Recent content by Slimak

+
  1. Slimak

    Transforming Gwent’s Arena mode into a new Draft mode

    Bother, I liked the Arena precisely because of the risk of getting utterly rubbish cards. Back when I was a noob it was also a super cool way to play cards I didn't have yet and didn't even know existed- but I did love the unpredictability. Occasionally having to choose between three...
  2. Slimak

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    Lol nie będę kupować nowego kompa albo tableta dla jednej gry. To nie inwestycja tylko dowcip :P
  3. Slimak

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    Nie mam tabletu, komórkę mam z androidem ale jakoś sobie nie wyobrażam grania na tak małym ekranie.
  4. Slimak

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    W pierwszej chwili wzruszyłem ramionami, bo skoro mogę się przenieść na GOGa, to co za problem...ale okazuje się, że Gwint jest tylko na Windowsa. Czyli przestaję grać w Gwinta, bo mam tylko Maca i PS4. Przykre, bo gram od bety i bardzo to lubię. Chyba że będzie wersja na Maca.
  5. Slimak

    Czy jest jakiś kontrakt związany z wyzwaniem Sklepa? Poszczególne frakcje takie miały, przy Sklepie nic nie widzę...

    O to samo chciałem pytać, dzięki :D Wiecie, co najbardziej motywuje do gry rankingowej? Młotki które poddają grę potyczkową zaraz po zagraniu Sklepa . >:( pięć takich 'rozgrywek' pod rząd i się odechciewa. Szkoda, że nie ma na to jakiegoś sposobu.
  6. Slimak

    Drzewko Sezonowe nie nalicza rozgrywek? PS4

    Olewałem wszystkie poprzednie sezony i pierwszy raz mam do czynienia z zadaniem, myślałem że liczba 5 oznacza ilość wymaganych rozgrywek. :)
  7. Slimak

    Drzewko Sezonowe nie nalicza rozgrywek? PS4

    A widzisz, nie. Nie wiedziałem, że jest to konieczne, bo z opisu nie wynika. Jeśli tak trzeba zrobić, to dzięki, to jest ta informacja, której mi brakowało.
  8. Slimak

    Drzewko Sezonowe nie nalicza rozgrywek? PS4

    1572626468 No przy żadnej się nie pokazuje, z tego co widzę. Któraś jest 'pierwsza'?
  9. Slimak

    Drzewko Sezonowe nie nalicza rozgrywek? PS4

    Ikonka pucharu.
  10. Slimak

    Drzewko Sezonowe nie nalicza rozgrywek? PS4

    Rozegrałem już kilkanaście partii w sezonie Mahakamskim, a licznik przy trofeum na drzewku wciąż pokazuje 0/5. Robię coś nie tak? Gram na PS4.
  11. Slimak

    Mac+Steam+Wine= gra się wywala

    Eeeeee.... nie, no, Steama mam na maca, ale co z tego skoro Witcher i tak działa przez Wine? Tak, ten pobrany ze Steama jako wersja na Maca. Ja sobie tego Wine specjalnie nie instalowałem, na kij mi to, ale gra kazała po uruchomieniu ściągnąć, to kliknąłem ok i ściągnąłem :(/> Nie odzywałem się...
  12. Slimak

    Mac+Steam+Wine= gra się wywala

    Właśnie wygooglowałem Wine Tricks i nic nie rozumiem, nawet nie kumam, jak to zainstalować, ha ha :D/> Tak, jest błąd, ale nie udało mi się skopiować treści. Zaraz włączę jeszcze raz i spróbuję. Edit: Okej, błąd: [code]Unhandled exception: page fault on read access to 0x000000e0 in 32-bit...
  13. Slimak

    Mac+Steam+Wine= gra się wywala

    Mac+Steam+Wine= gra się wywala Jeśli temat istnieje, przepraszam, szukałem, nie znalazłem. Krótko: Na Macu ( 10.6.8 ) ściągnięty ze Steama W1 co chwila mi się wywala, twierdząc, że jest błąd w Wine. Nie znam się na tym ustrojstwie, ale próbowałem porad z tego dość starego wątku...
Top Bottom