?

    Mi się udało znaleźć pozostałe kokony i je zniszczyć już po walce z bossem. Tylko były w miejscu, do którego płynie się pod wodą za zapachem, kiedy Geralt mówi coś o smrodzie i widać jak czerwona aura zapachu niknie w wodzie. Naszukałam się tego, bo jaskinia jest bardzo poplątana z tymi...
  2. S

    [Spojler] Ciri

    Nie kojarzę tej sceny ze spławianiem. To gdzieś podczas odwiedzin trupy cyrkowej? kubolmem - ta scena z Teklą była chyba od początku i tak, to podczas sabatu.
  3. S

    [Spojler] Ciri

    Oczywiście, że lubię teorię, bo i w grze jest tyle niedopowiedzeń, że ciężko czasem nie zacząć snuć domysłów, mając nadzieję że jednak nie są całkowicie bezpodstawne i jakaś może mnie jeszcze zaskoczyć. Wątek potomka Ciri pojawił mi się na zasadzie luźnych skojarzeń, subiektywnych podkreślam...
  4. S

    [Spojler] Ciri

    Nigdy obsesji na punkcie seksualności Ciri nie miałam ;) Doskonale pamiętam kilkadziesiąt podstron na Wieży Błaznów odnośnie dziewictwa Ciri i zawsze mnie śmieszyły tego typu dywagacje, a tu proszę - sama zaczynam. Zastanawia mnie jedynie fakt, czy scena z Teklą miała być jedynie humorystyczną...
  5. S

    [Spojler] Ciri

    [Spojler] Ciri Witam :) Szukałam na forum i nie znalazłam, jeśli było lub zły dział proszę o przeniesienie. Zastanawia mnie sprawa, której nigdzie nie poruszono, a mianowicie: co z dziewictwem Ciri? Jeśli mnie pamięć nie myli w sadze była dziewicą, a w zadaniu, gdy idzie z Geraltem na Łysą Górę...
Top Bottom