Recent content by tyrranos

+
  1. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    To kwestia estetyki, cieciu.
  2. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Jakoś nie podzielam ogólnego zachwytu nad teaserem. Geralt wygląda i rusza się jak pacynka, ubrany jest w to samo co 15 lat później (w momencie rozpoczęcia gry), a strzyga jest naciągana, najprawdopodobniej pod jakiegoś velociraptora albo obcego z nostromo. Do poprawki
  3. T

    Tydzień z Wiedźminem

    Chłopaki pewnie otwierają szampana, Arreat ich pochwalił Idź se zrób własną grę z bumpemmapingiem i czym tam chcesz...
  4. T

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Mógłby też rozcierać/wcierać coś w kolano , ewentualnie pudrować nos. A tak serio to najbardziej podoba mi się pomysł z polerowaniem miecza.
  5. T

    Kto będzie podkładał głos w Wiedźminie ?

    Ale bracie świerzy temat wygrzebałeś . Myśle, że powinniśmy dać sobie spokój z dubbingiem, będzie niespodziewajka.
  6. T

    Wybieramy moda!!!

    Ja optuję za jakąś kobietą. Ponoć łagodzą obyczaje (czytaj: nie pyskuje sie kobiecie )
  7. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Być może się podniecam, ale myśle że forum jest nie tylko po to żeby sie Geno wymądrzał, mówimy tu też co nam się podoba a co nie, być może pomagając w ten sposób Redom.
  8. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Dostał bełtem ale w jaki sposób to też nie jestem sobie w stanie wyobrazić. Wygląda jednak na to że jego kolega z kuszą cały czas celował mu w środek czoła zamiast w Geralta
  9. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Nie wiem skąd wasze ochy i achy. Ten filmik nie dorasta do pięt ostatnim making of'om a ta cutscenka na końcu to porażka. Jak to oglądałem na gamespocie, myślałem że wina jakości . Realizm jak w teletubisiach Szczególnie denerwuje ta akcja z drugim z kolei gamoniem.
  10. T

    Game Over - czyli śmierć Geralta

    Wiem, wiem, tylko że ona smaży się w piekle . Zresztą nie każdy gracz będzie znał książki i może nie załapać.edit: kurna, wychodzi że sam nie załapałem osochozi
  11. T

    Game Over - czyli śmierć Geralta

    Popieram ale nie całkiem Od razu art z nagrobkami jak ze szkicu Bajowskiego z tegorocznego Into the Pixel; kobietę i białą kieckę zamieniłbym na jakiś masywny dzwon "ding dong". Menu, basta.
  12. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Dzięki Ento, nie mogłem znależć.Poczytaj sobie z chęcią Daerdin
  13. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Najbardziej kozacki jest Vesemir, nim chciałbym grać Tylko trochę za młody jak na gościa starszego niż Kaer Morhen.edit do posta poniżej: tYrranos, Marcinie
  14. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Co Ty mi wyjeżdżasz z animacjami ciosów, przecież nie jestem tu od wczoraj . Obiło mi się o uszy o takiej właśnie ilości cutscenków.
  15. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Mocny I takich cutscenek ma być 200?
Top Bottom