Recent content by The_Night_Shadow

+
  1. The_Night_Shadow

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    @erte666 po co ubierasz takie, a nie inne spodbnie lub koszulę na co dzień, skoro nie masz trybu 3 osoby? :P
  2. The_Night_Shadow

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    W misji z taksówkami (dotyczy taksówki która wciąga nas w pułapkę z gangusami) jeśli podczas walki z gangusami taksówka zostanie zniszczona, potem pomimo, iz jest spalonym wrakiem możemy z nią pogadać, następnie ona ma wrócić do garażu, a dopiero potem misja zostaje uznana za nieudaną. To trochę...
  3. The_Night_Shadow

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Takiego babola znalazłem. Po wejściu do menu postaci kliknąłem przycisk PRZEWIŃ CZAS (był dzień coś koło południa), wybrałem godzinę 21:30, czas się poprawnie przewinął i po wyjściu z menu nastąpiło rozświetlenie ekranu na biało jak przy wyjściu z ciemnego pomieszczenia, a cały świat był...
  4. The_Night_Shadow

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    @I_w_a_N a widzisz :) przenikanie stóp przez schody zauważyłem schodząc po pierwszy Braindance (ten przed przejęciem chipa z Johnym), ale jak sam piszesz - sporadycznie - do tego stopnia, że o tym zapomniałem pisząc powyższego posta, a to dużo mówi o aktualnym stanie technicznym gry, bo przy...
  5. The_Night_Shadow

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Dobra jestem już po dłuższej posiadówce z grą w wersji 1.5 i podtrzymuję to, co napisałem wcześniej. Ogromne gratulacje dla CDP za kawał fantastycznej roboty - i piszę to jako osoba, która wytykała najmniejsze nawet błędy tej produkcji uznając ją za w tej postaci niegrywalną. Błędy, które...
  6. The_Night_Shadow

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    @REFEJLU - też zauważyłem, że na tych samych ustawieniach, które wcześniej działały teraz musiałem część obniżyć, widać, że coś bardziej pożera zasoby, ale to raczej zrozumiałe - skoro dodano nowe procesy skądś moc muszą czerpać.
  7. The_Night_Shadow

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Muszę przyznać, że łata 1.5 zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie. Widać, że spora część mechanik została w zasadzie napisana od nowa / oparta na zupełnie nowych algorytmach. I tak po prawdzie to jest dokładnie ten stan gry, o którym mówiłem, gdy powszechnie oskarżano mnie, że jestem jednym z...
  8. The_Night_Shadow

    WAŻNY KOMUNIKAT

    @d4ntes - tak będzie :) a jak rok temu pisałem, że CDP tej gry nie naprawi w tym roku, bo zbyt mocno dali ciała, mówiono mi tutaj, że nie wiem co piszę i że się nie znam ;) przeczytałem dziś tego newsa na GOLu i autentycznie wybuchłem śmiechem. Siedzę w IT od kilkunastu lat i potrafię rozpoznać...
  9. The_Night_Shadow

    WAŻNY KOMUNIKAT

    Możecie mi wierzyć, że miażdżąca większość klientów stając przed jasnym i klarownym wyjaśnieniem powodów obsuwy jest gotowa zaakceptować stan rzeczy. Tak naprawdę niewielu ludzi oczekuje od innych absolutnej perfekcji (pod presją noża na gardle). I to jest coś czego niestety CDP się nie nauczył...
  10. The_Night_Shadow

    WAŻNY KOMUNIKAT

    @PabloStasia nie wiem jak brzmi przepraszam z Twojej strony, gdy nawalasz z terminami, ale ja kiedy nawalam z terminem względem klienta przepraszam tak, by nie tyle się ukorzyć, co by klient poczuł, ze rozumiem iż zawiodłem. To nie jest tylko gra. To jest produkt. A w sytuacji w której ktoś...
  11. The_Night_Shadow

    WAŻNY KOMUNIKAT

    @PabloStasia Możesz mi poza No Man's Sky oraz Assassin's Creed Odyssey oraz którejś tam części Batmana, która zaliczyła taki start jak CP77? Widzisz. Kiedy człowiek gdzieś nawala ma obowiązek swoje błędy naprawić. Problem z CDPem jest taki, że oni w niezrozumiały sposób perfekcyjnie czują się...
  12. The_Night_Shadow

    WAŻNY KOMUNIKAT

    @PabloStasia dlaczego uważasz, że gniew wynikający z oszukania graczy przez CDP jest hejtem? Przecież gdyby CDP nie nabił tylu ludzi w butelkę nie byłoby w ogóle tematu. Czy ktoś im kazał / zmuszał ich do tworzenia roadmap? Pamiętaj, że ludzie wydali swoje pieniądze na tę grę, potem uzyskali...
  13. The_Night_Shadow

    WAŻNY KOMUNIKAT

    @JAM_JAM_MONKE artykuł, który podlinkowałes jest absolutnym dowodem na to, co wielokrotnie na forum pisałem mimo iz nie miałem dostępu do takich źródeł jak oni. Wszystko w tej grze az kipiało zszywaniem grubymi nićmi niedopracowanych elementów. Ale większość zagorzałych fanów na forum...
  14. The_Night_Shadow

    WAŻNY KOMUNIKAT

    A kiedy na początku tego roku pisałem, że CDP nie naprawi CP77 w tym roku (nie doprowadzi tej gry do stanu, w którym powinna się znajdować w dniu premiery) inni mówili, że nic nie wiem, że się nie znam na programowaniu. Kiedy pisałem, że gra jest technicznie tak bardzo skopana, że jest czasowo...
  15. The_Night_Shadow

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    @Iorweth15 no dobra, ale w tej sytuacji cały ten wysyp gratów na polu bitwy nie ma sensu. Pamietam jak grając pierwszy raz w Odyssey (pomijając kwestię innych tematów) ekwipunek został tam rzowiązany rewelacyjnie. Mnóstwo przepięknie wykonanych przedmiotów, naprawdę z sercem aż chcaiło się je...
Top Bottom