Recent content by sokolisko

+
  1. sokolisko

    Problem z wczytaniem save z dlc.

    Mam taki sam problem. Żaden save mi nie działa. Gra informuje, że muszę zainstalować oba duże DLC oraz dodatkowe misje. Wszystko mam zainstalowane a zapisy gry są sprzed roku z wersji 1.32. gram na PC przez GOG. Proszę o pomoc 1672251871 dodatkowo dodam, że przy próbie instalacji ręcznie DLC do...
  2. sokolisko

    [BUG] Błędy z Takemurą

    Mi dali radę by zagrać od nowa bo cofnięcie zapisów nie pomogło. Też nie mogłem pchnąć fabuły przez bug ze skanerem. Nastaw się na brak pomocy raczej. Ja oddałem grę po 40h gry i totalnym jej zbugowaniu. Długo walczyłem ze sobą by jeszcze czekać ale po ponad miesiącu bez pomocy wczoraj...
  3. sokolisko

    uszkodzenie skanera Kiroshi

    Nic straconego. Dziś GOG oddal mi kasę. Cholernie gówniany ten CyberPunk. Pc rtx 2070 z 2020.11 więc nie piszcie, że to wina konsoli. Może i fabuła fajna, może i miasto ładne ale: Ai npc - dramat. Fizyka - dramat totalny. Bugi - od cholery. Ocena 4/10 Możecie zamknąć temat bo i tak CDPR nie...
  4. sokolisko

    uszkodzenie skanera Kiroshi

    Nadal nie dostałem wsparcia ani pomocy. Żałuję wydanej kasy na to gówno. Nie sądziłem, że po Wiesławie taki crap wypuścicie. Żałuję, że nie wziąłem zwrotu kasy od Gog.
  5. sokolisko

    uszkodzenie skanera Kiroshi

    Ktoś coś tutaj odpowie? Bo support gog i cdpr milczy
  6. sokolisko

    [BUG] - Podejrzenie cyberpsychozy: Krwawy rytuał

    To samo. Mimo zeskanowania wszystkich rzeczy z lodówki nikt nie wychodzi dodam, że dotyczy to już wszystkich zadań gdzie trzeba skanować zarówno pobocznych jak i watku fabularnego.
  7. sokolisko

    uszkodzenie skanera Kiroshi

    Nie działa skaner totalnie. Po najechaniu na most np powinna się pojawić opcja dialogu z Takemura. Czytaj dokładnie zanim dasz radę typu "starej się nie umrzeć na misji". Tak samo jest na zadaniu na rozdrożu. Nie są się zeskanować 3 urządzeń które nie mają zasilania co powoduje brakiem...
  8. sokolisko

    uszkodzenie skanera Kiroshi

    Witam, nie mogę zrobić żadnego zadania fabularnego. W momencie gdzie w zadaniu mam zeskanować jakiś element oznaczony kolorem pomarańczowym nie pojawia się opcja dialogowa. Sądziłem, że uszkodziło się tylko jedno zadanie ale w okazuje się, że tak jest z każdym. Przed hotfixem 1.06 było ok...
Top Bottom