Recent content by trupex89

+
  1. T

    Komu przypadnie tytuł gry roku 2011?

    Nie wiem kto pisał ten artykuł o Skyrim, ale jest żenujący i nie obiektywny, ponieważ mnie fabuła wciągła od razu. Super się gra i fabuła bardzo wciąga. Zadania w skyrim wykonuje sie z przyjemnością, świetna muzyka i klimat a ten co pisał artykuł, że nie robi zadań bo nie dostaje doświadczenia...
  2. T

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Po rozegraniu pare godzin w Skyrim musze przyznać, że tego oczekiwałem od serii wiedźmin. Jest tam klimat, są konie, świat jest otwarty. Misje są wciągające i ciekawe. Szkoda, że nie odnalazłem tego w wiedźminie 2. Musze jednak pocieszyć twórców i zachęcić do działania, ponieważ seria The Elder...
  3. T

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    wsad3a nie o taką otwartość świata mi chodzi. Wiadomo, że nie zrobiło by sie całego kontynentu tylko jakąś konkretną kraine np cała otwarta temeria. Wiadomo że jakieś granice muszą być czy to ocean z jednej strony czy to jakieś góry nie do przejścia. Nie chodzi mi o to żeby był do zwiedzenia...
  4. T

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    i tu Narsereg sie nie zgodze. Otwartość świata nie oznacza, że fabuła byłaby na niskim poziomie. Podam prosty przykład Gothic 2.
  5. T

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ja bym chciał żeby Wiedźmin 3 przypominał choć troche The Elder Scrolls Skyrim, które według mnie będzie lepszą grą RPG niż Wiedźmin 2. Włączcie sobie na youtube gamplaye czy trailery z tej gry to zobaczycie o co mi chodzi. Po pierwsze po drugie i trzecie otwarty świat i pełna swoboda...
  6. T

    Twórcy Wiedźmina 2 nieśmiało mówią o ewentulanym dodatku i kontynuacji

    Ja abym kupił jeszcze raz wiedźmina 2 to musi powstać coś w stylu edycji rozszerzonej jak było w przypadku wiedźmina 1. oczekuje dodania i poprawienia podstawowych punktów ponieważ mam wielką nadzieję, że wersja 2.0 dla PC na tym się nie zakończy. 1 i najpoważniejszy zarzut. Gra jest za krótka...
  7. T

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Niedawno chwaliłem Was za dobre przedstawienie seksu w grze tyle, że nie wiedziałem wtedy że nasz Geralt bedzie cały czas w spodniach. Można przecież stworzyć animacje pod takim kątem, że zawsze będzie coś przysłaniało jego przyrodzenie lub jeśli sie nie da dać normalną cenzure (krateczki). Co...
  8. T

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Wiem że to temat do zadawania pytań, ale tak jak powyższy użytkownik forum chce pochwalić autorów za dobrze odwaloną robotę jeśli chodzi o przedstawienie seksu w W2. Szczerze to nie spodziewałem się takich rezultatów. Wygląda to perfekcyjnie. pozdrawiam
  9. T

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Na dzień dzisiejszy jeśli wyszłaby Wiedźmin 2 ER dodałbym na miejscu twórców:- nowe uniki- konie i stajnie (choćby tylko jako statyczny element tła, chociaż prosto dałoby sie stworzyć system poruszania się na nich tak jak to było z łódkami w Wiedźminie 1, czyli wsiadamy na konia i wybieramy na...
  10. T

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Ile czasu zajęło by wprowadzenie takich uników jak w wiedźminie 1? Czy te nieszczęsne turlanie to sprawa ostateczna, czy moge mieć jeszcze nadzieje na cokolwiek więcej?
  11. T

    W2 - system walki i mechanika gry

    Jeszcze raz dodam od siebie że nie chce Wiedźmin 2 Arcania. Obojętnie jaka by nie była cudna walka po otrzymaniu gry, to moich odczuć wizualnych nic nie zmieni. Jeśli dla twórców było trudno zaimpletować pare podobnych animacji jakie były w jedynce to mam poważne obawy już chyba co do...
  12. T

    W2 - system walki i mechanika gry

    żenada. Wielki minus za bardzo wielki regres w stosunku do jedynki! mam bardzo złe odczucia co do turlania i swojego zdania nie zmienie. Mam nadzieje że to jakiś żart i że twórcy się opamiętają i dają jeszcze animacje z jedynki.
  13. T

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ja tam też jestem za tym aby wprowadzić kamerę z oczu bohatera, ale nie na zasadzie takiej że ciągle biega i walczy się na takiej kamerze, ale żeby móc się porozglądać, przypatrzeć z bardzo bliska jakiejś postaci czy ubitemu potworowi. Myślę że nie zajęło by stworzenie takiej opcji zbyt długiego...
  14. T

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Moje pytanie dotyczy walki wiedźmina, ponieważ przyglądam się temu aspektowi od dłuższego czasu. Jedna z rzeczy która mi się nie podoba to ciągłe uniki Geralta w postaci przewrotów na boki w tył czy do przodu. Nie wiem skąd wzięliście do walki wiedźminów takie uniki ale na pewno nie z książek...
  15. T

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    1 Czy Geralt będzie mógł chodzić? tzn czy zostanie przypisany chód do konkretnego przycisku, ponieważ w 1 strasznie mnie denerwowało że dla najlepszej kamery zapomniano o tej kwestii. Wiązało się to z tym, że biegnąc za kimś często go wyprzedzałem co było wkurzające.2 Czy poprawicie szybkość...
Top Bottom