Recent content by ssid21

+
  1. S

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Witam witam, Ostatnio zobaczyłem promocje na "wojne krwi" stwierdziłem, że kupie zagram i wrócę do gwinta. Te same karty się różnią pomiędzy opowieściami a gwintem, ale to rozumiem, bo byłem świadkiem zmian od zamkniętej bety ;). Nie wiem jak działa tworzenie kart ze skrawów. Wcześniej każdą...
  2. S

    Pytania do twórców

    Ja juz Ci odpowiem, karta czyste niebo usuwa efekt i przywraca wartosc jednostki do wartosci bazowej tj. bez buffa. Wyjatek karta ktora dodaje innej karcie buffa do wartosci bazowej(skelige)
  3. S

    BETA - Napotkane błędy

    Do tego dodam bo wczoraj mialem ten blad, zatrzymuje siw na napisie i jedynie mozna to pominac, ale sprawdzilem i nie dostalem nagrody za wygrane starcie, dzisiaj sie jeszcze umpewnie.
  4. S

    BETA - Napotkane błędy

    Ja gram skellige i nie zauwazylem zeby buffy zostawaly. Czytaj opisy dokladnie bo w skellige jest karta ktora dodaje do bazowej wartosci karty pare pkt, a reszta kart poprostu zwieksza sile jednostki na polu bitwy. Jesli chodzi o karty pogodowe i czyste niebo to karty pogodowe obiznaja wartosc...
  5. S

    Twój pomysł na kartę.

    Nazwa: ? typ: złota siła: 0 Frakcja: Neutralna Rząd: - Umiejetnosc: Karta pozwalajaca w nastepnej turze rzucic 2 karty lub Przeciwnik moze rzucic 2 karty i po jego kolejce Ty wyciagnij 2 karty.
Top Bottom