Recent content by Tharnog

+
  1. Tharnog

    Recepcjonistka z Konpeki Plaza.

    Właśnie dotarło do mnie piękne dzieło :) lepsze zdjęcia mogę udostępnić gdy będzie już wisiał w docelowym miejscu. Aerdwa ... Dziękuję W Świecie postępującej Cyberzarazy taka odskocznia Pędzel, farba, płótno i mega talent :)
  2. Tharnog

    Cyberpunk 2077 : [SPOILER] Misja "Riders On The Storm" - bug czy zła decyzja projektowa?

    Tak jak pisałem wcześniej u mnie krata jest zamknięta można otworzyć tylko z wnętrza
  3. Tharnog

    Cyberpunk 2077 : [SPOILER] Misja "Riders On The Storm" - bug czy zła decyzja projektowa?

    Ta krata w kanale działa tylko jednokierunkowo... I tak ma być jaki byłby sens tej misji gdyby była otwarta??? @incomingdamage Nie wiem do czego bijesz ze nie mogłeś zaliczyć misji w 15 sekund??? Co to za przygoda? Rozumiem że ktoś może tak lubi ale zeby robić awanturę i wielkie skargi to...
  4. Tharnog

    30fps+ dziwny dźwięk karty graficznej

    Niestety trzeba się zgodzić jeżeli instalacja nie posiada odcielnego PE i N to nie ma sensu kombinować bo prędzej zapalimy mieszkanie.. Ale nie ma co rozpisywać się nad PRLem.. Co do ekranów jak najbardziej nie zaszkodzi a Wrecz uspokoi podzespoły. Każda dłuższa ścieżka na płycie może się...
  5. Tharnog

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Jeżeli nie ma sensu się cofać w zapiszch to została nowa gra niestety. Chyba że znawcy modów się wypowiedzą
  6. Tharnog

    30fps+ dziwny dźwięk karty graficznej

    Szkoda że tak wyglądają serwisy... W pracy wyzebralem przez 4 lata hajs na programator Siemensa PG M6 najbardziej wypasiona jednostka na 3 dzień nie potrafiłem się zalogować klawisz ctrl lewy się zacinał a dokładnie ten mikroswitch oddałem do serwisu 1.5 miesiąca siedział... Niby naprawa i testy...
  7. Tharnog

    Kompletowanie broni na ścianie w domu gracza.

    Tylko część a te do których trzeba poprzednią wersję już odpadną.
  8. Tharnog

    Kontrakt: Czwarta władza - automatycznie zakończona niepowodzeniem

    Niestety bez przeladowania misji nic nie zrobisz. Za 2 podejściem narobiłem hałasu i Max wyszedł że spluwą i mnie atakował wgrałem od nowa udało mi się dojść do niego odpowiednią opcja dialogowa i jest ok musi wyjść z budynku do samochodu na skakałem się przy nim bo ubzdurało mu się ze kogoś...
  9. Tharnog

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Hmmm musisz mieć albo jakiś wszczep albo ulepszenie z NoKillem Inaczej sobie tego nie wyobrażam:cry:
  10. Tharnog

    Wytwarzanie

    :) W każdym bądź razie jest to błąd i niedopracowanie. :p
  11. Tharnog

    Wytwarzanie

    One powstają razem z przedmiotem... Ale jest dziwna fizyka jak już z tych przedmiotów np okularów wybierzesz jedne i zmienisz dodatki na takie które chcesz to wszystkie nieużywane przedmioty Johnego zostają opróżnione z ulepszeń dlatego dostajesz te legendy przynajmniej jest tak u mnie
  12. Tharnog

    Ważny komunikat

    Może w starszym typie. PS4 ma sklep gier chociażby.. Przeglądarki itd no i portfel
  13. Tharnog

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Muszę go nosić w plecaku ponieważ jest to item questowy... Tak jak beznadziejny komplet ciuchów od Johnego... Niebieski, fioletowy i legendarny..... Za pierwszym podejściem czyli na niższych łatkach miałem cały czas coś takiego że wróg umierał czyli nie zdążyłem zatrzymać serii pocisków...
  14. Tharnog

    Quest "Ekstremalne wrażenia" - zbugowany. (Spoiler)

    @Kajdorf Hmmm działa u Ciebie dosłownie wszystko na odwrót. Fakt za 2 przejściem w ekwipunku znalazłem niespodzianka ciuszki Johnego całe szczęście zrobione na poziom legendarny... I drzwi się same otwierają szafka pełna moich śmieci... Jeżeli próbowałeś już zapisów to zostało jedno...
  15. Tharnog

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Chyba jednak to nie to mam skończony quest z cyberpsycholami i byłem u Reginy a skippy dalej nie przeszedł do 2 trybu. Ale właśnie utknąłem za 2 podejściem gdy wybrałem jako pierwsze strzelanie w nogi.
Top Bottom